نموه کد طراحی سایت
بهترین مرورگرهای طراحی سایت در سال های اخیر
۱۹/۰۳/۱۳۹۸
طراحی سایت
طراحی سایت فروش کمپوت مربا و مارمالاد
۱۹/۰۳/۱۳۹۸
نمایش همه

بهینه سازی تصاویر طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بهینه سازی تصاویر طراحی سایت امروزه بسیاری از افراد به دنبال تصاویر با موضوع خاص در قسمت نتایج گوگل هستند که این موضوع نشان دهنده ی اهمیت سئو و بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت می باشد. تصاویر و عکس ها که نقش به سزایی در افزایش آمار بازدید کنندگان سایت دارد بسیاری از مدیران وب سایت ها از اهمیت آن بی خبر هستند. سئو تصاویر در موجب افزایش سرعت لود صفحات طراحی سایت می شود که این امر یعنی بالا بودن سرعت بارگذاری به ماندگاری طولانی مدت کاربر در طراحی سایت کمک شایانی می کند.

در واقع بسیاری ازز مدیران سایت ها بر این باورند که تنها محتوای مفید باعث افزایش نرخ ترافیک می شود اما حقیقت این است که تصاویر نیز توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرند و نباید از آن غافل شد. بنابراین با سئو و بهینه سازی تصاویر به موتورهای جستجو کمک می کنید تا تصاویر طراحی سایت شما را در نتایج برتر نمایش دهند و با توجه به این بسیاری از رقیبان به این موضوع اهمیت کمتری می دهند این فرصت را دارید تا آمار بازدیدکنندگان طراحی سایت خود را افزایش دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

روش های بهینه سازی تصاویر طراحی سایت عبارتند از:

  • نام تصاویر طراحی سایت

انتخاب نام مناسب قبل از آپلود تصاویر نقش به سزایی در سئو تصاویر دارد. از این رو نکاتی مانند استفاده از خط فاصله به جای آندرلاین و حذف کلمات زائد و کوتاه را رعایت کنید. بهترین مرورگرهای طراحی سایت در سال های اخیر را نیز مطالعه نمایید.

  • انتخاب عنوان مناسب برای تصاویر طراحی سایت

استفاده از کلید واژه ها در قسمت عنوان تصاویر کمک زیادی به بهینه سازی تصاویر می کند. همچنین سعی کنید از عنوان های مختصر و جذاب استفاده کنید.

  • تعریف alt برای تصاویر طراحی سایت

با تعریف کردن alt برای تصاویر هنگامی که کاربران به جستجو می پردازند اگر به طور کامل سایت شما را نبینندو تصاویر به درستی نمایش داده نشوند یا خواندن alt متوجه موضوع تصاویر می شوند.

  • سرعت لود تصاویر طراحی سایت

اگر بار گذاری تصاویر طراحی سایت شما از زمان میانگین طولانی تر شود نه تنها کاربران را خسته کرده و موجب افزایش نرخ خروج از سایت می شوند بلکه گوگل نیز رتبه ی خوبی به شما نخواهد داد.

  • حجم تصاویر طراحی سایت

حجم تصاویر می بایست با جایگاهی که دارند تنظیم شوند. درست است که هرچه حجم تصاویر کمتر باشد سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت افزایش می یابد اما گاهی نباید سرعت را اولویت قرار داد گاهی زیبا بودن هرچه بیشتر در جذب مخاطب موثر تر خواهد بود.

  • یونیک بودن تصاویر طراحی سایت

موضوعی که همیشه مطرح است خاص بودن و عدم استفاده از تصاویر شده از سایر وب سایت ها است و همه از آثار منفی تصاویر کپی از نظر سئو و کسب رتبه آگاه هستیم بنابراین همیشه در تلاش باشید که تصاویر یونیک و منحصر به فرد برای نوشته ها و محتوای خود استفاده کنید و به کاربران ارائه دهید.