طراحی سایت
ابزارهای برنامه نویسی در طراحی سایت
06/07/2019
طراحی سایت
راه های جلوگیری از سئو منفی در طراحی سایت
06/07/2019
نمایش همه

بهینه سازی سرعت طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بهینه سازی سرعت طراحی سایت داشتن یک طراحی سایت مناسب و معقول هرگز از زمان حال ارزان تر نبوده است. با قالب های طراحی آماده، سازندگان طراحی سایت رایگان با میزبانی ارائه شده فقط گزینه های زیادی وجود دارد مشتریان امروز انتخاب می کنند و توجه و توجه و توجه آنها نیز سخت تر از همیشه است. به استثنای طراحی سایت کسب و کار خود، اضافه کردن آخرین زنگ ها و سوت ها به شما بازدید کنندگان، اما بیشتر نیاز به انجام بیشتر برای آوردن کاربران به عقب.

بسیاری از افراد و کسب و کار اکنون به طور کامل بر روی طراحی سایت خود متکی هستند تا بازدیدکنندگان را جذب کنند و درآمد کسب کنند. از این رو، تمرکز نه تنها در مورد اینکه چگونه یک طراحی سایت به نظر می رسد، بلکه همچنین به سرعت آن را بارگذاری می کند، از اهمیت زیادی برخوردار است. بهینه سازی طراحی سایت چیزی است که اغلب توسط صاحبان طراحی سایت ها و همچنین طراحان وب جدید و حرفه ای های توسعه نادیده گرفته می شود. ابزارهای برنامه نویسی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اهمیت بهینه سازی طراحی سایت

پس از طراحی یک طراحی سایت آماده شبکیه چشم پاسخگو با استفاده از آخرین استانداردهای وب، قدم بعدی این است که سرعت را در نظر بگیرید. تحقیقات نشان می دهد که کاهش فروش یا تغییر بازدید کننده به سرعت طراحی سایت مرتبط است ایجاد یک طراحی سایت زیبا و قابل استفاده باعث ایجاد یک تصور خوب می شود، اما سرعت آن در نهایت به مشتری شما کمک می کند تا یک خرید یا خواندن اطلاعاتی را که میخواهید سریعتر مطالعه کنید.

برای سایت های لارجر، طراحی سایت بهینه سازی نیاز به منابع سرور کمتری دارد که در نهایت به هزینه سرور کمتری نیاز دارد. گوگل اعلام کرده است که در هنگام تعیین رتبه بندی طراحی سایت در نتایج موتور جستجوی خود، سرعت طراحی سایت را در نظر می گیرد و شامل داده های سرعت در ابزار گوگل وب مستر می شود. بهینه سازی طراحی سایت بر اساس عوامل پیشنهاد شده توسط موتورهای جستجو برتر نیز به شما کمک می کند رتبه بندی موتور جستجوی بهتر را داشته باشید.

 

طراحی سایت

اجزای مختلف طراحی سایت

قبل از اینکه ما در مورد چگونگی بهینه سازی یک طراحی سایت بیشتر برویم، اجزای مختلف یک طراحی سایت را از هم جدا کنیم. دامنه در طراحی سایت سیستم های نام دامنه دی ان اس مسئولیت ایجاد یک نام کاربر پسند را به آدرس آی پی سرور وب می دهد. از آنجایی که همه ما یک نام دامنه را در مرورگر خود تایپ می کنیم، ایمن است که فرض کنیم یک طراحی سایت از حوزه ی خود شروع می شود که اغلب هم جزء نادیده گرفته شده است.

تأخیر و خطا در ورودی های دی ان اس دامنه اغلب چند ثانیه اول بار بارگذاری طراحی سایت را میگیرد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! به عنوان بخشی از شرکت میزبانی وب، من اغلب مشتریان را متهم به سرقت میزبان وب برای سرعت پایین طراحی سایت ها می دانم.

 

 

نحوه میزبانی طراحی سایت

در بسیاری از موارد این درست است اما نه همیشه اکثر طراحی سایتها در یک پلتفرم میزبانی وب میزبانی میشوند که منابع با صدها طراحی سایت دیگر به اشتراک گذاشته میشود با استفاده از دستورات پینگ به طور مستقیم از رایانه شما می تواند به شما کمک کند که زمان اتصال سرور به سرور و نحوه اتصال آن را در طراحی سایت بدانید. چیزهایی که برای بررسی نیاز دارید، نحوه اتصال به سرور است، زمان پاسخ میزبان وب شما و زمان لازم برای خدمت است.

به اولین بایت در اینجا قوانین طلایی وجود ندارد، اما بهترین روش برای تست این است که طراحی سایت خود را با رقبای خود مقایسه کنید که موفق تر هستند. هنگامی که یک کاربر از صفحه شما درخواست می کند و دامنه شما با میزبان وب شما ارتباط برقرار می کند، در اینجا زمانی است که صفحه طراحی سایت شما در حال بارگذاری است. اکثر طراحی سایت ها معمولا شامل صفحات و تصاویر پویا یا پویا، اسکچ ها جاوااسکریپت، و غیره هستند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فایل های طراحی سایت

طراحی سایت های داینامیک مانند یک بار با وردپرس کار میکنند، یک جزء اضافی، یعنی پایگاه داده در طراحی سایت  می باشد. تعداد فایل های مختلف خدمت کرده، تعداد اتصالات به دامنه های مختلف مورد نیاز، اندازه فایل ها و غیره بر روی زمان لازم برای بارگذاری طراحی سایت شما تاثیر می گذارد. برخی از اجزای یک طراحی سایت که در آن بهینه سازی می تواند انجام شود عبارتند از صفحات وب بانک اطلاعاتی تصاویر جاوا اسکریپت است.

آشنایی با ابزارهای تست در طراحی سایت دی ان اس یکی از قدیمی ترین ابزار مبتنی بر وب است که توسط مدیران سیستم برای بررسی و نظارت بر مسائل آن در طراحی سایت استفاده می شود. اکثر ابزارهای مورد نیاز حساب کاربری پرداخت می شود، اما آنها یک محاکمه رایگان برای آزمایش تمام ویژگی های طراحی سایت خود ارائه می دهند.

 

 

یواسلو در طراحی سایت

یک افزونه است که توسط یاهو ارائه شده است مجموعه ای جامع از چک برای تست جنبه های مختلف طراحی سایت ارائه می دهد این طراحی سایت ها را بر اساس دستورالعمل های یاهو برای توسعه دهندگان وب تجزیه و تحلیل می کند یواسلو در طراحی سایت برای همه مرورگرهای اصلی از جمله بوک مارکت موبایل در دسترس است سرعت صفحه در طراحی سایت گوگل یک طراحی سایت مستقل برای انجام آزمایش بهینه سازی است.

همچنین در قالب پلاگین برای فایرفاکس موجود است. سرعت صفحه نیز در کروم ساخته شده است. سرعت صفحه ​​یک طراحی سایت را بر اساس مجموعه ای از قوانین مشابه یواسلو تحلیل می کند. پینگ دام در طراحی سایت ارائه می دهد ابزار رایگان مبتنی بر وب تست کامل صفحه بهداشت دی ان اس و پینگ در طراحی سایت است. رابط کاربری و جزئیات آسان است حتی برای افراد جدید نیز قابل درک است. این ابزار، به شما کمک می کند.

 

نموه کد طراحی سایت

انتخاب دی ان اس مناسب جهت طراحی سایت

اغلب چیزهایی که در مقاله بهینه سازی شده اند، دامنه و میزبان وب است اطمینان حاصل کنید که یک میزبان خوب را انتخاب کرده و دی ان اس مناسب را داشته باشید در طراحی سایت اولین گام است. شرکتی که انتخاب میکنید ممکن است در هر جای دنیا باشد، اما همیشه اطمینان حاصل کنید که از میزبان خود محل سرورهای خود را بپرسید و اگر بتوانید، یکی از نزدیکترین مخاطبان طراحی سایت خود را انتخاب کنید.

در صورت امکان، دامنه خود را با سرورهای پیش فرض نام ارائه شده توسط میزبان خود تنظیم کنید. این تاثیر عمده ای نخواهد داشت، اما با رفتن به سرورهای پیش فرض، شما به استفاده از بیشتر زیرساخت دی ان اس در طراحی سایت خود کمک خواهید کرد. مکان و زمان پاسخ سرور که در آن طراحی سایت شما واقع شده است را بررسی کنید، خطاهای دی ان اس را بررسی کنید و یک تست صفحه کامل انجام دهید. به عنوان مرورگر معمولا محتوای وب سایت شما را پنهان می کند، این کنترل بیشتری را در طراحی سایت تضمین می کند.

 

 

 

درخواست HTTP در طراحی سایت

هنگامی که کاربر طراحی سایت شما را درخواست می کند، بسیاری از اجزای اضافی فایل ها در مرورگر خود مانند تصاویر در صفحه وب، سی اس اس، جاوا اسکریپت، فونت های سفارشی و غیره بارگیری می شوند. فقط فایل های مورد نیاز برای یک صفحه خاص باید به آن اضافه شود. برای مثال فقط شامل اسکریپت جی کوئری در صفحه ای است که به آن در طراحی سایت نیاز دارید. نقص آشکار این رویکرد ممکن است نیاز به مدیریت فایل های مختلف داشته باشد

اما رویکرد متعادل همیشه می تواند در طراحی سایت گرفته شود تست کامل صفحه، یک جدول زمانی را برای درک سفارشاتی که هر پرونده بارگذاری شده است و در طراحی سایت زمان بارگیری می کند. حذف خطا ۴۰۴ در طراحی سایت قبل از انجام هر گونه بهینه سازی، مطمئن شوید که سیاهههای مربوط به طراحی سایت خود را برای خطا بررسی کنید. هر درخواست طول می کشد پس از آن همیشه بهتر است برای تعمیر و حذف تمام خطاها است.

 

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

قرار دادن مناسب فایل ها در طراحی سایت

همانطور که قبلا ذکر شد، فقط یک تعداد مشخصی از درخواست ها می تواند به سرور در یک زمان ساخته شود. داشتن بیش از حد چیزهای زیادی برای بارگذاری، باعث می شود که تاخیر در صفحه طراحی سایت انجام شود. به عنوان سی اس اس لازم است که صفحه را به درستی برگردانید تمام فایل های مربوط به سی اس اس مربوط به رابط کاربر باید در برچسب های هد طراحی سایت شما برای رندر مترقی صفحه وب گنجانده شود.

همانطور که بارگذاری طراحی سایت مهم تر است، هر چیزی مربوط به قابلیت ها، مانند فایل های جاوا اسکریپت برای لغزنده ها، چرخ ها و غیره، باید آخرین بار باشد. هر خطای موجب تأخیر در بارگذاری یک فایل دیگر در طراحی سایت خواهد شد. از فایل های خارجی برای ذخیره کد سی اس اس و جاوا اسکریپت خود استفاده کنید تا آنها را به طور مستقیم در فایل اچ تی ام ال خود اضافه کنید. بهینه سازی کد خود را به طوری که قوانین مربوط به ارائه ارائه شده در فایل های سی اس اس خود را در طراحی سایت است.