طراحی سایت
خلاقیت در طراحی سایت
16/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت سوپر مارکت
17/09/2018
نمایش همه

به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید

طراحی سایت

طراحی سایت

 

به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید

 

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی وب سایت

 

 

 

پیشرفت های طراحی سایت در حال حاضر با سرعت و تکنولوژی در حال پیش روی رو به جلو می باشد . در ادامه ی این مقاله سعی داریم مواردی را یاد آور شویم که ایده های جدید و به روز طراحی سایت هستند و در واقع سلیقه های جدید را در بر می گیرند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت ساده و مسطح

 

در حال حاظر شمار زیادی از طراحان سایت سلیقه هایی مبنی بر ساده بودن و فلت و مسطح بودن سایت ها دارند . در صورتی که در گذشته و در سال هایی نه چندان دور سلیقه ی عمومی مردم تصاویر متحرک و شلوغ و سه بعدی را برای سایت ها در نظر می گرفتند . اما در حال حاظر ساده گی جایگزین چنین طراحی های شلوغی شده است و این طراحی های سه بعدی دیگر از دید عموم مردم جذابیتی ندارد.

 

 

اسکرولی کردن صفحه ی اول در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از روش های جدید و خلاقانه در طراحی سایت ، اسکرولی کردن و به نوعی پیمایشی کردن سایت ها می باشد که قسمت ها ی مختلف سایت به صورت لایه ای و زیر هم قرار می گیرند . مخاطبان و بازدید کنندگان سایت می توانند تنها با اسکرول کردن به تمامی محتوای سایت دسترسی داشته باشند . همچنین برای جذاب تر شدن بیشتر ، طراحان سایت از افکت هایی استفاده می کنند تا این روند اسکرول کردن برای کاربران دارای جذابیت و سرگرمی نیز باشد .

 

طراحی سایت ها با صفحه ی اصلی و محتوای کامل

 

طراحی سایت به روش کلی و با صفحه ی اصلی سایت و درج محتوا در قسمت های مشخص سایت یکی دیگر از روش های طراحی سایت می باشد که به دلیل اینکه کاربر برای یافتن محتوا و دست یابی به قسمت های مختلف سایت وقت و زمان بیشتری را در سایت  صرف می کند ، یکی از گزینه ها و ایده های طراحی سایت بسیاری از طراحان سایت به شمار می رود