طراحی سایت
روش های بهبود روند طراحی سایت
06/03/2019
طراحی وب
بازاریابی محتوا در طراحی سایت چیست
06/03/2019
نمایش همه

به کارگیری ربات ها در پشتیبانی و خدمات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

به کارگیری ربات ها در پشتیبانی و خدمات طراحی سایت با گذشت چند دهه از عصر پیشرفت و تکنولوژی وطراحی سایت و تاثیر شگفت انگیز این علم بروی زندگی افراد و مشاهده سود آوری این علم با طراحی سایت در کسب وکار و باز شدن پنجره رو به دنیای مجازی و دست آورد این علم که ایجاد آسایش و راحتی چه در زندگی روزمره وچه در کسب و کار شده است. در سال ۱۹۷۰ میلادی اکثر شرکت ها به دنبال راه حلی برای جایگزینی پاسخگویی به تلفن برای پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود بودند.

در همین راستا سیستم پاسخگویی خودکار تعبیر شد و روال این سیستم طراحی سایت تا زمانی که خبری ازمحبوبیت شبکه های اجتماعی در کار نبود جوابگو بود و به دلیل منعطف نبودن و سرکوب کردن نیاز مشتری به راحتی از دور خارج شد با راه اندازی شبکه های اجتماعی به هر شبکه، قدرتی مشابه آنچه که یک شخص می تواند داشته باشد در پشتیبانی به وجود آمد قدرتی که اکثر شرکت ها را مجبور به پاسخگویی به مشتریان و رسیدگی به شکایت آنها می کرد.

 

طراحی سایت

پیش بینی آینده ربات ها در خدمات پشتیبانی طراحی سایت

این سوال ممکن است برای ماپیش بیاید که آیا ممکن است در آینده در طراحی سایت یک صفحه گفتگوی متنی در صفحه پشتیبانی سایت ایجاد گردد که به راحتی مشتریان بتوانند درخواست خرید یا پشتیبانی از محصول خودرا در قالب گفتگوی متنی داشته باشند .مطمئنا همه کاربران از برقراری این نوع ارتباط و برطرف شدن آنی مشکلاتشان در طراحی سایت استقبال می کنند . از سوی دیگر به دلیل اینکه گفتگوی متنی یا همان چت که در بین جوانان مرسوم است برای حل مشکلات ممکن است کارایی صددرصد نداشته باشد یکی از دلایل آن عدم تشریح کامل مشکلات توسط مشتری وگفتن باید ها ونبایدهاست.

 

طراحی سایت تهران

لزوم استفاده از ربات در طراحی سایت

با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه کردیم لزوم به کار گیری ربات در بخش ارائه خدمات پشتیبانی در طراحی سایت  به مشتریان یک نیازمحسوب می گردد. این رباتها که توانایی جمع آوری اطلاعات و برقراری تعامل با مشتری را دارند تا نماینده شرکت به صورت کامل واضح بتواند به حل مشکلات کاربر و مشتری در طراحی سایت بپردازد. ناگفته نماند سیستم پاسخگوی ربات سال هاست فعال است ولی اینکه در قالب سیستم ویژه گفتگو می تواند تاثیر گذار تر باشد و وقت گیر و حوصله بر نباشد. استفاده از ربات پاسخگو در سیستم هرشرکت بستگی به کیفیت ارائه شده در خدمات پشتیبانی دارد. با این تفاسیر در آینده مشتریان از ابزار مورد علاقه خود یعنی گوشی های همراه به منظور استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت ها می تواند استفاده کنند. روش های بهبود روند طراحی سایت که از برورز ترین و جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.