طراحی سایت دفتر کاریابی
06/10/2018
طراحی سایت قطعات لاستیکی
07/10/2018
نمایش همه

تاثیرات سئو بر طراحی سایت

تاثیرات سئو بر طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

شش چیز که گوگل را دوست دارد فقط طراحی سایت و طراحی وب سایت را گرفتید ما در ذهنمان در دوست داشتیم. به عنوان یک متخصص جستجوگرها، ما یک رابطه بسیار نزدیک با موتورهای جستجو و همانطور که با هر رابطه ای می گذاریم، به عنوان زمان گذر می کنیم، شما یاد می گیرید که نیمی دیگر از رابطه دوست و مخالف چیست. در این مقاله ما نشان می دهیم آنچه که ما در طراحی سایت کشف کرده ایم، گوگل بیشتر از یک وب سایت را دوست دارد. ما به چیزی که گوگل متنفر از ماه آینده می پردازد، غلبه می کنیم. اضافه کردن متن  عشق اول در جستجوی طراوت هنگامی که آخرین بار شما طراحی سایت خود را به روز کردید آیا تاریخ کپی رایت در پایین صفحه می گوید اگر چنین است، گوگل زمان روز را به شما نمی دهد. گوگل عاشق ردیابی محتوای جدید و اضافه کردن آن به پایگاه داده خود در طراحی وب سایت است. به همین دلیل یک ایده عالی است که به صورت منظم چیزی جدید به طراحی سایت خود اضافه کنید. این که آیا محصول جدید، یک صفحه طراحی وب سایت جدید یا یک مقاله جدید است، ارائه چیزی جدید به، آن را خوشحال و محتوا نگه می دارد.

محتوا مربوط به طراوت محتوای طراحی سایت است. نه فقط محتوای بلکه محتوایی که مربوط به آنچه وب سایت شما ارائه می دهد. اگر شما در حال فروش محصولات سگ هستید، اضافه کردن یک مقاله در مورد تکنیک های مناسب آموزش طراحی سایت و یا اطلاعات در مورد نژادهای مختلف سگ اضافه کردن طبیعی از عبارات جستجو را به طراحی وب سایت شما اضافه خواهد شد. اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط با آنچه وب سایت شما بر آن تمرکز دارد نشان می دهد که گوگل چه وب سایت شما متمرکز شده است. این همچنین بازدیدکنندگان جدیدی را برای کلمات مختلف مرتبط اما مرتبط با بازدیدکنندگان که علاقه مند به آنچه که شما در طراحی سایت ارائه می دهند.

 

 

نقش کاربران بر طراحی سایت

یک چیست یک نشانی اینترنتی برای یک واسط منبع یا جهانی است. در شرایط نابینایان، نام منحصر به فرد آدرس وب سایت است. هنگام ایجاد یک طراحی سایت، گوگل آن را دوست دارد وقتی که کلمات در پیدا می کند که مربوط به محتوای موجود در صفحه طراحی وب سایت است. یک صفحه وب باموقعیت بسیار خوبی در رتبه بندی موتورهای جستجو برای عبارت جستجو در مقایسه با یک صفحه طراحی سایت با صفحه دریافت خواهد کرد سرعت گوگل دوست دارد همه چیز را سریع انجام دهد. اگر چه این کیفیت خاصی نیست که شما در شریک زندگی خود قرار می دهید، این یک عامل تعیین کننده در تصمیم گیری در مورد جای دادن لیست طراحی سایت شما در مقایسه با وب سایت دیگر برای یک عبارت جستجو است. صدها عنصر در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه صفحه طراحی وب سایت در یک نتیجه جستجو نمایش داده می شود، وجود دارد. این الگوریتم ریاضی از تعدادی از مواد مختلف ساخته شده است. یکی از این ها مقدار زمان لازم برای بارگیری یک صفحه است. اگر به سرعت بارگیری شود، گوگل احساس گرم و فازی در داخل می کند. اگر برای همیشه طول بکشد، طراحی سایت شما شانه سرد و همچنین از دست دادن بازدید کنندگان دریافت خواهید کرد.

 

 

لینک های با کیفیت در طراحی سایت

اضافه کردن متن لینک های کیفیت اگر می خواهید طراحی سایت شما یک سیگنال ارسال کند که یک منبع ارزشمند باشد، یک پیوند را از یک طراحی وب سایت بسیار مورد اعتماد و ثابت ایجاد کنید. داشتن یک سایت مرتبط با وب سایت نیویورک زمان، گوگل را بیش از یک لینک از یک وبلاگ جدید ایجاد شده با تاریخ بسیار کمی فراگیر خواهد کرد. اعتماد در هر رابطه ای بسیار مهم است و داشتن لینک های با کیفیت بالا به طراحی سایت شما این اعتماد را تسریع می بخشد و موقعیت شما را در وب تقویت می کند. سن: این یک عامل است که تا حدودی دشوار است برای جلوگیری از غیر ارگانیک. وقتی به سن برسد بهتر است. شما نمی توانید گوگل را با یک شناسه جعلی در طراحی سایت فریب دهید. اگر دامنه دامنه شما بزرگتر از رقبای شما باشد، احتمالا سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. اگر نام دامنه شما هفته گذشته خریداری شد و طراحی سایت شما با نام تجاری جدید است، زمان بیشتری برای رتبه بندی عالی خواهد داشت. ما در امیدواریم شما پر از زمان های سرگرم کننده و خاطرات خوشحال باشد. در ماه آینده برای دیدن یک طرف سکه با نگاهی به آنچه که نفرت می بخشد، به ماه ما بپیوندید. اگر طراح سایت سایت شرکت شما نیازمند عشق کمی از گوگل است، به ما یک تماس یا درخواست یک نقل قول ارسال کنید. خوشحال خواهیم شد.

مدتها پیش، در یک کهکشان دور طراحی  سایت خود را بهینه سازی کرد تا بتواند آن را در بالای صفحات نتایج موتور جستجوگر قرار دهد، نسبتا ساده بود و به آسانی قابل دستکاری بود. این بازی از نتایج وب سایت هایی بود که به طور بالقوه با تروجانها و هدایت غیرمجاز به پرطرفداری در چند نقطه اول، پر شده بود. گوگل و همچنین سایر موتورهای جستجو از زمان اجرای قوانینی که باعث جلوگیری از نتایج بازی در طراحی سایت می شوند، همیشه یک بخش خاص از متخصصان جستجوگر وجود خواهد داشت که تاکتیک های آنها اغلب به عنوان کلاهبرداری سیاه و سفید شناخته می شود، برای کار کردن سیستم به جای ارائه محتوای جدید و مفید برای کاربران در طراحی سایت می شود.

 

 

تاکتیک های سئو در طراحی سایت

وقتی به این می پردازیم که تاکتیک های چه کلاه سیاه و چه کلاه سفید در طراحی سایت من همیشه سعی می کنم و به خودم فکر می کنم این چیزی است که یک جدی انجام می دهد یا این چیزی است که سیتی انجام می دهد البته جدی ها معمولا به عنوان افرادی که ازنیرو استفاده می کنند برای خدمت و محافظت از جهانشان استفاده می کنند، در حالی که ها به طور معمول به عنوان طراحی سایت هایی دیده می شوند که از طراحی سایت نیروی لازم برای رسیدن به اهداف خود. اضافه کردن متن آیا شرکت جستجوگر خود را به طرف تاریکی رفته این همان چیزی است که اساسا برای تکنیک های سفید کلاه و کلاه سیاه است. هنگام اجرای یک کمپین جستجوگرها در طراحی سایت باید بررسی کنیم که آیا تکنیک هایی که ما در حال اجرا هستند، برای بهبود فقط سایت خود هستیم، افزایش تعداد ترافیک نامناسب بدون تغییر منجر به تغییر نرخ تبدیل، اما باعث می شود که ما موثر به طور موقت به عنوان یک شرکت جستجوگرها و یا ما در واقع ایجاد یک سایت با محتوای بهتر، و آن را برای مصرف کنندگان و مشتریان بالقوه برای پیدا کردن و استفاده آسان تر، و در نهایت منجر به نرخ تبدیل عالی در طراحی سایت است.

تعریف ساده ای از طراحی سایت آنچه که تکنیک را تشکیل می دهد، یک تکنیک است که مطابق با دستورالعمل های موتورهای جستجو است و شامل هیچ فریب نمی شود. این ها تکنیک هایی هستند که طول می کشد تا مدت زمان طولانی در رابطه با تلاش برای رتبه بندی طراحی سایت بالاتر باشد در. تکنیک های سفید کلاه معمولا به عنوان ایجاد محتوا به طور خاص برای کاربران به جای موتورهای جستجو دیده می شوند. مثال هایی شامل ایجاد محتوا مربوطه کاربران مفید مانند مقالات و یا ، انجام تحقیقات کلیدی و اجرای این نتایج را به سایت در یک راه طبیعی و یافتن لینک های ورودی با کیفیت بالا از دیگر طراحی سایت های قابل اعتماد در یک زمینه مشابه.