طراحی سایت
اهمیت لوگو در طراحی سایت
25/03/2019
نموه کد طراحی سایت
راهنمای بازبینی طراحی سایت
26/03/2019
نمایش همه

تاثیر استفاده از آیکون های بزرگ بر طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر استفاده از آیکون های بزرگ بر طراحی سایت رابط کاربری همه چیز در مورد ارتباط و انجام کارهاست. UI طراحی سایت وسیله ای برای پایان دادن است، وظیفه طراح این است که یک رابط ایجاد کند که کاربر بتواند به سرعت آن را به پایان برساند. آیکن ها برای اینترفیس ها در طراحی سایت مناسب هستند زیرا معنای بدون کلمه را انتقال می دهند. کاربران می توانند یاد بگیرند که چگونه یک رابط فقط با مطالعه تصاویر و تعامل با عناصر کار می کند. در این پست چند راه مختلف برای استفاده از آیکون برای بهبود کیفیت UX در یک طراحی سایت را پوشش می دهم. هیچ استفاده ای کامل نیست، اما مشترکات بین آیکون های بزرگ و تجربه کاربری بهبود یافته در طراحی سایت وجود دارد. از جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می توان به اهمیت لوگو در طراحی سایت اشاره نمود که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

ناوبری پیشرفته در طراحی سایت

آیکن ها به طور طبیعی به کاربران کمک می کنند تا از طریق یک طراحی سایت به تنهایی براساس تصاویر تنها حرکت کنند. بهترین آیکون هایی هستند که اکثر افراد تشخیص میدهند، بنابراین شما همیشه می خواهید برای اولین بار با آنها بمانید. اما شما می توانید آیکون ها را برای پیوندهایی با متن برچسب برای استفاده راحت تر طراحی کنید. نگاهی به طراحی سایت نمونه کارها تیم با استفاده از منوی ناوبری عمودی اکثر کاربران نماد فلش را تشخیص می دهند و می دانند که در طراحی سایت چه معنی می دهد. البته این ناوبری می تواند بدون فلش کار کند. اما هیچ انکار نمی کند که آیکن ها به شما کمک می کنند تا قصد داشته باشید و طراحی سایت را بسیار ساده تر مرور کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

آیکون ها و UX در طراحی سایت

شامل آیکون های بالای هر برچسب پیوند برای تمایز بین هدف و رفتار در طراحی سایت است. این یکی از واضح ترین روش ها برای استفاده از آیکون است زیرا به راحتی قابل مشاهده است و به راحتی قابل درک است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

همیشه به یاد داشته باشید برچسب های متنی را برای لینک ها هم اضافه کنید. آیکون خالص برای ناوبری به ندرت کار می کند، یا حداقل این بهترین مورد برای قابلیت استفاده در طراحی سایت نیست. اما حتی با یک طراحی سایت مانند دوچرخه شخصی شما حداقل می توانید حدس بزنید کجا لینک می شود. این طراحی سایت به طور کامل در آلمان است اما آیکون هنوز سرنخ ها را ارائه می دهد.

 

آیکون های مهم در طراحی سایت

آیکون بسیار مهم دیگر آیکون منوی سه نوار در طراحی سایت است. این نیز منو همبرگر نامیده می شود و در حالی که بسیاری از طراحان آن را نفرت می کنند، مردم بیشتر به آرامی متوجه این معنی می شوند. منو در وارز یک نمونه عالی دیگر است که در طراحی سایت نشان می دهد آیکون ها به ناوبری کج می شوند. لینک منو از آیکن همبرگر استفاده می کند اما همچنین دارای متن برچسب “منو” زیر است. این امر قصد آیکون را روشن می کند و کاربران تلفن همراه را برای یافتن ناوبری آسان تر می کند. به علاوه هنگامی که کاربر قابل مشاهده نیست.

علامت های کوچک به همراه پیوندهای پیوندی در طراحی سایت به دست می آید. این آیکون ها کشویی کشویی زیر لینک ها را نشان می دهد، نوعی از لینک های کشویی است اما برای موبایل طراحی شده است. یکی دیگر از روند محبوب منو کشویی منو است. این را می توان در طراحی سایت هایی مانند پیدا کرد و هر لینک دارای یک فلش کوچک به سمت پایین است تا منوی کشویی را نشان دهد. این آیکون ها لازم نیست، اما آنها واقعا تجربه را بهبود می بخشد.

 

طراحی سایت

دیدگاه ها برای تشویق رفتار در طراحی سایت

ناوبری می تواند فراتر از نوار منو بالا در طراحی سایت باشد. این همچنین می تواند شامل پیوندهای موجود در صفحه یا نوار کناری باشد که به کاربران کمک می کند از طریق یک طراحی سایت راه خود را حرکت دهند. اگر آیکون ها به صورت جداگانه نمایش داده شوند، آیکن ها برای پیوندهای درونی نیز عالی هستند. به عنوان مثال در صفحه اصلی چند جداول با لینک های خواندن بیشتر در رنگ های مختلف پیدا خواهید کرد. معبد رسانه این پیوندها همه آیکون فلش سمت راست را در طراحی سایت نشان می دهند. این نماد رایج برای معنای طراحی سایت است که به صفحه بعدی منتقل می شود.

اکثر مرورگرهای وب دارای دکمه های برگشت و دکمه های جلو هستند. دکمه برگشت به سمت چپ و جلو به سمت راست اشاره می کند و این دکمه ها کاربران را در تاریخ مرورگر خود مرور می کند. بنابراین هر فلش راست رو به طور معمول مستلزم حرکت به جلو به صفحه بعدی است. رسانه معبد از این به نفع خود در روش ظریف و قابل توجه در طراحی سایت استفاده می کند. یکی از موارد برجسته در صفحه ناوبری در صفحه، دکمه است، به اختصار آیکن ها می توانند به خوبی برای هایی کار کنند که برای هدف خاصی کار می کنند.

 

آیکون جی کوئری در طراحی سایت

این به شما این امکان را می دهد که دکمه مربوط به دانلود فایل ها در طراحی سایت باشد. اما دکمه های شما همیشه نیازی به ایجاد یک عمل در مرورگر ندارند. فقط می تواند به یک صفحه دیگر مرتبط با محصول یا سرویس شما منجر شود. آیکون ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند تا به فروش دکمه کمک کنند و بازدیدکنندگان را در طراحی سایت به کلیک برساند. یک نمونه فوق العاده است که آنها با آیکون هایی با فلش های منحنی احاطه شده است.

این آیکون های سفارشی به فروش دکمه و محصول با درخواست کاربر کلیک کنید. اما آنها بر اساس ویژگی هایی مانند ایجاد یک رزومه رایگان، اشتراک گذاری آن در اینترنت و ارائه پیشنهادات شغلی در طراحی سایت فروش می کنند. بله این ها کمی مبهم هستند اما کار می کنند. بسیاری از کاربران فقط آیکون فلش را مشاهده می کنند و بر روی دکمه بر اساس توجه کلیک می کنند. به عنوان مثال جی کوئری دارای یک دکمه دانلود برجسته در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی در طراحی سایت است. این دکمه شامل نماد دانلود در کنار متن است.

 

طراحی سایت

توصیفات فرم در طراحی سایت

هر طراحی سایت نوع خاصی از فرم دارد که آیا فرم ثبت نام ایمیل، فرم ورود به حساب کاربری یا حتی یک فرم تماس اولیه است. آیکون ها را می توان با فرم های زوج برای ایجاد اعتماد و تشویق رفتار کاربر. نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در طراحی سایت برای زندگی می تواند بهتر است که یک ثبت نام ایمیل ثابت در پایین صفحه. این فرم شامل یک نماد پاکت کوچک در کنار فرم است تا نشان دهد که چه چیزی برای آن جذاب است و برای جلب توجه. این نیز برای اطلاعات تماس تلفنی شرکت و لینک های رسانه های اجتماعی در طراحی سایت درست است. برای توصیف محتوای اطراف استفاده از آیکون ها استفاده می شود و از آنجاییکه تصاویر به راحتی قابل فهم تر از کلمات نیستند.

این امر باعث می شود که آیکون ها به وضوح روشن و آسان به نظر برسند. تکنیک دیگری که من دوست دارم این است که طراحان آیکون ها را به فیلدهای ثبت نام در طراحی سایت خود اضافه کنند. این کار بسیار خوب است اگر فرم بیش از ورودی داشته باشد و کاربر نیاز به پر کردن تمام زمینه ها دارد. من یک نمونه عالی در صفحه محاکمه پیدا کردم که از هر آیکون سفارشی استفاده می کند. وبدم این آیکون ها فوق العاده هستند و با واسط در طراحی سایت با هم ترکیب می شوند. به علاوه آنها به کاربر کمک می کنند به سرعت متوجه شوند که کدام فرم هر فرم درخواست می کند.

 

ویژگی ها و اشاره گرها در طراحی سایت

هر راه اندازی جدید، کسب و کار کوچک، و یا مجموعه ای از ویژگی های و دلایل برای گرفتن مردم در طراحی سایت است. شما می توانید این ویژگی ها را لیست کنید، اما معمولا مخاطبان را خرد می کنند. در عوض سعی کنید آیکون ها را برای توضیح ویژگی ها و رفتارهای معمول در طراحی سایت توضیح دهید. اشعار باید ساده تر باشد تا بتوانند مردم را بیشتر در صفحه جستجو کنند. به عنوان مثال، آیکون های را ببینید. آنها فوق العاده نازک و روشن هستند، به طوری که آنها به راحتی به صفحه می آیند. اما آنها همچنین ویژگی ها را روشن می کنند و به خوانندگان کمک می کنند تا صفحه اصلی را به سرعت از بین ببرند.

این آیکون ها به تنهایی ممکن است کسی را در فروخت. اما آنها می توانند به روشن کردن آنچه که پلت فرم در طراحی سایت می پردازند و چرا مفید باشد کمک کند. یک طراحی بسیار مشابه در صفحه ویژگی با آیکون های سفارشی در کنار ویژگی های مختلف وجود دارد. من واقعا این طراحی سایت را دوست دارم چون آیکون ها به زیبایی با نام تجاری ترکیب شده اند.

 

طراحی سایت تهران

استفاده از آیکون های متحرک در طراحی سایت

حتی اگر این آیکون ها را از ابتدا ساخته، مطمئنا نیازی به آن ندارید. بسیاری از آیکون های رایگان در طراحی سایت وجود دارد که می توانید آنها را برای هر چیزی که نیاز دارید دانلود و استفاده کنید. آیکن ها بخشی طبیعی از تمام رابط های نرم افزار دسکتاپ به طراحی سایت ها و برنامه های تلفن همراه است. اما طرح ها و سبک ها به طور مداوم در حال تغییر است، بنابراین مهم است که با آخرین روند ها در طراحی سایت باقی بمانید. امیدوارم که این راهنمای بتواند به شما کمک کند تا تجربیات زیادی را با آیکون برای هر مناسبت ایجاد کنید. و اگر شما در مورد استفاده از یک فونت آیکون فکر می کنید، قطعا از طریق راهنمای ما در مورد موضوع بحث کنید.

از آنجا که برچسبهای زمینه درون فرم قرار می گیرند، پس از وارد کردن برخی اطلاعات، برچسب ها در طراحی سایت از بین می روند. این می تواند پس از وارد کردن بعضی داده ها گیج کننده باشد و فراموش کنید که همه فیلدها برای چه هستند. من فقط توصیه می کنم با اضافه کردن آیکون هایی مثل این، اگر طراحی سایت شما دارای بیش از فیلد مختلف در فرم باشد. در غیر این صورت می توان آن را یک ورق نادان به نظر رساند.