علت اهمیت فشرده سازی تصاویر در طراحی سایت چیست
09/12/2016
اس.کیو.ال SQL در طراحی سایت چه نقشی دارد
10/12/2016
نمایش همه

تاثیر بک لینک ها در طراحی سایت

بک لینک در طراحی سایت

 

در دنیای تجارت الکترونیک که امروزه بسیار رواج یافته است ، رسیدن به بالا ترین رتبه در نتایج موتور های جستجو کار چندان آسانی نیست . برای موفقیت طراحی سایت در این مسیر می بایست برای وب سایت تان بک لینک بسازید . در این مقاله به بررسی روش های رسیدن به این هدف می پردازیم .

اهمیت تالار ها و انجمن های گفتگو :

با عضویت در تالار ها یا انجمن های گفتمان مرتبط نوع طراحی سایت و کسب و کارتان و فعالیت مکرر در آن ها ، به سرعت قادر به تولید بک لینک برای طراحی سایت تان با قرار دادن مقالات تان در این انجمن ها به نوعی یک امضا از طراحی سایت تان به جای می گذارید . نا گفته نماند در جنبه سئو این لینک ها بحث هایی وجود دارد اما با این وجود می توانید از مزایای تبلیغات به این صورت برای موفقیت در نتایج موتور های جستجو استفاده نمایید  .

تولید محتوا :

در هر نوع کسب و کاری که مشغول به فعالیت می باشید می بایست راجع به آن موضوع اطلاعات و دانشی فراتر از میزان معمول داشته باشید . برای شرکت در فضای رقابت دست به قلم شوید و اقدام به تولید مقالات آموزنده نمایید .

بک لینک در طراحی سایت

بخش ارتباطات :

همانند بسیاری از رسانه های اجتماعی کشف حوزه های اجتماعی و دریافت لینک از آن ها امکان پذیر است . در این گونه از رسانه های اجتماعی پتانسیل ارتباط لینک ها بسیار زیاد می باشد . لذا برای ارائه پیشنهاد مناسب برای افزایش میزان ارتباط با شبکه های اجتماعی تلاش کنید .

انواع وبلاگ ها :

یکی از مهم ترین ترفند های ساخت و دریافت بک لینک در جامعه بهینه سازی سایت ، درج نظر در وبلاگ ها می باشد . از انواع وبلاگ ها می توانید  برای سایت تان استفاده کنید و نظراتی مفید را به همراه آدرس وب سایت تان برای آن ها ارسال نمایید .