طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
بهینه سازی طراحی سایت برای موتور جستجو
12/05/2019
استفاده از فونت مناسب برای طراحی سایت
13/05/2019
نمایش همه

تاثیر تگ آلت بر طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر تگ آلت بر طراحی سایت همانطور که می دانیم استفاده از تصاویر در صفحات طراحی سایت علاوه بر زیبایی می تواند به انتقال بهتر مفهوم محتوای آن صفحه کمک کند مهم تر از ایجاد جذابیت ودرک بهتر محتوا برای کاربر، تصاویر می تواند تاثیر زیادی بر بهبود سئو و افزایش ترافیک طراحی سایت داشته باشد به همین دلیل توجه به بهینه سازی تصاویر یکی از روش های کاربردی در سئوطراحی سایت به شمار می آید.

تگ یکی از ابزارهایی است که استفاده از آن در بهینه سازی تصاویرطراحی  سایت بسیار کار آمد است. از آلت می توان به بهبود رتبه محتوا در صفحه ی تایتل و تگ عنوان آلت مهم ترین مزایای به کار گیری تگ نتایج ودر پی ان دسترسی بهتر کاربر به مطالب طراحی سایت  اشاره کرد .ما در این مقاله قصد داریم درباره و تاثیر آن بر سئو طراحی سایت بیشتر بگوییم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تگ آلت در طراحی سایت چیست

به شرح یا متنی که موضوع تصویر را در طراحی سایت توضیح می دهد تگ آلت گفته می شود  اگر هنگام بارگذاری یک صفحه از یک طراحی سایت به هر دلیلی سرعت پایین اینترنت اشکال در آدرس تصویر و … تصویر موجود در آن لود نشود این توضیح تگ آلت به عنوان جایگزین تصویر مفهوم و عملکرد تصویر را به کاربر نشان می دهد. به همین سبب نام آلت یا متن جایگزین را برای آن در نظر گرفته اندهمچنین این ویژگی با عناوین دیگر مانند آلت تگ نیز شناخته می شود.

این تگ به عنوان یک ویژگی کاربردی به بر چسب تصویر در HTML اضافه می شود تا به موتورهای جستجو کمک کند که مفهوم تصاویر را بهتر درک کنند جالب است بدانید که این ابزار به افراد نابینا و کم بینا هم کمک میکند. این افراد معمولا ازمرورگرهایی استفاده می کنند که دارای قابلیت بازگویی آنلاین مطالب هستند و یا با استفاده از دستگاه صفحه خوان صفحه ای از طراحی سایت را برسی می کنند. بدین ترتیب تگ آلت کمک میکند تا نابینایان هم مفهوم تصاویر را دریافت کنند.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

چگونه یک تگ آلت اثر بخش برای سئو  طراحی سایت ایجاد کنیم ؟

هنگام ایجاد و استفاده از تگ آلت تصویردر طراحی سایت  مهم است که اطلاعات متنی بیان شود تا کاربران در نمایش تصویر مشاهده کنند و صرفا برای دادن یک لیبل به تصویرتان نباشد .یکی از توصیه های گوگل این است که تا آنجایی که ممکن است  آنها رابرای کاربران نهایی در طراحی سایت  مفید کنید. متن را کوتاه وساده نگه دارید بهترین گزینه در طراحی سایت این است که از یک متن آلت تصویر کوتاه و دقیق استفاده کنید اگر از تصویری استفاده می کنید که مربوط به متن مقاله شما است بهتر است از تگ توصیفی تر استفاده کنید. بهینه سازی طراحی سایت برای موتور جستجو از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.