انتخاب عکس های مناسب در طراحی سایت
06/02/2018
اصطلاحات طراحی سایت
سئو کلاه سیاه و چند تکنیک خطرناک در طراحی سایت
13/02/2018
نمایش همه

تاثیر دامین اتوریتی بر سئو سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر دامین اتوریتی بر سئو سایت

 

 

رقابت تنگاتنگی بین وب سایت ها برای تصاحب لینک های صفحه ی نخست موتورهای جستجوگر وجود دارد. بنابراین وب سایت ها از هیچ تلاشی برای این رغابت دریغ نمی کنند و از تمامی فرصت ها و امکانات برای پیشی گرفتن از رقبا در حوزه ی فعالیت خود بهره می برند. یکی از این راه ها برای پیشی گرفتن در این رقابت داشتن و بهره گرفتن از دامنه ی اوتوریتی است.

 

 

طراحی وب سایت : گاهی میبینیم که یک سایت با دامین اتوریتی خیلی پایینتر در لینک های اول گوگل قرار گرفته اما سایت دیگری با دامین اتوریتی بالاتر در رتبه های بعدی از ان سایت قرار گرفته است . بنابراین یک اختلافی در بین این دو سایت وجود دارد که نتایج این اختلاف باعث این قرار گرفتن و رتبه بندی ها می شود.

در واقع باید بگوییم که دامین اتوریتی اعتبار کل دامنه ی شماست . یعنی گوگل کلیه سایت هایی که به شما لینک داده اند را بررسی میکند و با توجه به قدرت ان دامنه ها و سایت ها به لینک های شما امتیاز دهی میکند. و این امتیاز دهی بین بازه ای از صفر تا صد متفاوت خواهد بود. در حقیقت هرچه قدرت دامنه ای که به سایت شما لینک داده است بالاتر باشد شما خواهید توانست امتیازات بالاتری از گوگل بدست اورید. در حقیقت دامین اتوریتی کلیه ی امتیازات دامنه ی سایت شماست .

 

چقدرشاخص دامین اتوریتی قابل اطمینان است

طراحی وب

طراحی وب

مساله ای که در اینجا به وجود می اید این است که ایا این شاخص و معیار قابل قبول و قابل اعتماد است؟ به طور قطع باید بگوییم بله و حتی این شاخص نیز دارای خطا است . زیرا بررسی ها نشان داده است که  این قابلیت هنوز در مواردی خیلی از سایت هایی که سایت شما توسط انها دارای لینک است را شناسایی و پیدا نکرده است. بنابراین می توان گفت که این اندازه گیری نیز تا حدی دچار خطا و اشتباه است.

بهترین بهره گیری از این قابلیت سئو

 

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که بتوانید به عنوان مثال یک وب سایت رغیب را شناسایی کنید و با بررسی ان سایت و لینک هایی که از سایت های مختلف دریافت کرده است به لینک های رایگان بسیاری دست یابید . امروزه وب سایت های زیادی ایجاد شده اند که شما با وارد کردن ادرس سایت مورد نظر در ان می توانید اعتبار دامین اتوریتی و رتبه ی ان سایت را مشاهده و بررسی نمایید یکی از این سایت ها سایت موز است که این قابلیت ها و امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.