طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
تبلیغات آنلاین در طراحی سایت چیست
10/03/2019
طراحی سایت
پیاده سازی سبک تخت در پروژه های طراحی سایت
11/03/2019
نمایش همه

تاثیر سئو در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر سئو در طراحی سایت با توجه به تعریفی که از سئو سایت در طراحی سایت می دانیم به مجموعه کارهایی که روی سایت انجام می گیرد تا باعث شود سایت در معرض موتورهای جستجو قرار بگیرد و باعث افزایش رتبه سایت شود سئو سایت گویند ،در حقیقت سئو سایت یعنی تدارک برای مهمانی و ضیافت که هر چه تدارکات کارش را بهتر انجام دهد باعث می شود مهمانی بهتر برگزار گردد.با توجه به این موضوع که طراحی سایت های اینترنتی که روز به روز در حال گسترش هستند  وموتورهای جستجو گوگل برای رتبه دهی از معیارهای گوناگونی استفاده می کنند .همانطورکه گفتیم این معیارها توسط ربات بروی تمام طراحی سایت ها اعمال می شود پس بنابراین هر سایتی که بتواند این معیارها را بدرستی اعمال کند در جستجو موتورهای جستجو در رتبه برتر قرار می گیرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چرا باید یک طراحی سایت سئو شود

بی شک هدف از راه اندازی یک طراحی سایت موفقیت در کسب وکار وپیشی گرفتن از رقبای خود در کسب و کار (فروش محصولات ،ارائه خدمات وجذب مخاطب و….) است با توجه به این موضوع تمام مالکان سایت ها دوست دارند زمانی که مخاطب آنها را سرچ می کند در صفحه اول قرار بگیرند که بازدید کنندگان  به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند .پس بنابراین باید بدنبال راهکاری باشید که موتور های جستجو گر از آن استقبال کنند ،برای قرا گرفتن در صفحه اول گوگل .در این مرحله رقابت طراحی سایت ها شروع می شود رقابت طراحی سایت ها اگر به طور صحیح وسالم انجام بگیرد به آن رقابت سالم کلاه سفید می گویند و اگر رقابت ناسالم باشد به آن رقابت ناسالم کلاه سیاه می گویند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای سئو در موفقیت طراحی سایت عبارتند از:

  • یکی از عوامل افزایش دهنده تعدادبازدیدکنندگان در طراحی سایت ،سئو سایت می باشد مهمترین عامل در جایگاه یک طراحی سایت سئو سایت است .
  • سئو طراحی سایت نه تنها باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت می شود بلکه همین عامل باعث می شود باردید کنندگان تبدیل به مشتری شوند وباعث افزایش در کسب وکار و فروش بیشتر خواهند شد.
  • اگر هدف شما از طراحی سایت خود تبدیل به برندینگ شدن است سئو سایت شمارا به هدفتان نزدیک تر خواهد کرد.
  • ممکن است یکی از اهداف طراحی سایت شما افزایش اعتبار کاری در بین همکاران و رقبای خود باشد که سئو سایت باعث افزایش میزان ارزش و اعتبار شما خواهد شد .
  • یکی دیگر از مزایای سئو افزایش میزان محبوبیت طراحی سایت شما است و می تواند جایگاه بهتری را به سایت شما بدهد .
  • سئو سایت باعث افزایش رتبه وبهبود رتبه طراحی سایت شما می شود .
  • شما با استفاده از سئو در طراحی سایت در یک کلام باعث می شود از مهمانی خود بیشتر لذت ببرید .
  • تبلیغات آنلاین در طراحی سایت چیست را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو طراحی سایت انواع مختلفی دارد که به سه دسته تقسیم می شوند

سئو کلاه سفید طراحی سایت: در این سئو در طراحی سایت تمام روش های سئو به صورت استاندارد وبا الگوریتم ارائه شده از جانب گوگل صورت می گیرد درست است که استفاده از این روش زمانبر است اما نتایج حاصله از آن ماندگار تر است.

سئو کلاه سیاه طراحی سایت: در این روش که مانند دور زدن تمام قوانین و الگوریتم های گوگل است ممکن است در این روش طراحی سایت سریع تر به نتیجه ممکن برسد اما نتایج آن ماندگار نیست و حتی ممکن است به حذف از گوگل بیانجامد.

سئو خاکستری طراحی سایت: در سئو خاکستری که حد وسط بین کلاه سفید و سیاه است و فرد از هردو روش استفاده می کند برای بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل ، ولی از آنجایی که الگوریتم های گوگل در حال تغیر هستند و موتورهای جستجو با حساسیت بیشتری به برسی طراحی سایت ها می پردازند پس هر لحظه ممکن است به نابودی طراحی سایت بیانجامد.