بازاریابی آنلاین
سنجش رتبه طراحی سایت با الکسا
04/03/2019
اصطلاحات طراحی سایت
اصول استفاده از انواع رنگ در طراحی سایت
05/03/2019
نمایش همه

تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کاربا توجه به این که در عصر اطلاعات وتکنولوژی قرار گرفته ایم باید برای کسب وکار خود برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم همزمان با تغییرات در فروش کالا و محصولات خود دچار مشکل نشویم. پنج عادت رایج در طراحی سایت که از کاربردی ترین و خواندنی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

کاربران موبایلی طراحی سایت

مطمئنا شما نیز به آمار بالای وب گردی از طریق موبایل برخورد کرده اید قطعا این آمار در چند سال آتی رو به افزایش است پس با توجه به این توضیحات متوجه این موضوع خواهید شد که طراحی سایت را به نحوی انجام بدهید که قابل دسترسی در گوشی و تبلت نیز باشد. به عبارتی اصول ریسپانسیو را در آن رعایت کرده باشید. اگر در طراحی سایت از قالب آماده ورد پرس استفاده می کنید این امکان در آن پیشبینی شده است.

 

طراحی وب

طراحی وب

محبوبیت رسانه های اجتماعی موبایل در طراحی سایت

این موضوع غیر قابل انکار است که محبوبیت رسانه های اجتماعی در بین مخاطبان باسرعت غیر قابل پیشبینی روبه افزایش است و این موضوع به دلیل به وجود آمدن شبکه های اجتماعی مثل واتساپ و اینستاگرام و توییتر می باشد که حتی باعث وحشت رسانه های اجتماعی قدیمی تر مثل فیس بوک شده است.

 

 مزایای رسانه های اجتماعی در طراحی سایت

از مزایای رسانه های اجتماعی در طراحی سایت می توان به این موضوع اشاره کرد که شما با نصب برنامه هایی مثل لاین و واتس آپ بروی گوشی خود به راحتی می توانید سایت های مورد نظر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این روش ممکن است به مرور جایگزین  ایمیل مارکتینگ  شود و حتی قوی تراز آن نیز خواهد بود.

ممکن است جاگزین آن نیز شود البته این بدان معنا نیست که ممکن است ایمیل مارکتینگ از رده خارج شود. در حقیقت اگر بخواهیم با سرعت بالا و در زمان کمتر با افراد ارتباط برقرار کنیم رسانه اجتماعی موبایل بهترین گزینه است. در طراحی سایت اغلب اپیلیکیشن ها قابلیت این را دارند که شما اکثر دوستان خود رادر فیس بوک و توییتر را به رسانه اجتماعی خود اضافه کنید و با آنها در تماس باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محبوبیت روز افزون ویدئوها در طراحی سایت

در قالب یک مثال توضیح خواهیم داد که این محبوبیت ناشی از چیست؟ فرض کنید شما به دنبال دستور روش درست کردن یک کیک شکلاتی هستید آیا ترجیح می دهید به دنبال مقاله ای در طراحی سایت باشید و نحوه درست کردن را به ترتیب با خواندن مقاله انجام دهید یا دوست دارید با دیدن یک فیلم آموزشی نحوه درست کردن کیک را بیاموزید بی شک روش دوم را می پسندید. اغلب موبایل های هوشمند دارای دوربین های قوی هستند.