طراحی سایت
نحوه مدیریت پروژه طراحی سایت
22/06/2019
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت ریسپانسیو و مزایای آن
22/06/2019
نمایش همه

تاثیر مرورگرها بر طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر مرورگرها بر طراحی سایت پس از راه اندازی طراحی سایت تهران کاری که می بایست انجام دهید و از اهمیت زیادی برخوردار است بررسی سازگار بودن آن با تمامی مرورگر ها است. امروزه مرورگر های زیادی وجود دارند که کاربران به وسیله آن ها به جستجوی طراحی سایت ها می پردازند. شما باید تست سازگاری طراحی سایت تهران خود را با مرورگر ها انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که کاربران نیز در صورت استفاده از مرورگر های دیگر امکان مشاهده طراحی سایت شما را دارند.

در واقع از آن جایی که هر کدام از مرورگر ها کد های سایت شما به گونه ای متفاوت از دیگری تقسیر می کند و از این مسئله موجب می شود تا سایت به شکلی متمایز نمایش داده شود می بایست اقداماتی را انجام دهید تا طراحی سایت در تهران شما با خطا نمایش داده نشود. البته که هماهنگی با تمام مرورگر ها امکان پذیر نیست اما می توان وب سایت را طوری طراحی و کد گذاری کرد که در مرورگرهای رایج تر عملکردی برابر داشته باشند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تفاوت multi browser  و cross browsing چیست؟

اصطلاح multi browser  در واقع به معنای عمل کردن و اجرا شدن یک وب سایت به روی مرورگرهای متفاوت است. در حالی که cross browsing به معنای نمایش بی نقص وب سایت در مرورگر ها  می باشد و این موضوع به طور عمده مورد توجه برنامه نویسان و طراحان سایت ها قرار گرفته و آن ها را به چالش می کشد. چرا که هنگامی که سایتی برای کاربران قابل رویت نباشد در این لحظه طراحان سایت را مقصر می دانند و به همین دلیل است که این امر مورد اهمیت زیادی قرار گرفته و ابزار های متعددی برای بررسی cross browsing  در اختیار طراحان سایت قرار گرفته است تا از بروز چنین اختلالاتی جلوگیری کنند. نحوه مدیریت پروژه طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برخی از این ابزار ها شامل موارد زیر می شوند:

  • Browser shots

به کمک این ابزار شما امکان مشاهده تصویری از عملکرد طراحی سایت تهران خود در مرورگرهای متفاوت بدون نیاز به نصب تمامی مرورگر ها در سیستم خود را دارید. البته این ابزار نقاط ضعفی نیز دارد که یکی از آن ها پایین بودن سرعت لود برخی مراحل می باشد.

  • Adobe browser lab

این ابزار نیز عملکردی مشابه browser shots  دارد اما با ان تفاوت که این ابزار سیستم عامل Unix  را پشتیبانی نمی کند.

  • IE Tester

اگر به بررسی بارگذاری طراحی سایت خود در مرورگرExplorer  Internet می پردازید این ابزار کاملا مناسب شما است. این ابزار رایگان بوده اما دارای نقاط ضعفی است و نیاز به ارتقا دارد.

  • Dotmobi Virtual Developer Lab

اگر به بررسی طراحی سایت خود در دستگاه های دیگر مانند گوشی های موبایل می پردازید این ابزار ایده آل برای شماست. این ابزار به روش فناوری Remote access  به یک دستگاه واقعی Remote  زده و طراحی سایت تهران شما را باز خواهد کرد و بررسی می کند. البته لازم به ذکر است که این ابزار رایگان نیست.