طراحی وب
طراحی سایت آمبولانس
19/08/2018
طراحی سایت
استایل طراحی سایت حرفه ای
20/08/2018
نمایش همه

تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت شما

طراحی سایت نمایشگاه ماشین

تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت شما

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران بحث در مورد روند تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۱۸ یک گفتگوی ساده نیست. بلکه به دلیل نوآوری در تکنولوژی و استراتژی، موضوع پیچیده و پیچیده شده است. تبلیغات دیجیتال شامل هر گونه بازاریابی پرداخت شده در اینترنت می شود. از تبلیغات در طراحی سایت های پیشرو در صنعت به بازاریابی به محتوای حمایت می کند، به لحاظ تغییرات و روند ها، حرکت بسیار زیادی دارد.

 

 

 

تبلیغات دیجیتالی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

تبلیغات دیجیتال، مانند هر تاکتیک بازاریابی، تکامل یافته است. این باید تکامل یابد تا باقی بماند. این تکامل به وسیله بسیاری از عوامل داخلی و خارجی مطرح می شود. تبلیغات دیجیتال دیگر صرفا در مورد طراحی یک دسته از تبلیغات بنر متفاوتی نیست و ارسال آنها به جهان است. در عوض، چشم انداز جدیدی از تبلیغات دیجیتال شامل چالش هایی مانند مرگ ناگهانی بی نظمی خبری و ملاحظات پیشگام جدید است. مفاهیم اضافی مانند هوش مصنوعی، پیش بینی های حمایتی، ادغام جهان های بازاریابی اینترنتیی طراحی سایت ورودی و خروجی و تأکید بر معیارهای مربوط به بازگشت است.

 

 

روش های مختلف بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

بنابراین، این بازسازی آزادی به نظر می رسد عالی است، درست است؟ نه، برنده های بزرگ در این ISP ها هستند، که اکنون قادر خواهند بود اساسا آنچه را که دوست دارند بپردازند و دسترسی شما را به دلخواه خود باز کنند. چرا این موضوع به شما به عنوان یک تبلیغ کننده دیجیتال اهمیت دارد، این است که شما احتمالا توزیع محتوا خود را ندارید. در هر کجا که تبلیغ می کنید – AdWords، رسانه های اجتماعی، طراحی سایت های دیگر – ممکن است شما به زودی متوجه شوید که بیشتر پرداخت می شود تا در خطوط سریع اینترنت جدید تحویل شود. این قیمت حتی اگر شما از ویدیو استفاده می کنید بیشتر می شود.

 

حتی ترسناک تر این است که اگر شما در بازارهای مشابه به عنوان ISP های بزرگ بازی کنید، محتوای شما می تواند توسط آنها کاملا مسدود شود! با وجود بسیاری از شرکت های بزرگ و با تکنولوژی پر آوازه، در مورد FCC فریب خورده اند، هنوز امکان دارد که این قانون به قانون زمین تبدیل نشود. این چیزی است که برای همه علامت های تجاری در طراحی سایت، بزرگ یا کوچک، برای نظارت در طول سال است. این پیام ها و پیامدهای آن به مدت چندین سال بازتاب می یابد و ممکن است به طور کامل بازی تبلیغاتی دیجیتال را تغییر دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

علامت تجاری طراحی سایت مایل به استفاده از هدفمند کردن برای یادآوری مصرف کنندگان برای بازگشت به سایت خود و ثبت نام برای آن کلاس و یا خرید آن ژاکت. در حالی که بعضی از مصرف کنندگان قطعا احساس می کنند که تبلیغات پیشرونده از طریق مرور آنها دنبال می شود، کار می کند. قطعا خرده فروشان مزیت دارند. هنگامی که تبلیغات تبلیغاتی را انجام می دهند، بازدید کنندگان طراحی سایت آنها ۷۰ درصد بیشتر احتمال دارد که تبدیل شوند. به طور کلی، ۲۶ درصد از مشتریان از طریق برچیده شدن به سایت باز می گردند. قطعا باید بخشی از استراتژی تبلیغات پرداخت شما باشد. اما شما باید برای آنچه در آینده ممکن است اتفاق بیافتد آماده باشید. این روند تبلیغاتی دیجیتال ۲۰۱۸ بیشتر درمورد آنچه اتفاق می افتد و چگونگی آماده شدن برای آن بیشتر است.

 

طراحی سایت

 

مسدود کننده ها را وارد کنید پیشگیری هوشمندانه یابای اپل در برای جلوگیری از ردیابی شخص ثالث از گرفتن داده های مرور طراحی سایت متقابل است که دقیقا همان چیزی است که از طریق آن انجام می شود. این سیستم فقط برای کوکی ها در یک زمینه شخص ثالث برای ۲۴ ساعت اجازه می دهد. سافاری دارای سهم بازار کم در برنامه های دسکتاپ است، اما در تلفن همراه، بیش از نیمی از بازار در آمریکای شمالی است. به عنوان تبلیغات دیجیتال همچنان به روند بیشتر به سمت تلفن همراه، این می تواند یک مشکل است.

 

Chrome چشم انداز خود را دارد، ایجاد ائتلاف برای آگهی های بهتر، که بیان می کند که آگهی ها باید با استانداردهای تعیین شده یا خطر رد شوند. نگرانی عمده برای افرادی است که از داده های شخص ثالث برای هدف گیری استفاده می کنند. راه هایی در این زمینه وجود دارد، اما اصلاحطلبان در واقع باید این فرصت را برای ایجاد آگهی های بهتر داشته باشند که بیشتر به مخاطبان مربوط باشد. این به برخی از مسائل کیفیت یا فرکانس کلاهبرداری توجه دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

کاملا شما را به روشن بینی نمی آورد، اما این شروع است. تبلیغات پیش بینی شده، یک بخش از تجزیه و تحلیل پیش بینی است، که آنچه را که قبلا می دانید و آن را تجزیه و تحلیل می کند، به شما می گوید که احتمالا در آینده اتفاق خواهد افتاد. به جای پیش بینی چیزهایی مانند ریسک یا سهمیه بندی، اکنون می توانید “پیش بینی” هدف قرار دادن تبلیغات و خرید رسانه را بهتر کنید. با تمام این مواردی که در مورد بازار هدف خود می دانید، شروع می شود: خرید رفتار، ترجیحات، نحوه ارتباط آنها با مارک ها و جمعیت شناسی. با کمک یک موتور AI، پس از آن شما می توانید تبلیغات بهتر ایجاد کنید که بیشتر هدفمند و مرتبط هستند، که در نتیجه باید تبدیل بیشتر شود. نه تنها تبلیغاتی بهتر را ایجاد می کند، بلکه با استفاده از این روش معنی می دهد که پیشنهادات براساس داده های کاربر بهینه می شود. بسیاری از داده ها برابر شانس های بهتر برای جذب و تبدیل مصرف کنندگان است. این برای تبلیغات دیجیتال چه معنایی دارد؟

 

 

طراحی وب

طراحی وب

این اجازه می دهد تا شما را به پیدا کردن و جذب چشم انداز بیشتر که هرگز تجربه با نام تجاری خود را داشته باشد. یک پلت فرم تبلیغاتی پیشگویی می تواند از داده های ساخت یافته از بسیاری از منابع استفاده کند تا پروفایل های خرید ایده ای بیشتری را ایجاد کند. هنگامی که این پروفایل ها ایجاد می شوند، این پلتفرم را به دنبال و هدف می دهد.گزینه های بیشتر مخاطبین مشابه: شما احتمالا قبلا آشنا هستید که می توانید مخاطبان مورد نظر را در فیس بوک یا توییتر انتخاب کنید. سیستم عامل های مختلف می توانند این کار را برای مخاطبین مصرف کننده و B2B نیز انجام دهند.

 

 

تبلیغات آنلاین در طراحی سایت

 

بسیاری از مارک ها فرصتی برای پیام و تبلیغ کاربران در داخل برنامه ها را از دست می دهند. با سیستم Tapjoy، سیستم های پیش بینی کننده کاربران را تشخیص می دهند که به احتمال زیاد یک خرید درون برنامه را ایجاد می کنند و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

 

 

با استفاده از AI، شما می توانید بسیار دقیق تر پیشنهاد دهید. الگوریتم های پیشنهاد پیشنهادی در زمان واقعی بر اساس دانش مربوط به کاربر تنظیم می شوند. سیستم عامل های جستجو پیش بینی می کنند که آیا کاربر روی آن کلیک می کند یا خیر. این “نمره” پس از آن ترجمه می کند که چگونه پلت فرم بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد. استراتژی های مبتنی بر تبدیل و کلیک یک روند تبلیغاتی است که به بهبود و بهبود شانس شما برای ارائه تبلیغات به مصرف کنندگان آماده اقدامات ادامه خواهد داد.با وجود اینکه مارک های بسیاری وجود دارند که بازاریابی ورودی را انجام می دهند، این بدان معنی نیست که آنها تکنیک های سنتی فراوانی مانند تبلیغات دیجیتال را رها کرده اند. کلید این است که آنها را به هماهنگی برسانند. ساده ترین راه این کار این است که با منافع و ویژگی های تبلیغاتی دیجیتال خود هدایت شوید. به نظر می رسد ساده است، اما بسیاری از مارک ها در اینجا به سختی کار می کنند. در آگهی دیجیتال شما فقط چند ثانیه دارید تا کاربر را مورد علاقه خود قرار دهید، بنابراین بهتر است با این که چگونه این محصول / سرویس / تجربه زندگی خود را تغییر می دهد شروع می شود. شما باید توجه خود را جلب کنید و در واقع آنها را بر روی آگهی کلیک کنید، باید تحویل دهید. شما فقط می توانید آنها را به صفحه اصلی یا صفحه دیگر محصول ارسال کنید. با توجه به مزایا، به تفکر برسید و صفحات فرود بر مبنای آن ایجاد کنید.شما همچنین باید بدانید که این خریدار در قیف است. آیا آنها فقط از یک مشکل آگاه هستند؟ آیا آنها می دانند مشکل دارند و آماده یافتن راه حل هستند. اگر شما هماهنگی مناسب با جایی ندارید، کلیک زیاد ارزش زیادی نخواهد داشت.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در تبلیغات اینترنتی طراحی سایت خود خلاقیت داشته باشید

 

با تبلیغ دیجیتال خود خلاق باشید. اگر مطمئن نیستید که این روش مناسب برای نام تجاری شما یک آزمون است. یک تبلیغ با یک پیام سودمند ایجاد کنید که کاربران را به یک صفحه اصلی با پیشنهاد محتوایی مانند یک مقاله یا کتاب الکترونیکی هدایت می کند. برای آگهی دیگر، آنرا ایجاد کنید تا محصول مورد توجه قرار گیرد و بازدیدکنندگان را به صفحه محصول برسانید. ببینید کدام یک بهترین و اهرم را در کل طیف تبلیغات دیجیتال خود دارید. مارک هایی که شروع به تلفیق هر دو تاکتیک های ورودی و خروجی می دانند، تهدیدی برای کار در سیلو ها و عدم همکاری روشن