طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
محتوانویسی در طراحی سایت
22/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت پمپ بنزین
23/09/2018
نمایش همه

تجزیه و تحلیل طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

تجزیه و تحلیل طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نمودار نیروها یک ابزار تجزیه و تحلیل طراحی سایت پس از مصاحبه است که در آن شما می توانید آنچه را که مشتریان را به تغییرات جدیدی تغییر می دهد و آنچه را که آنها را نگه می دارد، مشخص کنید. مصاحبه در شناسایی مشاغل اصلی و ثانویه، و همچنین برخی از زمینه ها در اطراف نیاز کاربر، مؤثر است. از آنجا که این روش از مصاحبه شونده طراحی سایت شده است، این یک راه قدرتمند برای تسکین فراخوانی است. پس از انجام بسیاری از مصاحبه ها، من یک عارضه جانبی جالب توجه را متوجه شدم شرکت کنندگان اغلب پس از گفتگو به صورت رسمی پایان می دهند جزئیات بیشتری از طراحی سایت را به یاد می آورند. ارزش برنامه ریزی یک تماس تلفنی را دنبال می کند یا کانال ها را باز نگه می دارد. از طرف دیگر، با توجه به اهمیتی که دارد، باید توجه داشت که مصاحبه همچنان در درجه اول یک تکنیک مصاحبه است، بنابراین شما از دیدگاه خودتان از مصاحبه شونده طراحی سایت استفاده می کنید. به عنوان مثال، یک روش تحقیق قوی تر ترکیبی از مصاحبه های با تحقیقات متنی و روش های کمی است. داستان کار برای تعریف اصطلاح داستان شغلی برای توصیف فرایندهای شغلی برای طراحی سایت محصول به حساب می آید.

طراحی سایت یک داستان شغلی بر خلاف یک داستان کاربر که به طور سنتی نیاز به اطراف شخصی را فراموشی می کند، داستان کار نیاز کاربر را براساس وضعیت و زمینه طراحی سایت را تنظیم می کند. ما هر یک از مشکلات طراحی سایت را  در یک با توجه به رویداد یا وضعیت تحریک کننده، انگیزه و هدف و نتایج منتخب در نظر می گیریم. ما می توانیم این طراحی سایت را به ماموریت و اولویت بندی آن به طور مناسب. این تضمین می کند که ما به طور مداوم در مورد همه چهار لایه طراحی فکر می کنیم. ما می بینیم که اجزای سیستم ما بخشی از این وظیفه و روابط و تعاملات لازم برای تسهیل آن است. ما می توانیم از بالا به پایین، حرکت از طریق نتیجه، سیستم، تعاملات، قبل از رسیدن به طراحی سایت می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

سیستم های پیشرفته در طراحی سایت

به جز حمایت از استفاده از طراحی سایت، معتقد است که یک اصل اصلی استفاده از متمرکز بر تمایل خود برای بهبود خود است و تمرکز بر تمایل همه برای بهبود خود، هسته اصلی یک استراتژی موفق در طراحی سایت است. در کتاب خود، را به عنوان یک ابزار برای تغییر از طریق استفاده از تفکر سیستم می گیرد. در آنجا، او سیستم های پیشرفت را معرفی می کند و چگونگی کمک به تمرکز بر رویکرد استراتژی محصول را می تواند نوآورانه تر کند. به طور تصادفی، من فکر مشابهی در مورد نقشه برداری تغییر سیستمیک داشتم، زمانی که در اوایل سال جاری به دنبال بهبود اعتماد کاربران طراحی سایت با یک انجمن دولتی محلی بودیم. این فقط در مورد گرفتن و رضایت دادن کار فوری کاری نیست، این مربوط به طراحی شغل است تا شما بتوانید یک دید کلی از پیشبرد چگونگی کمک به کاربران خود داشته باشید تا زندگی خود را به نحوی که میخواهید بهبود بخشد. این واقعا نقطه ای است که یک فلسفه عمل می شود. بعضی از سوء تفاهمات در مورد چگونگی پذیرش به معنی چنگ زدن افراد یا برخی از ابزارهای طراحی سایت موجود یا تکنیک های تحقیقاتی ما بوده است. این نباید بیشتر اشتباه باشد. ۱۰ سال پیش به نوآوری مبتنی بر نتیجه رسیده است. در یک مقاله طراحی سایت ، او یک مدل سنتز شده از چگونگی تفکر در مورد آن را به عناصر کلیدی از، نظریه های طراحی سایت و ساختار داستان شغلی ارائه می دهد.

 

 

مدل های ذهنی طراحی سایت

همچنین استفاده از مدل های ذهنی طراحی سایت را با ترکیب کرده است. یک مقاله جامع در مورد استفاده از شخصی، و نقشه های سفر مشتری با هم برای ایجاد ارتباط کامل تر از دیدگاه کاربران نوشته است. در مقاله طراحی سایت یک نکته جالب توجه را به تصویر می کشد او چالش های او را شرح می دهد. پس از محاکمه و خطا، به یک چارچوب تحقیقاتی پایه ای رسیدم تا با نیازهای هر تیم طراحی سایت همخوانی داشته باشد به همه اجازه می دادند که یکپارچه سازی یکپارچه را به اشتراک بگذارند اما نوع اطلاعاتی را که بیشتر برای کارشان مناسب است، استخراج می کنند. به عبارت دیگر، زمینه سازمانی که احتمالا به آن احتیاج دارید، می تواند بهترین کاری را انجام دهد، پس هدف اصلی بهترین تجربه کاربر برای مخاطبان شما طراحی سایت است. می تواند برای اعمال نظریه ی به عنوان یک رویکرد غالب، مجاز باشد، زیرا آنها یک راه اندازی هستند، اما یک شرکت یا سازمان بزرگ با واحدهای کسب و کار چندگانه ممکن است نیاز به ترکیبی از ابزارها، خروجی ها و نتایج طراحی سایت آن ها داشته باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

رویکرد های قدرتمند در طراحی سایت

یک رویکرد بسیار قدرتمند در بسیاری از طراحی سایت ها است شما می توانید مراجع مختلفی را پیدا کنید که شیوه هایی را که می توانید را اعمال کنید. با این حال، در چارچوب این بحث، ممکن است مفید باشد که ما بررسی کنیم که در مدل های ما چگونه ما در مورد فرآیندهای و محصول ما فکر می کنیم. راه های بسیاری وجود دارد که ما سعی کردیم این رشته را توضیح دهیم، اما من فکر می کنم عناصر تجربه کاربر طراحی سایت ، جای خوبی برای شروع است. گاهی اوقات نیز از نمودار کوچک استفاده می کنم تا به شما کمک کنم سطوح مختلفی را که ممکن است در هنگام کار با پیچیدگی طراحی و توسعه محصول کار کنید، توصیف کنید. یک استراتژی جامع باید برای همه ی سطوح مختلف برای یک تجربه جامع در نظر بگیرد فردی محصول شما، ویژگی های محصول، پیشنهادات محصول و نام تجاری باید یک تعریف همگانی داشته باشند. البته می توانیم در مورد جایی که آن را در الماس دو بعدی طراحی سایت مناسب است.

 

 

استراتژی محتوا نویسی در طراحی سایت

با توجه به این که  ریشه در استراتژی کسب و کار و تحقیقات بازار دارد، باز هم با توجه به نیازهای کاربر و مشخص کردن مشخصات بالا و نیازهای محتوا، مشخص می شود. این برای اعتبار ادراک نام تجاری و گزاره ارزش بسیار عالی است  به طوری که به مجموعه ویژگی های شما بستگی دارد. به عبارت دیگر، این می تواند بسیار قدرتمند تا نیمه راه الماس دوم باشد. شما به راحتی می توانید روش های مختلف را ترکیب کنید، زیرا آنها تا حدی متفاوت هستند. با این حال، به طور کلی شروع به گرفتن کمی مشکل برای درخواست پس از اینکه ما به جزئیات طراحی سایت می رسیم. این سرنخ در اصل است بیانیه شغلی راه حل مستقل است. از این رو، هنگامی که ما به طراحی راه حل ها برسیم، به طور بالقوه به یک وجودی می افتیم. ، یک مطالعه سریع در مورد استفاده از به طراحی سایت محتوا در داخل مقاله اصلی در یک مدلسنتز شده است. نمونه خوبی از چگونگی استفاده از برای حل و فصل داستان های شغلی است. متوجه خواهید شد که زبان طراحی سایت موجود شغل در اطراف آن افت می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت