طراحی سایت
طراحی سایت آژانس مشاورین مسکن
18/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت باربری
18/08/2018
نمایش همه

ترافیک طراحی سایت با واسط محتوا

طراحی سایت

طراحی سایت

ترافیک طراحی سایت با واسط محتوا

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران چیزهای کوچکی نسبت به عرق کردن یک پست وبلاگ که بسیار نادیده گرفته می شود، دلسرد کننده تر است. تنها بدتر این است که قادر به رانندگی ترافیک طراحی سایت است، اما عدم تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان.هر دو مشکل نشان می دهند که در بازاریابی محتوای طراحی سایت شما چیزی شکسته شده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

خبر خوب این است که چارچوبی وجود دارد که هر دو مخاطب را ایجاد می کند و پشته های نشتی خود را پچ می کند: آن را “هسته محتوا” نامیده اند. این چارچوب به اندازه کافی ساده است تا زمانی که شما خواندن را انجام می دهید به کار گرفته شود. و این به اندازه کافی قدرتمند است تا فاصله قابل توجهی بین خود و رقابت شما ایجاد کند.

 

 

با اتصال نقطه بین آنچه مشتریان شما در مورد مراقبت و ارزش کسب و کار شما فراهم می کند. برای ایجاد بازاریابی محتوا، راه مناسب برای رانندگی درآمد برای کسب و کار شما، هسته محتوا را پیدا کنید و هرگز از آن خسته نشوید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بازاریابی محتوا در طراحی سایت

 

بنابراین، این هسته محتوا جادویی چیست؟از نظر بصری بهتر است دو حلقه با هم تداخل داشته باشند.نشسته کنار سمت چپ، دایره در سمت چپ نشان دهنده محتوای طراحی سایت مورد نظر مخاطبان شما است. دایره سمت راست نشان دهنده ارزش شما به عنوان یک کسب و کار است.جایی که حلقه ها با هم همپوشانی می شوند، هسته محتوا است و استراتژی محتوایی خود را از دست می دهد.این محتوا است که با منافع مخاطبان شما هماهنگ می شود در حالی که همزمان تقاضای محصول یا سرویس خود را ایجاد می کند.این چارچوب به نجات بازاریابان محتوا می انجامد که تلاش می کنند تا به ترافیک طراحی سایت یا ترافیک طراحی سایت دست یابند. و من این دو مسئله اساسی را دام ترافیک طراحی سایت و تله تبلیغاتی می نامم.

 

 

طراحی سایت هایی که ترافیک طراحی سایت را هدایت می کنند مخاطبان خود را به دنبال آن می اندازند. اما ایجاد محتوای طراحی سایت مناسب برای ایجاد مشتریان ضروری است.ترافیک طراحی سایت ترافیک طراحی سایت ایجاد محتوا مخاطبان شما را در مورد مراقبت، اما در نهایت قادر به تبدیل ترافیک طراحی سایت به مشتریان است. خطر این است که ترافیک طراحی سایت یک سیگنال دروغ است. افزایش ترافیک طراحی سایت به نظر می رسد مانند نشانه مثبت – اما درآمد افزایش نمی یابد.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

این تله ایجاد یک مانع مداوم از محتوای طراحی سایت تبلیغاتی است که قادر به برقراری ارتباط با نیازهای شما، درد و منافع شما نیست.خطر با این محتوا “من محور” این است که آن را به مخاطب اضافه می کند کمی، اگر هر، ارزش. این باعث ایجاد ترافیک طراحی سایت نمی شود و هیچ ترافیکی به معنای تبدیل نیست.

 

بازاریابی محتوا در جذب ترافیک به سمت طراحی سایت

 

 

وقت آن رسیده است که هسته محتوا خود را پیدا کنید و محتویاتی را ایجاد کنید که در مورد مشتریان مورد توجه شما و ارزش محصولات یا خدمات شرکت شما ارائه شده است. جادو این است که آن را روشن می کند چه چیزی برای اولویت بندی استراتژی بازاریابی محتوا برند.پیدا کردن هسته محتوا مانند استفاده از گارد محافظ است. این به شما کمک می کند تا از هر دو طرف که رشد همسترینگ را کاهش می دهد جلوگیری کنید. این به طور موازی است زیرا دقیقا همان چیزی است که شما به دست می آورید: به موازات سال گذشته (حتی اگر آنها ترافیک طراحی سایت را به ارمغان بیاورند).

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

مکان مناسب برای شروع این است که با تشخیص آنچه که محتوای طراحی سایت شما در حال ایجاد است در حال حاضر.چیزهایی که تبدیل می شوند، از زوایایی استفاده می کنند که با منافع مشتری و منافع تجاری مرتبط می شوند. با این حال، اکثر بازاریاب ها برای چیزی که ما با موضوعات موازی با آن مواجه هستیم، حل می شود.محتوای طراحی سایت موازی بر روی سطح خوب است. چیزهایی است که مربوط به کسب و کار اصلی شما است و علاقه مندان به آن علاقه مند هستند. اما به دلیل عدم وجود CTA قوی و واضح برای تبدیل شدن به یک مشتری پرداخت می شود.

 

این کار به صورت موازی با کسب و کار اصلی شما انجام می شود اما با فرصت های افزایش درآمد ناسازگار نیست.این مقایسه را با موضوعات اصلی محتوا که معیارهای اصلی را برآورده می کنند مقایسه کنید.این موضوعاتی هستند که مخاطبان شما علاقه مند هستند و همچنین با کسب و کار اصلی شما در هم می آمیزند.

طراحی وب سایت لوازم خانگی

طراحی وب سایت

 

 

تجارت الکترونیک در طراحی سایت

 

تصور کنید که شما یک تجارت ابزار باغبانی تجارت الکترونیک را اجرا می کنید. بدیهی است، مخاطبان شما در تمام باغبانی ها علاقه مند خواهند بود.با در نظر داشتن این موضوع، شما شروع به ایجاد محتوا برای کمک به مخاطبان رو به رشد خود کنید تا مشکلات باغبانی خود را حل کنید.شما پست های وبلاگ را بنویسید، Infographics را طراحی کنید و ویدیوها را در مورد موضوعات کلیدی مانند سلامت خاک، گیاهان و ایجاد خرگوش های مزاحم در خلوت ایجاد کنید ترافیک طراحی سایت در حال افزایش است. پس از همه، شما ابزار باغبانی را می فروشید و علف های هرز دشمن عمومی هستند. شما می دانید این یک موضوع است که مخاطبان شما در مورد آن مشغول هستند و شامل یک مشکل جدی هستند که آنها به دنبال حل آن هستند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

شما این بخش حق بیمه محتوا را منتشر و تبلیغ می کنید. و، بر روی سطح، چیزها به نظر می رسد بزرگ می شود. با این وجود، حتی اگر شما به طور پیوسته جریان پیوندهای پیوسته، مشارکت رسانه های اجتماعی و ترافیک طراحی سایت داشته باشید، فروش همچنان باقی می ماند. در حالی که راهنمای نهایی شما مقدار زیادی را می افزاید، محتوا به طور مستقیم با محصولات شما همخوانی ندارد. شما در حال گرسنگی در کسب و کار خود به مخاطبان خود کمک می کنید.

 

 

در سراسر راهنمای، شما می توانید مخاطبین خود را چگونه برای کشتن علف های هرز مزاحم مانند crabgrass و قاصدک نشان می دهد. در حال حاضر، یک لامپ ممکن است فقط در مغز خود را flicked، اما مراقب باشید که جلوتر از خودتان.کاری که باید انجام دهید این است که بارها و بارها آنها را نشان دهید که چگونه این علف های هرز را با محصولات خود بشوید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در عوض، اطمینان حاصل کنید که مطالب شما بدون تبلیغ محصولات شما پاسخی به این سوال می دهد: اگر خوانندگان من دقیقا همان چیزی را که من در این بخش از آنها نشان می دهند انجام دهند، آیا برای خرید محصولات من مزیت مشابه یا مشابهی به دست خواهند آورد؟هدف این است که محتوای طراحی سایت شما بدون نیاز به خرید محصولات شما ارزش واقعی داشته باشد. اما، همان طور که CTA ها را در سراسر محتوا خریداری می کنید، می توانید آنها را به عنوان دکمه آسان با استفاده از Proverbial قرار دهید. محتوای طراحی سایت آنها نشان می دهد که چگونه نتایج وعده داده شده خود را به دست آورید. اما محصولات شما نیز وجود دارد تا زندگی خود را بسیار ساده تر کند.این به نظر می رسد برای کل فرضیه هسته محتوا بی اثر است. اما حقیقت این است: اگر شما مردم را بدون موفقیت به شما آموزش دهی، آنها میمیرند تا با شما موفق باشند.

 

 

طراحی سایت خود را با محتوای با کیفیت معتبر نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

هسته محتوا قطعا علم موشک نیست، اما بسیار موثر است. این به این دلیل است که به شما کمک می کند تا از زمان غرق شدن در موارد موثر مزاحم جلوگیری کنید. بنابراین، با استفاده از هسته محتوا برای هر قطعه ای که شما منتشر می کنید، زندگی شما فوق العاده آسان تر خواهد شد. این نیز روشن ترین مسیر برای ایجاد چیزهایی به عنوان دسته بندی به عنوان محتوا ۱۰x آرزو رند Fishkin است.

 

در اینجا معامله، حدس زدن آنچه بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند واقعا سخت است. شما می توانید با تحقیق و مصاحبه با مشتری ساده شروع کنید.برای پیدا کردن کلمات مشتریان خود می گویند که آنها راه حل کامل برای مشکلات خود را آرزومند، از پنج سوال زیر سوال کنید. منطق این است که اگر آنها چیزهای مشابهی ایجاد کنند، آنها توجه را جذب خواهند کرد. با این حال، احتمالا شما می توانید این استراتژی را برای اقیانوس قرمز ببینید.

 

در عوض، با این سوالات، ما خیلی بیشتر می رویم. ما سعی در درک مخاطب ما نداریم؛ ما در حال تلاش برای درک مشتریان مخاطبمان هستیم. اینجا تفاوت زیادی وجود دارد.مشتریان به دلیل محتوا خرید نمی کنند؛ آنها خریداری می کنند زیرا یک محصول یا سرویس خاص حل مشکل می کند. اگر شما می توانید مشکلات را حل کنید که به آنها کمک می کند تا بیشتر مشتریان را برنده شوید، در کسب و کار هستید.شما همچنین می توانید دریابید که درک این مشکلات و نحوه صحبت کردن در مورد آنها گنجینه ایده هایی برای موضوعات اصلی محتوا است.

 

در نهایت، اگر سخت است که شما به طور مستقیم با مشتریان صحبت کنید، یک رویکرد ثانویه مصاحبه با تیم فروش یا مدیران حساب شما است. نکته این است که با مشکلاتی که مشتریان شما دارند و زبان مورد استفاده آنها برای توصیف آنها به حد امکان نزدیک شوید، نزدیک شوید.

 

محتوای طراحی سایت خود را جذاب فراهم نمایید

 

چالش من برای شما این است: یک تکه محتوا دیگر را بدون تضمین اینکه آن را در هسته محتوا خود قرار دهید، منتشر نکنید.اگر نقاطی را بین آنچه که مشتریان شما در مورد آن مورد توجه قرار می گیرند و آنچه را که شما آنها را به آنها پیشنهاد می کنید، متصل نکنید، آن را منتشر نکنید.مباحث موازی و موضوعاتی که خارج از هسته محتوا قرار می گیرند، درآمد کسب نخواهند کرد. اما چیزهایی که در نقطه شیرین قرار می گیرند، برای مخاطبان و شرکت شما ارزشمند خواهد بود.