طراحی سایت
ترفندهایی برای افزایش ترافیک طراحی سایت شما
01/08/2018
طراحی سایت
آرم طراحی سایت را چگونه طراحی نماییم
01/08/2018
نمایش همه

ترافیک طراحی سایت خود را بیفزایید

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

ترافیک طراحی سایت خود را بیفزایید

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران کار فیزیکی در هر کسب و کار ارائه محصولات و خدمات روز به روز کاهش می یابد. تمام اینها در حال حاضر صفحه نمایش کامپیوتر و تلفن های همراه است که متمرکز تمرکز اصلی کسب و کار در طراحی سایت است. اولین بازدید شما توسط مشتری احتمالی شما بر روی صفحه وب شما در ایجاد سود بسیار مهم است. اگر طراحی سایت خود را از دست رفته و بی عیب و نقص، مشتری می خواهد به کشف بیشتر و تجربه خدمات خود را فراهم نماید. از سوی دیگر، اگر او در پیوند ها و ناوبری، بدون اینکه چیزی مثبت را درک کند، به سختی در صفحه می نشیند.

 

 

طراحی وب

طراحی وب

روند طراحی سایت با هر روز در حال تغییر است، اما برخی از قوانین اساسی در مورد ظاهر و احساس وجود دارد که تغییری نمی کنند و به همان اندازه مهم هستند. به عنوان مثال، ناوبری ساده و صفحه اصلی حداقلی همیشه کلید جذب بازدید کننده بیشتر است. با پیروی از ترفندهای ساده و در عین حال موثر طراحی سایت، می توانید یک صفحه وب دعوت کننده داشته باشید که به طور طبیعی مشتری شما را برای یک عمل دعوت می کند.

 

قبل از اینکه بخشی از بخش طراحی را پیش ببرید، لیستی از چیزهایی را که برای طراحی سایت شما نیاز دارید را نشان می دهد تا منعکس شوید، زیرا طراحی سایت بازاریابی غیرمستقیم نام تجاری شماست. راه دیگری برای انجام آن تحقیق در مورد طراحی سایت های در حال حاضر روند است. شما می توانید به سادگی از نکات ثابت که صرف نظر از ترجیحات مختلف مشتریان، از طریق خود مشتری بودن است، پیدا کنید. مواردی را که در طراحی سایت شما جذاب هستند و چیزهایی را که می خواهید آنها را بلافاصله تغییر دهید، مشخص کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

به عنوان عجیب و غریب نیاز به زمان فعلی، هر جنبه کوچک باید خلاق و مدرن است. اما مهم نیست که چگونه مدرن شما می خواهید با طراحی سایت خود بروید، برخی از نکات اساسی وجود دارد که هر روز به زودی نمی توانید قدردانی کنید.

 

در پیدا کردن یک وب پیچیده از لینک ها و ناوبری، هر طراحی سایت و هرگز باز کردن آن را دوباره. نگاه اول باید چشمگیر باشد، اما در عین حال قابل توجه نیست، به معنی جمع و جور بودن رنگ ها، تصاویر غم انگیز و متن ناپدید می شود. حفظ حداقل مینیمالیسم همیشه شما را برنده می کند. به او چیزی برای ارتباط با اولین چیزی که بازدید کننده می بیند زمانی که او در صفحه وب شما فرود می آید. این می تواند یک تم تک رنگ، یک لوگو ساده و یا یک یادداشت استقبال.

 

 

صفحه اصلی طراحی سایت خود را کاربرپسند طراحی نمایید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

شما می توانید کلمات را برای اطلاعات دقیق در صفحات داخلی لینک کنید، اما مطمئن شوید که صفحه اصلی شما بدون هیچ مشکلی است. چندین پیوند یا فراخوانی را به عمل نگذارید. بازدیدکنندگان خود را به حداقل ممکن برسانید، زیرا هیچ کس نمی خواهد ذهن خود را از بین ببرد، در حالی که چیز خاصی را در یک طراحی سایت پیدا می کند. شما باید به آنها یک نگاه اجمالی به صفحه اصلی خود از محتوای جالب که بیشتر ارائه شده است، به طوری که علاقه بیدار شود. به جای پاراگراف های بزرگ، خطوط ساده و کوتاه را بنویسید؛ چرا که همه چیزهایی که مردم انجام می دهند، قبل از تبدیل شدن به یک بازدید کننده وفادار، در یک نگاه اسکن می شود. بنابراین، برای اولین بار آنها را به خواندن بیشتر جذب کنید تا محتوا بیشتری را برای کار بردارید.

 

 

 

 

هدایت گری طراحی سایت خود را آسان نمایید

 

بازدیدکنندگان خود را از طریق صفحات و پیوندها تکان ندهید و به جای آن، ناوبری آسان را ارائه دهید. چون زمان گرانبها ترین چیز است که آنها نگران آن هستند. اطمینان حاصل کنید که صفحه وب وقت و انرژی خود را هدر ندهید و در نهایت آنها را به چیزی جذاب تبدیل می کند.

درخواست برای حداقل ورودی: هیچ کس نمی خواهد آزمون مدرسه را در حالی که به سادگی بازدید از یک طراحی سایت را. سوالات زیادی را مطرح نکنید یا از آنها بخواهید برای ورودی ها، آن ها به سادگی خسته کننده اند. شما می توانید آنها را در جلسات تعاملی به اشتراک بگذارید یا آنها را برای اقدام بعدی دعوت کنید، اما چند صفحه اول باید به همان اندازه بدون هیچ مشکلی باشد.

 

 

اثرات روانشناختی میتواند دقیقتر از آنچه فکر میکنید را انجام دهد. شما می توانید ذهن بازدید کنندگان و افکار آنها را تغذیه کنید حتی بدون اینکه آنها را در مورد آن اطلاع دهید. نمونه های ساده واقعیت های سرگرم کننده، آزمون های سریع و یا چیزی است که بعدا می آیند و دوباره آن را بررسی کنید. شما می توانید مجموعه ای از پست ها را که می توانید روز به روز روزآمد کنید معرفی کنید و از بازدیدکنندگان خود بخواهید که به عقب برگردند و آن را در انتهای صفحه بررسی کنند. این جنبه های تعاملی مرتبط بودن قابلیت های منیفولد صفحات وب را افزایش می دهد. اما فراموش نکنید که هنگام انجام این کار دقیق باشید، نمی خواهید مطالب خود را بیش از حد خسته کننده یا خسته کنید.

 

به یاد داشته باشید که اگر محتوای پادشاه باشد، چشم انداز پادشاه پادشاه است که ضروری است. بنابراین تمرکز تمرکز روی طراحی سایت را تمرکز کنید تا پاکت به اندازه کافی قابل توجه باشد تا بازدیدکنندگان آن را بازتر کنند و محتوای آن را بررسی کنند. بنابراین، اگر شما طراحی سایت خود را توسط یک شخص ثالث انجام می دهید، مطمئن شوید که همه ی نیازهای شما را بطور دقیق در اختیار دارید و خروجی را به صورت دلخواه خود دریافت می کنید. به جای پیشبرد توصیه ها و توصیه های خود، نیازهای خود را بر اساس بازار هدف و مشتریان خود قرار دهید. تفاوت این است که چرا برخی از وبسایتها با وجود داشتن خدمات خوب خود، خسته کننده هستند و بعضی از آنها بدون هیچ گونه تلاش اضافی چشمگیر هستند. شما باید این تفاوت ها را شناسایی کنید اگر می خواهید طراحی سایت خود را در بازار افزایش دهید.