طراحی سایت
طراحی سایت خاوران تهران
04/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت مطهری تهران
04/08/2018
نمایش همه

ترافیک طراحی سایت خود را چگونه بهبود بخشید

طراحی سایت

طراحی سایت

ترافیک طراحی سایت خود را چگونه بهبود بخشید

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران – وقتی کلمه “ترافیک طراحی سایت” را می شنوید اولین چیزی است که به ذهن شما می آید؟ احتمالا جنبش را تصور می کنید – حرکت یک شی از طریق یک محیط خاص. برای مثال، ممکن است یک جسم فیزیکی از طریق هوا یا آب حرکت کند. یا ممکن است جنبش کاربر را از طریق طراحی سایت یا برنامه تصویر کنید. در هر دو مورد، جریان صاف تر، ساده تر برای جابجایی از طریق یک محیط است.

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

ترافیک طراحی سایت بسیار مهم می باشد

 

طراحی سایت مقدار قابل توجهی از وقت را برای تکمیل صفحات شخصی صرف می کنند. نتایج چنین کاری ممکن است واقعا چشمگیر باشد – صفحه نمایش های بدون سر و صدا با سلسله مراتب بصری واضح. در همان زمان، طراحی سایت اغلب فراموش می کنند که کاربران بر روی آن صفحه ها از هیچ جا سرچشمه نمی گیرند. آنها از طریق دنباله ای از اقدامات خاصی می روند که آنها را از طریق یک برنامه هدایت می کند، به عنوان تلاش برای انجام وظایف خود. به این معنی است که جریانها به همان اندازه به عنوان کاربردهای منحصر به فرد برای تجربه کاربری بسیار مهم هستند. جریان کاربر مسیری است که توسط یک کاربر در یک طراحی سایت یا برنامه برای تکمیل یک کار گرفته شده است. این مسیر را می توان به عنوان دنباله ای از اعمال کاربر نشان داد.

 

 

راه های افزایش ترافیک طراحی سایت را کشف نمایید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

برای اکثر محصولات، جریان کاربر به ندرت خطی است – ممکن است شامل گره ها و حلقه های تصمیم گیری باشد. جریان کاربر خرید یک محصول ممکن است به عنوان تکرار چندگانه یا مقایسه یک محصول با جایگزین نشان داده شود. از آنجا که مسیرهای مختلفی وجود دارد که کاربر می تواند انجام دهد، جریان های کاربر اغلب به عنوان نمودار جریان با گره برای هر مسیر قابل توجهی طراحی می شود.

 

 

کاربران طراحی سایت خود را درک نمایید

 

هنگامی که برای ایجاد یک پروژه جدید می آید، هدف اصلی طراحی سایت این است که اهداف کسب و کار را برآورده سازند. اهداف کسب و کار ممکن است کاربران را به ثبت نام برای یک سرویس، آنها را به خرید محصولات و یا عضویت در خبرنامه. هنگامی که یک محصول نتواند اهداف کسب و کار را برآورده کند، برای صاحبان محصول ارزش معنی ندارد. در عین حال، اهداف کاربر – خواسته ها یا نیازهایی که کاربران می خواهند برآورده کنند، اهمیت دارد.

 

به همین دلیل ضروری است که جریان با کاربر نهایی در ذهن ایجاد شود. واضح است که ایجاد جریان کاربر صاف با یک درک عمیق از کاربران هدف شروع می شود. بنابراین، حتی قبل از شروع به طراحی هر چیز ضروری است برای انجام یک سری مصاحبه با کاربران یا مشتریان خود. سعی کنید به درک انگیزه و نیازهای کاربر هدف.

طراحی سایت چاپ

طراحی سایت

تمامی راه های افزایش ترافیک طراحی سایت را بیابید

 

طراحی سایت در جلسات با مشتریان یا اعضای تیم اغلب نیاز به نشان دادن سفر کاربر دارند. اما با وجود اینکه این ایده از جریان کاربر ممکن است ساده به نظر برسد، ممکن است ارتباطات کاربر در جریان جلسات ارتباط برقرار شود. بعضی از طراحی سایت تلاش می کنند تا هر حالت یک جریان را کشف کنند، اما انجام این کار ممکن است وقت گیر باشد، به ویژه در مرحله ایده ای – در طی مرحله تفکر، طراحی سایت معمولا ایده های مختلفی دارند و مطمئن نیستند که ایده بهترین کار است.

 

 

ایجاد یک طرح ساده برای جریان کاربر ممکن است یک سازش عالی باشد. یک طرح کلی به شما کمک خواهد کرد که به چه صفحاتی نیاز دارید که طراحی کنید و چگونه آنها را به یکدیگر متصل کنید. رایان سینگر از Basecamp یک رویکرد مختصر برای نوشتن طرح ارائه کرد. این رویکرد بر مبنای یک ایده نسبتا ساده است – رفتار کاربر جریان به عنوان مکالمات در حال انجام است. این فرمت واقعا سریع به نقاشی است، و در مورد هر چیزی که باید در هر مرحله از سفر اتفاق می افتد، ضروری است.

طراحی سایت نکات

 

 

صفحات پربازدید طراحی سایت خود را شناسایی نمایید

 

 

یک فلش عملیات کاربر را با یک عمل جدید به یک صفحه جدید متصل می کند یک اشتباه رایج توسط بسیاری از تیم های محصول، ایجاد یک نمونه اولیه بدون داشتن یک طرح قوی برای جریان کاربر است. بدون یک طرح کلی، یک نمونه اولیه فقط مجموعه ای از صفحات جداگانه است. اما زمانی که یک نمونه اولیه بر پایه طرح قرار می گیرد، تبدیل به یک نسخه ملموس از یک جریان کاربر می شود. نمونه سازی یک راه برای جلب زندگی با اضافه کردن جزئیات بیشتر است.

 

 

رفتار کاربران طراحی سایت خود را تعقیب نمایید

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت

هنگامی که جریان کاربر خود را نهایی کردید و برای نمایش آن (در قالب یک نمونه اولیه سلام فای) تهیه کرده اید، این زمان برای انجام تست کاربر است. از مردم بخواهید از این محصول استفاده کنند (انجام وظایف منظم) و آنها را با صدای بلند بیان کنید. فرآیند طراحی جریان کاربر پس از عرضه محصول در بازار متوقف نمی شود. امکان سنجی موفقیت یک جریان از لحاظ کارایی سنجی امکان پذیر است. حتی اگر شما جریان درست (نتایج آزمایش کاربر خوب است)، تمرکز بر روی بهینه سازی مراحل مختلف جریان است.

 

جمع آوری داده ها در هر مرحله در یک جریان کاربر و ارزیابی اینکه چگونه کاربران از طریق محصول خود حرکت می کنند. برای مثال، اگر شما یک جریان پرداخت را برای برنامه تجارت الکترونیک طراحی کرده باشید، داده ها نشان می دهند که کاربران شما مشکلات خود را تجربه کرده و ممکن است نیاز به کمک داشته باشند.