طراحی سایت کاشی
16/06/2017
طراحی سایت نمایشگاه ماشین
طراحی سایت نمایشگاه ماشین
17/06/2017
نمایش همه

ترفند های جالب در طراحی وب سایت رستوران

طراحی سایت

طراحی سایت

ترفند های جالب در طراحی وب سایت رستوران

 

 

ترفند های جالب در طراحی وب سایت رستوران : اگر می خواهید در حوزه رستوران به صورت آنلاین فعالیت نمایید باید این نکته را بدانید که کاربران در آن دسته از طراحی سایت ها پیش از هر چیز جذب تصاویر محصولات آن رستوران می شوند . در واقع اگر می خواهید یک طراحی سایت رستوران موفق داشته باشید بهتر است علاوه بر توجه به دریافت سفارش آنلاین و محتوای وب سایت به تصاویر به کار رفته در وب سایت تان نیز دقت و توجه بیشتری داشته باشید . در مقاله ای امروز از سری مقالات آموزشی این وب سایت قصد داریم شما کاربران عزیز را با ۳ مورد از ترفند هایی آشنا نماییم که در موفقیت یک طراحی وب سایت رستوران بسیار تاثیرگذار می باشند .

 

 

عدم پخش موزیک در طراحی سایت :

 

یکی از باور های اشتباهی که مدیران وب سایت های رستوران دارند این است که فکر می کنند می بایست همانند فضای رستوران ، در طراحی سایت شان نیز برای کاربران و مشتریان خود موزیک پخش کنند . این باور کاملا اشتباه می باشد زیرا پخش موسیقی در یک وب سایت برای کاربران و بازدیدکنندگان بسیار آزار دهنده و کسل کننده می باشد . در واقع اگر در وب سایت تان به صورت ناگهانی موسیقی پخش شود کاربران غافلگیر شده و قطعا وب سایت تان را ترک خواهند کرد .

 

طراحی وب سایت و نقش رسانه های اجتماعی :

 

با در دست داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای و به نمایش گذاشتن محصولات تان می بایست به کاربران و مخاطبین وب سایت تان به صورت واضح اجازه به اشتراک گذاشتن مطالب وب سایت تان را بدهید . در واقع می بایست با ترفند های گوناگون کاربران را ترغیب به انتشار مطالب وب سایت تان در شبکه های اجتماعی نمایید .

 

نوع رنگ بندی در طراحی سایت :

 

شما می بایست در وب سایت تان با به کار گیری یک تایپوگرافی خوب و خوانا ، توجه مخاطبین را به پیشنهادات خود جلب نمایید و با به کار گیری رنگ بندی های که زیر مجموعه رنگ های نارنجی و قرمز می باشند موجب به وجود آمدن حس گرسنگی در کاربران وب سایت شوید .