محتوای وب سایت
نکاتی مهم در راستای محتوای وبلاگ یا وب سایت
05/12/2016
طراحی سایت
استراتژی های کاهش هزینه در توسعه و طراحی سایت
05/12/2016
نمایش همه

ترفند های مفید در تولید محتوا

مطالب طراحی سایت

 

طراحی سایت؛ ساختRSS

یک دیگر از مورادی که باید در فرآیند طراحی سایت رعایت کنید این است که برای دسترسی به مطالب قدیم و جدید سایت ها توسط کاربران نیاز به RSS داریم الگوریتم موتور گوگل به سایت هایی که دارای RSS هستند امتیاز زیادی می دهد و همین امر باعث می شود که این سایت ها در رتبه بندی موتور های جستجو در شرایط بهتری قرار بگیرند.

طراحی سایت؛ لینک زدن به مطالب قبلی

زمانی که مطلب و متن جدیدی را که در سایت بارگذاری می نمایید با مطالب مرتبط قبلی لینک بزنید این کار شما باعث می شود خوانندگان مطالب شما، مطالب جالب دیگری در سایت پیدا کنند و وقت بیشتری را در سایت شما بگذرانند. این لینک های داخلی باعث می شوند در امتیاز بندی گوگل، امتیاز بیشتری را به دست آورید و در نتیجه رتبه بهتری نیز در رتبه بندها کسب کنید و با رعایت سایر موارد به صفحات اول برسید.

مطالب طراحی سایت

طراحی سایت؛ دسته بندی مطالب و متون

یکی دیگر از مواردی که هم در بهینه سازی و سئو سایت و هم در طراحی سایت اهمیت دارد این است که باید مطالب سایت را دست بندی کنید این کار برای کاربران مفیدتر خواهد بود زیرا یک سایت مرتب و دسته بندی شده امکان دسترسی ساده تر به مطالب مورد نظر را برای آنها مهیا می کند و زمان آنها نیز برای یافتن مطالب تلف نخواهد شد. همچنین یک سایت مرتب و منظم بسیار خوشایند تر از یک سایت به هم ریخته است و کاربران زمان بیشتری را صرف ماندن در آن می کنند. مدیریت مطالب و محتوا نیز بسیار آسان تر می شود.

 

طراحی سایت؛ امکان بحث های آزاد و گفتگو

بحث آزاد بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد. خوانندگان در بخش های دارای مباحث آنلاین با یکدیگر بحث و گفتگو می کنند و نظرات خود را نیز ارائه می دهند که در کنار استفاده از نظرات آنها می تواند جذابیت زیادی را نیز برای مخاظبین به وجود بیاورد. بحث هایی که می توانید در سایت خود مطرح کنید از قبیل:

قرعه کشی در سایت

کلاس های آموزشی رایگان

امکان دانلود و یا آپلود رایگان

نظر سنجی در مورد مسایل روز

ارائه سرویس های آنلاین به صورت رایگان