طراحی سایت دانشگاهی
بررسی ابزار UX در طراحی سایت
19/06/2019
طراحی سایت
اشتباهات متداول در طراحی سایت
19/06/2019
نمایش همه

تشخیص سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تشخیص سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت آن را با همان ابعاد مطابقت می دهیم شنا به بازی عناصر طراحی سایت ویدیو دیگر راه های دیگری برای اضافه کردن فیلم ها به پروژه شما در وجود دارد ویدیو یوتیوب ویدئو سابقه جعبه نور متن غنی کد سفارشی جاسازی شده است عنصر ویدیوی یوتیوب عنصر طراحی سایت ویدئوی به شما امکان می دهد ویدیو را از یک یوتیوب جاسازی کنید و تمام گزینه های نمایشگر ارائه شده توسط ویژگی جاسازی یوتیوب طراحی سایت را شامل می شود.

از جمله توانایی نمایش ویدیوهای طراحی سایت مرتبط از یک کانال، تنظیم زمان شروع خاص، نمایش یا پنهان کردن کنترل های ویدئویی و بیشتر. درباره عنصر ویدیوی بیشتر بدانید کامپوننت ویدئو پس زمینه کامپوننت ویدئو پس زمینه به شما امکان اضافه کردن پسزمینه های متحرک بدون صدا طراحی سایت را می دهد. بر خلاف عنصر ویدئویی که فقط از یوتیوب و پشتیبانی می کند، عنصر طراحی سایت ویدئوی پس زمینه می تواند هر فایل ویدئویی که آپلود می کنید را بپذیرد. طراحی سایت فروشگاهی در تهران که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

عنصر متنی طراحی سایت

درباره جزء فیلم پس زمینه طراحی سایت بیشتر بدانید شنا به بازی عنصر سبد شما می توانید یک ویدیو را در یک حالت پنجره باز کنید. همانند عنصر ویدئویی طراحی سایت سبد از یوتیوب و لینک های پشتیبانی می کند. درباره عنصر سبد بیشتر اطلاعات بیشتری کسب کنید شنا به بازی عنصر متنی طراحی سایت و فیلد متن غنی عنصر متن غنی به شما امکان اضافه کردن فیلم ها را نیز می دهد. این یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن همکاران سایت شما ویراستاران محتوا طراحی سایت به عنوان فیلم های بسیاری که می خواهید.

به صفحات طراحی سایت خود اضافه کنید این حتی بیشتر از زمانی است که شما از آن برای کشیدن داده ها از یک فیلد متن غنی در مجموعه استفاده می کنید. البته شما همچنین می توانید از یک عنصر طراحی سایت برای جمع آوری داده ها از یک فیلد مجموعه ویدئویی استفاده کنید ویدیوهای جاسازی شده با استفاده از کد سفارشی جاسازی شده شما همچنین می توانید فیلم های HTML را با استفاده از عنصر جاسازی طراحی سایت اضافه کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عنصر قرارداد طراحی سایت

یک عنصر قرارداد طراحی سایت را به صفحه اضافه کنید کد ویدیو خود را جای گذاری کنید شروع به کار با ویدیو  صرفه جویی ویدیو یوتیوب عنصر ویدئوی طراحی سایت به شما امکان می دهد ویدیو را از یک یوتیوب جاسازی کنید و تمام گزینه های نمایشگر ارائه شده توسط ویژگی جاسازی یوتیوب را شامل می شود، از جمله توانایی نمایش ویدیوهای مرتبط از یک کانال، تنظیم زمان شروع خاص، نمایش یا پنهان کردن کنترل های ویدئویی و بیشتر افزودن عنصر ویدیوی طراحی سایت می باشد.

شما می توانید یک عنصر ویدیو یوتیوب طراحی سایت از پانل اضافه یا با استفاده از جستجوی سریع  اضافه کنید تنظیمات هنگامی که یک عنصر ویدیوی طراحی سایت را روی صفحه خود قرار می دهید، به تنظیمات دسترسی خواهید داشت. در اینجا می توانید ویدیو خود را اضافه کنید و پارامترهای زیر را تعریف کنید نشانی اینترنتی پیوند یوتیوب خود را وارد کنید، وارد کنید و منتظر بمانید تا ویدیو در صفحه شما بارگذاری شود شروع در پیش فرض شروع طراحی سایت می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تنظیمات حفاظت طراحی سایت

اگر می خواهید ویدیوی طراحی سایت خود را از یک نقطه خاص شروع کنید، زمان شروع را در فرمت زیر تایپ کنید  بیصدا کردن به طور پیش فرض برای پخش ویدئو خود با یا بدون صدا انتخاب کنید به طور پیشفرض، ویدیوها خاموش می شوند پیشفرض این گزینه را اگر میخواهید ویدئوی طراحی سایت خود را به طور خودکار هنگام پخش بارگذاری کنید، بررسی کنید توجه داشته باشید که توسط مرورگرهای خاص طراحی سایت محدود شده است و ممکن است نیاز به قطع نیز داشته باشد.

نمایش کنترل های طراحی سایت بازیکن به طور پیش فرض این گزینه را علامت بزنید تا کنترل های پخش را پنهان کنید به طور پیش فرض، پخش کننده یوتیوب یوتیوب هنگامی که ویدیو پخش یا مکث می شود نمایش داده می شود حالت حریم خصوصی حالت ارتقاء حریم خصوصی طراحی سایت به شما امکان می دهد ویدیوهای یوتیوب بدون استفاده از کوکی هایی که رفتار مشاهده را مشاهده می کنند را جاسازی کنید. شما باید این را برای رعایت الزامات تنظیمات حفاظت طراحی سایت از داده ها تغییر دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

توسعه دهندگان طراحی سایت

ویدیوی طراحی سایت شما از خدمت خواهد شد محدود کردن فیلم های مرتبط به همان کانال به طور پیش فرض هنگامی که ویدئو یوتیوب جاسازی شده بازی را متوقف می کند یا مکث می کند، بازیکن فیلم های مربوطه را نشان می دهد. به طور پیشفرض طراحی سایت این ویدیوها از همان کانال به عنوان ویدیو جاسازی شده است. شما می توانید این گزینه را علامت بزنید اگر می خواهید محتوای مرتبط از کانال های طراحی سایت دیگر نیز پیشنهاد شود درباره پارامتر بیشتر بدانید.

برای توسعه دهندگان طراحی سایت اگر می خواهید یک بازیکن سفارشی را با استفاده از عنصر جاسازی جاسازی کنید، از اسناد برای تعیین پارامترهای موجود در پخش کننده جاسازی شده استفاده کنید. تنظیم ابعاد یک ویدیو یوتیوب یک عنصر ویدیوی عرض کامل عنصر اصلی طراحی سایت خود را حفظ کرده و نسبت ابعاد آن را حفظ می کند. اگر می خواهید یک عرض سفارشی را به ویدیوی خود تنظیم کنید، آن را در بلوک با عرض مشخصی که می خواهید طراحی سایت ویدیو داشته باشید، بگذارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عنصر ویدیوی یوتیوب طراحی سایت

عنصر ویدیوی یوتیوب طراحی سایت و عنصر ویدیو شما می توانید از هر عنصر ویدئویی و عنصر ویدئوی برای جاسازی ویدیوهای استفاده کنید شما می توانید از یک عنصر ویدئویی استفاده کنید اگر شما فقط می خواهید یک ویدیو یوتیوب را بدون تعریف هر پارامتر پیشرفته طراحی سایت جاسازی کنید. همانطور که در بالا توضیح داده شد، عنصر به شما امکان کنترل بیشتری بر تصویر ویدئویی و نحوه نمایش آن میدهد عنصر طراحی سایت را نمی توان به فیلدهای متصل کرد.

ویدیوهای یوتیوب در متن غنی شما می توانید فیلم های یوتیوب را در یک عنصر متن ثابتی یا یک فیلد متن غنی با استفاده از گزینه های ویدئویی یا جاسازی رسانه های غنی طراحی سایت موجود در منو که هنگام نمایشگر متن خود در یک خط جدید در ویرایشگر متن غنی ظاهر می شود، بکشید. شما می توانید یک ویدیو یوتیوب طراحی سایت با زمان شروع را جاسازی کنید. اگر می خواهید زمان شروع را به صورت دستی مشخص کنید، در پایان ویدیو اضافه کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویدیو پس زمینه طراحی سایت

جایگزین طراحی سایت با زمان در ثانیه توجه داشته باشید که هنگام قرار دادن ویدئوی در متون غنی، دیگر کنترلهای پیشرفته را ندارید ویدئو سابقه یک ویدیو پس زمینه طراحی سایت یک راه عالی برای جذب توجه است، که به طور مستمر حرکت صوتی را به پس زمینه یک بخش خاص از محتوای منتقل می کند. در حقیقت یک ویدیو سابقه تقریبا مانند یک بخش رفتار میکند، بنابراین شما می توانید محتویات طراحی سایت را در داخل قرار دهید ویدئو سابقه مرور طراحی سایت عناصر می باشد.

پانل اجزای طراحی سایت ویدئو پس زمینه افزودن یک ویدیو پس زمینه یک ویدیو پس زمینه را با استفاده از جستجوی سریع یا از پانل اجزاء اضافه کنید. همانطور که ویدئو سابقه را بر روی بوم خود می اندازید، از شما خواسته می شود یک ویدیو را آپلود کنید شنا به بازی بعد، یک ویدیو طراحی سایت از رایانه خود آپلود کنید تنظیمات ویدیو پس زمینه  فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده اجزای ویدئویی پسزمینه فایل های ویدئویی با فرمت های زیر طراحی سایت کمتر از مگابایت می پذیرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

رمزگشایی ویدئو طراحی سایت

رمزگشایی ویدئو طراحی سایت پس از آپلود فایل ویدئویی، برای پشتیبانی از حداکثر مرورگر، به سایر انواع فایل های ویدئویی طراحی سایت تبدیل می شود در حالی که این اتفاق می افتد، می توانید در طراح کار کنید آپلود یک ویدیو سابقه در پیش نمایش ویدیو پس زمینه شما می توانید ویدئویی را که توسط آپلود آپلود کرده اید پیش نمایش دهید حرکت به بالای تصویر کوچک تصویر طراحی سایت در تنظیمات تصویر زمینه با کلیک بر روی باز در نماد برگه جدید کنار نام فایل ویدیویی برای پیش نمایش ویدیو در یک برگه جدید است.

با کلیک طراحی سایت بر روی پیش نمایش در نوار بالا ببینید که چگونه ویدئو پس زمینه در طراحی شما ظاهر می شود شنا به بازی جایگزینی ویدئو پس زمینه برای جایگزینی تصویر پس زمینه طراحی سایت تنظیمات تصویر پس زمینه را با دوبار کلیک بر روی ویدیو یا با رفتن به پنل تنظیمات میانبر باز کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات تصویر پس زمینه را با انتخاب عنصر و فشار دادن وارد کنید. هنگامی که پنجره تنظیمات طراحی سایت باز است کلیک کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بارگذاری طراحی سایت

جایگزین ویدئو برای بارگذاری طراحی سایت و یک ویدیو جدید جایگزینی یک ویدیو سابقه در با استفاده از ویدئو پسزمینه به عنوان یک بخش شما می توانید یک ویدیو پس زمینه به عنوان یک بخش استفاده کنید. فقط محتویات داخل فیلم پس زمینه را رها کنید. برای محور کردن محتوا طراحی سایت تنظیمات صفحه نمایش را به انعکاس تغییر دهید شنا به بازی ارتفاع یک ویدئو پسزمینه طراحی سایت در نقاط مختلف بر خلاف یک بخش، یک ویدیو سابقه طولانی دارد.

به طور پیش فرض، آن طراحی سایت بلند است شما می توانید یک مقدار ارتفاع سفارشی برای اضافه کردن این مقدار پیش فرض اضافه کنید با تنظیم ارتفاع در نمایش های دستگاه های مختلف طراحی سایت ، مطمئن شوید که ویدئو پس زمینه به درستی در هر دیدگاه اندازه گیری شده است شنا به بازی باید بدانید اگر یک بازدید کننده سایت صرفه جویی در مصرف داده طراحی سایت را فعال کند، ممکن است فیلم های پس زمینه ممکن است در دستگاه های لمسی پخش شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پوشش تصویر زمینه طراحی سایت

پوشش تصویر زمینه طراحی سایت شما می توانید برخی از کنتراست را با استفاده از یک شیب یا یک پوشش جامد رنگ بر روی ویدئو پسزمینه خود اضافه کنید. رنگ ها را انتخاب کنید و را تغییر دهید تا دید را تنظیم کنید. پوشش در بالای تصویر پسزمینه، اما زیر محتوای آن نشسته است میدان مگ فیلد طراحی سایت تصویر یک فیلد مجموعه است که به شما و همکارانتان امکان می دهد یک تصویر را برای اقلام مجموعه خود آپلود کنید و از آن در طراحی سایت های خود استفاده کنید.

تصاویر مجموعه را می توان به عنوان یک عنصر طراحی سایت تصویر منظم و یا یک تصویر پس زمینه در مجموعه صفحات و مجموعه های مجموعه استفاده می شود شما همچنین می توانید از فیلد تصویر برای فیلتر کردن مجموعه مجموعه یا تنظیم عددی شرطی در عناصر طراحی سایت در لیست های مجموعه و صفحات استفاده کنید. در اینجا برخی از کاربردهای رایج در زمینه تصویر وجود دارد تصویر نمایه برای نویسندگان یا اعضای تیم آیکون ها می باشد.