طراحی سایت
نکات طراحی سایت که باید رعایت نمایید
05/08/2018
طراحی سایت
گرایش طراحی سایت در آینده
06/08/2018
نمایش همه

تعامل کاربران با طراحی سایت خود را افزایش دهید

طراحی وب

طراحی وب

تعامل کاربران با طراحی سایت خود را افزایش دهید

 

 

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران بسیاری از طراحی سایت ها طراحی شده اند تا شما را از لحاظ احساسی به شما پاداش دهند. هنگامی که شما بر روی یک دکمه ارسال کلیک می کنید، می توانید آن را به عنوان کوچک بودن پیام های مثبت نمایش دهید. این پاداش ها نیز می توانند پیچیده تر باشند مانند اینکه شما بتوانید دستاوردها را باز کنید. در هر صورت، پاداش های احساسی یک ابزار قدرتمندی هستند که می خواهید در اختیار خود بگذارید، اگر می خواهید مردم به طراحی سایت شما بازگردند.

 

 

 

اعمال پاداش های احساسی به عنوان بخشی از یک سایت به نظر نمی رسد. بسیاری از روش های مستند خوبی وجود دارد که می توانید به راحتی آن را انجام دهید، و در این مقاله، ما به آنچه که برخی از آنها می پردازیم عمیق تر می شود. اول، بیایید کمی بیشتر درباره پاداش های احساسی به طور کلی صحبت کنیم!

طراحی سایت

طراحی سایت

 

پاداش احساسی برای تعامل کاربران با طراحی سایت شما

 

مفهوم پاداش های عاطفی ساده است. این به هر نمونه اشاره دارد که در آن یک طراحی سایت به نوعی با بازخورد مثبت به شما پاسخ می دهد. این باعث می شود انگیزه ای برای تکرار این عمل در یک زمان بعد یا حس لذت ببرید.به طور پیشفرض هنگامی که یک فرد عکس شما آپلود میکند، یک اعلان دریافت میکند، یک نوع پاداش است. افرادی که پست شما را دوست دارند و اجازه می دهند شما آن را بدانید، که می تواند شما را تحریم کند تا پست ارسال کند. این یک نمونه عالی از پاداش عاطفی اجتماعی است:

 

 

برای مثال کمی ظریف تر، هنگامی که فرم را از طریق یک طراحی سایت ارسال می کنید، ممکن است یک پیام موفقیت آمیز مشاهده کنید. این دو هدف را برآورده می کند – به شما امکان می دهد که بدانید مجبور نیستید دوباره دکمه ارسال را کلیک کنید و این یک دستاورد را به شما می دهد که نوعی پاداش احساسی است.این می تواند کمی دستکاری، اما پاداش های احساسی بخش بزرگی از ایجاد یک تجربه کاربری لذت بخش، که آیا آن را برای یک طراحی سایت، برنامه، و حتی بازی های ویدئویی است. پاداش همچنین می تواند به شما کمک کند که کاربران را نسبت به اقداماتی که می خواهید آنها را انجام دهید هدایت کنید. با در نظر داشتن این موضوع، بیایید درباره برخی از انواع رایج ترین پاداش های احساسی که شما به صورت آنلاین انجام می دهید صحبت کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

برای کاربرانی که با طراحی سایت شما تعامل دارند پاداش در نظر بگیرید

 

راه های زیادی برای اعمال پاداش های احساسی در طراحی سایت شما وجود دارد. با این حال، در تجربه ما، شما می توانید بسیاری از پیاده سازی ها را به چهار دسته تقسیم کنید. به عنوان مثال، برخی از طراحی سایت ها برای هر خریدی که انجام می دهید امتیازات را به شما می دهد، مانند گرفتن امتیاز در زمانی که یک سطح را در یک بازی کامل کنید.

 

 

امتیازات جمع آوری می تواند بسیار اعتیاد آور باشد، و در مورد فروشگاه های آنلاین، می تواند منجر به خرید بیشتر در خط شود. در واقع شانس شما یک یا چند کارت اعتباری با برنامه های پاداش مشابهی است.هرچه بیشتر در مسیر حرکت می کنید، بیشتر این پلت فرم شما را با آیتم های درون بازی، سطوح و موارد دیگر به شما پاداش می دهد. اگر شما به بازی های ویدئویی می روید، پس می بینید که پیشرفت شخصیت شما نوعی پاداش احساسی است.

 

در طراحی سایت خود تعامل کاربران را تشویق نمایید

 

 

اضافه کردن پیشرفتی که کاربران می توانند پیگیری و ارائه آنها به دست آورده ها را انجام دهند، دو مورد از روش های زمان سنجی است که آنها را به لحاظ احساسی پاداش می دهد. به عنوان مثال LinkedIn را دنبال کنید. هنگامی که یک نمایه را تنظیم می کنید، شما را تشویق می کند که با استفاده از یک نوار پیشرفت ساده به همان اندازه اطلاعات را اضافه کنید. ایده این است که بیشتر به پیشرفتتان میپردازید، با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به مشخصات خود احساس میکنید. مزایای LinkedIn در این است که اطلاعات بیشتر در مورد شما و زمان بیشتری را در نمایه خود سرمایه گذاری می کند، بیشتر احتمال دارد که از پلتفرم خود استفاده کنید. برخی از طراحی سایت های اعتیاد آور که می توانید آنها را پیدا کنید، کاربران را قادر می سازند تا پاداش های احساسی یکدیگر را به ارمغان بیاورند. بهترین مثال این است که رسانه های اجتماعی است. ما درباره اینکه چگونه Instagram قبل از شما پاداش های احساسی را فراهم می کرد صحبت کردیم و فیس بوک از یک سیستم مشابه با مجموعه ای از واکنش های گسترده استفاده می کند: