سئو منفی در طراحی سایت
28/05/2019
طراحی سایت
نقش آیکون ها در طراحی سایت
29/05/2019
نمایش همه

تعریف ساده سئو و بهینه سازی طراحی سایت

طراحی وب

طراحی وب

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تعریف ساده سئو و بهینه سازی طراحی سایت سئو از لحاظ معنایی به معنی بهینه سازی طراحی سایت یرای موتور جستجو است و به مجموعه ای از دستورالعمل هایی گفته می شود که یک موتور جستجو برای مرتب کردن نتایج خود استفاده می کند این دستور العمل ها که با نام الگوریتم شناخته می شوند هر کدام به نوعی طراحی سایت ها را مورد پردازش قرار می دهند .در بهینه سازی موتور جستجو یا سئوطراحی سایت  که در خارج از ایران به صورت اس ای او خوانده می شود و روش های گوناگون وجود دارد به طور کلی روش های غیر اصولی را سئو کلاه سیاه وروش های اصولی را سئو کلاه سفید می نامند .

در سئو کلاه سیاه فردی به عنوان سئو کار بروی طراحی سایت شما مشغول فعالیت است و انبوهی از لینک های مختلف برای طراحی سایت شما ایجاد می کند که در کوتاه مدت موجب پیشرفت سریع شما در گوگل می شود. اما هر چه به جلوتر بروید نتیجه عکس خواهید گرفت. یعنی بعد از گذشت چند ماه طراحی سایت شما از گوگل ناپدید خواهد شد .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو کلاه سیاه در طراحی سایت

ما در سئو کلاه سفید در طراحی سایت بر خلاف کلاه سیاه موارد به صورت دقیق واصولی بروی طراحی سایت شما انجام می شود وکمی زمان بر خواهد بود و به طبع آن نیز زمان بیشتری خواهد برد .اما مزیت اصلی این روش زمانی است که طراحی سایت شما به گوگل میرسد .شما دیگرهیچ نگرانی بابت افت رتبه خود در گوگل وپنالتی گرفتن از گوگل نخواهید داشت .اگر به دنبال نشانه هایی از افرادی که سئو کلاه سیاه انجام می دهند هستید اولین مشخصه زمان کوتاه برای سئو است که به طور معمول شش ماه زمان بر است اما افرادی هستند که ادعامی کنند یک ماهه به جایگاه برتر گوگل می رسند. سئو منفی در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بهینه سازی تصویر در طراحی سایت

تصاویر اصلی ترین مظنون طراحی سایت هستند که با سرعت پایین بار گذاری می شوند بهترین راه برای حل این مشکل فشرده کردن عکس ها است .در حالی که هیچ سایزی در زمان فشرده سازی مناسب همه صفحات نیست ولی شما می توانید از گزینه هایی مانند ذخیره برای وب یا نرم افزار های موجود برای فشرده سازی عکس ها استفاده کنید .راه دیگر بهینه سازی تصاویر وسرعت صفحه استفاده از فرمتهای مناسب است .برای مثال اگر عکسی که می خواهید در طراحی سایت قرار دهید پس زمینه یک رنگ وبدون استفاده دارد از فرمت پی ان جی استفاده کنید .

چگونه بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت اگر تصویر شما در طراحی سایت حاوی انیمیشن است از فرمت گیف استفاده کنید اگر نیازی به استفاده از عکس ها با کیفیت نیست از JPEGاستفاده کنید. راههای مختلفی برای منتظر نگه داشتن بازدیدکنندگان در صفحاتی که دیر بار گذاری می شوند وجود دارد شما می توانید یک جعبه رنگی تهیه کنید یا از یک عکس تار یا کم واضح در طراحی سایت استفاده کنید .کم کم با رندر شدن کیفیت آن را افزایش دهید.