افزونه های گوگل کروم برای طراحی سایت
06/04/2019
طراحی وب
استفاده از محتواهای کاربردی در طراحی سایت
07/04/2019
نمایش همه

تعیین فهرست در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تعیین فهرست در طراحی سایت زمانی که شما وارد بازار می شوید و قصد خرید دارید به کمک نقشه ها و تابلویی که در اختیار شما قرار می گیرد می توانید مغازه مورد نظر خود را پیدا کنید. در طراحی سایت نیز شما نیاز به تابلو های راهنما ومسیر یاب هایی دارید که بتواند شما را راهنمایی کند. کاربرانی که وارد سایت شما می شوند باید بدانند که مطالب و موارد مورد نیاز آنها کجا در دسترشان قرار می گیرد. در نظر سنجی که از کاربران سایتی انجام شده مشخص شد کاربران از طراحی سایت هایی که در نشان دادن مسیر های مورد نظر کوتاهی می کنند دید منتقدانه تری دارند.

 

طراحی سایت

مسیریابی وب در طراحی سایت

اگر مسیر یابی سایت خود را بهینه سازی کرده اید دیگر نیاز نیست نگران وب سایت تان باشید مطمئن باشید کاربران طراحی سایت شما به محض وارد شدن به سایت شما به آنها خوش می گذرد و این کار نه تنها باعث از دست ندادن کاربر می شود بلکه باعث بازگشت دوباره کاربر به طراحی سایت شما می گردد.شما با بهینه سازی سایت خود به هیچ عنوان نگران سایت خود نباشید. چرا که هیچ کاربری دوست ندارد در انبار کاه به دنبال سوزن بگردد پس بنابراین سعی کنید یک طراحی سایت مرتب داشته باشید. در طراحی سایت خود نهایت دقت را داشته باشید و صفحات سایت را بر اساس موضوعات طبقه بندی کنید.

در صورت ممکن طراحی سایت را به چند لایه فرعی تقسیم کنید تا تقسیم بندی ها مشخص تر باشد. صفحاتی که کارایی ندارد را پاک کنید تا فهرست شلوغ نباشد. برای اینکه مسیر یابی وب سایت شلوغ نباشد سعی کنید یک نقشه برای آن درست کنید. این کار دارای فوایدی است اول اینکه صفحات بیش از حد را حذف کنید تا مانع پیدا کردن سایر صفحات نشود. در پاک کرن صفحات دقت لازم داشته باشید که کدام صفحه بیشترین و کمترین کارایی را برای طراحی سایت شما دارد.

طراحی سایت

پیدا کردن مسیر در طراحی سایت

سعی کنید در طراحی سایت از اصطلاحاتی استفاده کنید که عمومی باشند در زمان طراحی سایت باید حداقل کاربر را در نظر بگیرید که بر اساس آن فهرست طراحی سایت خود را انتخاب کنید. در برخی موارد انتخاب اصطلاحات عمومی در طراحی سایت به ضرر شما تمام می شود. اگر در صدد مسیر یابی وب سایت خود هستید سعی کنید هدف کاربر را از وارد شدن به سایت خود مد نظر داشته باشید.

اگر به همین ترتیب پیش بروید در بازاریابی کامل موفق عمل کرده اید و با در نظر گرفتن خواسته کاربر از بازدید طراحی سایت میزان ترافیک سایت را بالا برده اید. در نتیجه درتعیین فهرست طراحی سایت خود نهایت دقت را داشته باشید که از ساده ترین روش استفاده کنید تا به کاربر وبازدید کننده حس غریب و نا آشنایی دست ندهد. افزونه های گوگل کروم برای طراحی سایت از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.