طراحی-سایت-تهران
سایز تصاویر در طراحی سایت
23/06/2019
طراحی سایت
آشنایی با نقش دراپ باکس در طراحی سایت
24/06/2019
نمایش همه

تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت سوالات زیر رادر متن های طراحی سایت از خود بپرسید. آیا شما به اطلاعات ارائه شده دراین مقاله در طراحی سایت اعتماد کردید آیا این مقاله توسط در طراحی سایت یک متخصص و یا یک علاقمند آشنا با موضوع آن نوشته شده و یا این مقاله در اصل و طبیعت آن کم عمق و ضعیف است آیا طراحی سایت تکراری است شامل تداخل می باشد و یا مقالات زائد و بی فایده با موضوعات یکسان یا مشابه همراه با تغیرات جزئی کلمات کلیدی متفاوت می باشد. سایز تصاویر در طراحی سایت که جدید ترین و بروز ترین مقاله وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

درج اطلاعات دقیق در طراحی سایت

آیا درج اطلاعات کارت های بانکی برای پرداخت آنلاین راحت بودید آیا این مقاله اشتباهات املایی، خطاهای کوچک و یا واقعی در طراحی سایت دارد آیا این موضوعات براساس منافع واقعی خوانندگان طراحی سایت تولید شده اند یا توسط طراحی سایت های تولید محتوا براساس حدس جهت ارتقاء درموتور های جستجو می باشند آیا این مقاله محتوا واطلاعات اورجینال گزارش اورجینال ، تحقیقات اورجینال ، یا تجزیه و تحلیل اورجینال را ارائه می کند

آیا این صفحه ارزش قابل توجه و خوبی در مقایسه بادیگر صفحات درنتایج جستجو ارائه می کند چقدر کنترل کیفیت بروی محتوا در طراحی سایت  انجام می شود آیا این مقاله دو سمت یک داستان راتوصیف می کند آیا این طراحی سایت یک مرجع ومولف شناخته شده در مورد این موضوع می باشد ؟

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه محتوا نویسی برای طراحی سایت

لیست بالا بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد این پرسش لزوما به این معنی نیست که گوگل تلاش می کند توسط الگوریتم هایش بفهمد که مقالات شما در طراحی سایت  جالب و یا عادلانه هستند. در عوض این پرسش ها می توانید کمک کنند تا میزان امتیاز دهی کاربران واقعی به کبفیت طراحی سایت شما مشخص شود .هیچ کس واقعا همه فاکتورها و عواملی که گوگل برای تعیین کیفیت طراحی سایت شما از طریق پاندا استفاده می کند را نمی داند. در نهایت تمام تمرکز برایجاد بهترین طراحی سایت ممکن برای کاربران شما می باشد. همچنین مهم است که فقط بهترین اطلاعات و مقالات و در واقع بهترین های خود را به گوگل بدهید تا ایندکس شوند چند عامل هستند که همگان بر اهمیت آنها در رابطه با الگوریتم پاندا اذعان دارند .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای ضعیف و ناقص در طراحی سایت

یک صفحه ضعیف در طراحی سایت به صفحه ای می گویند که برای شخصی که آن را می خواند بسیار کم ویا هیچ سودی ندارد در واقع ارزش آن صفحه پایین می باشد این لزوما به این معنی نیست که یک صفحه در طراحی سایت حتما باید یک تعداد معینی از کلمات داشته باشد اما اغلب طراحی سایت ها با تعداد لغات کم خیلی مفید و سودمند نیستند. اگر شما تعداد صفحات زیادی روی طراحی سایت خود دارید که شامل یک یا دو جمله هستند و این صفحات همگی در گوگل ایندکس شده اند .

اما اغلب صفحات با تعداد لغات کم خیلی مفید و سودمند نیستند. اگر شما تعداد صفحات زیادی روی وب سایت خود دارید که شامل یک یا دو جمله هستند و این صفحات همگی در گوگل ایندکس شده اند بنابراین الگوریتم پاندا ممکن است تشخیص دهد که اکثر صفحات ایندکس شده شما کیفیت پایینی دارند.