سرور مجازی
13/07/2019
طراحی سایت
بررسی انواع منوهای کاربردی طراحی سایت
14/07/2019
نمایش همه

تفاوت توسعه ی سایت با طراحی سایت چیست

طراحی سایت

طراحی سایت

تفاوت توسعه ی سایت با طراحی سایت چیست ، توسعه ی سایت به معنی بهبود عملکرد طراحی سایت می باشد در حالی که طراحی سایت به معنی ساخت قالب و ایجاد متن های مرتبط است طراحی سایت و توسعه سایت به هم ارتباط دارند این موضوع وقتی سایت طراحی شده برای آزمایش مورد بررسی قرار می گیرد بیشتر خود را نشان می دهد یک طراح خوب سایت باید به  مهارت هایی نظیر استفاده از فتوشاپ و همچنینHTML  واقف باشد همچنین استفاده از جلوه های بصری و افزودن انیمیشن های مناسب نیز از وظایف طراحان سایت است همچنین برای نوشتن متن های سایت، طراحان معمولا آنها را باز نویسی می کنند و برای بررسی سرعت بارگزاری و باز شدن منو ها طراحی سایت را مورد بررسی قرا می دهند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یک طراحی سایت کامل شامل مواردی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم

  • محتوا : تمام مواری که شما در سایت قرار می دهید شامل تعاریف، اطلاعات و . . . شامل این قسمت می شود.
  • طرح: طرح نمای کلی طراحی سایت شماست که بیشتر گرافیک آن در نظر گرفته می شود تمامی فونت ها رنگ ها و هماهنگی آنها در کنار هم اهمیت ویژه ای دارد.
  • قابل استفاده بودن طراحی سایت تهران : شامل سوالاتی از قبیل اینکه آیا برنامه های سایت به درستی کار می کند؟ آیا منو ها کاربرپسند هستند؟ آیا سایت سریع بارگذاری می شود ؟ آیا ظاهر سایت واقعا نمایش کاملی از کسب و کار ما هست یا خیر ؟
  • عملکرد : عملکرد درطراحی سایت در واقع ارتباط تعاملی بین سایت و کاربری است که از سایت استفاده می کند و نیاز به زیر ساخت های درونی دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

افزایش محبوبیت طراحی سایت

همچنین در طراحی وب سایت خود با توجه به این موارد می توانید سایت خود را معروف تر کنید و شهرت اینترنتی خود را افزایش دهید اول این که از هاستینگ قوی استفاده کنید بدون هاستینگ قوی بازدید کننده ی زیادی نخواهید داشت و بعید است بتوانید مشهور شوید دوم برای اینکه طراحی سایت شما رتبه ی بالایی در موتورهای جستجوگر به دست آورد در مورد بهیه سازی موتورهای جستجوگر مطلب یاد بگیرید اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی در متن استفاده کرده اید و مطالب را هم برای کابران وهم برای جستجوگرها نوشته اید.

سوم اینکه بازدیدکنندگان طراحی سایت را در مضوعات مختلف وارد کنید و از آنها نظر بخواهید اجازه دهید سوالاتشان را مطرح کنند و درگردش اطلاعات با شما سهیم شوند و مورد آخر اینکه از استاندارد بودن طراحی سایت خود اطمینان حاصل کنید از جمله طرح های استاندارد، می توان به چند ستونی، تصویر بزرگ، و فضاهای خالی زیاد اشاره کرد.