طراحی وب سایت پزشکی
طراحی وب سایت کلینیک پزشکی
17/04/2017
افزایش سرعت ایندکس مطالب
19/04/2017
نمایش همه

تلگرام و اینستاگرام به جای طراحی سایت

تلگرام و اینستاگرام جایگزین طراحی سایت خواهند شد ؟

تلگرام و اینستاگرام به جای طراحی سایت میشوند؟شاید نتوان گفت  همه مردم ایران عضو این دو شبکه هستند . اما به راحتی میتوان گفت نیمی از مردم ایران حداقل از یکی از این شبکه ها استفاده میکنند
و به راستی این دو شبکه همه گیر شده اند.

آیا شبکه های مجازی محبوب و فراگیر میتوانند جایگزینی برای طراحی سایت باشند؟

به این سوال میتوان با بررسی ویژگیهای خوب و بد این اپلیکیشن ها پاسخ داد .

ویژگیهای خوب :

ویژگیهای خوبی که سبب میشوند این شبکه ها بتوانند جایگزینی برای طراحی وب سایت باشند.

  • رایگان بودن : برای عضویت در این شبکه و ایجاد یک صفحه شخصی برای معرفی : شخص ،محصول و یا شغل لازم نیست هزینه ای پرداخت کرد .
  • در دسترس بودن و سهولت : این شبکه ها همه جا و در همه حال با یک موبایل در دسترس ما هستند و محیطی کاربر پسند و بسیار راحت دارند و استفاده از آنها چندان سخت نیست و پیچیدگی ندارد.
  • اعتیاد آور بودن : این شبکه های مجازی بسیار اعتیاد آورند این اعتیاد آور بودن از نظر رفتارهای اجتماعی صحیح نیست اما برای کسانی که از طریق این شبکه های مجازی به تعامل با مشتری نیازمندند اعتاد آور بودن این شبکه ها بسیار هم خوب است.
  • انبوه کاربران :  تعداد کاربران ایرانی که از این شبکه های مجازی استفاده میکنند بسیار زیاد است و این برای کسی که میخواهد محصولش را به مشتری عرضه کند و با مردم در ارتباط باشد بسیار امر خوبی است.

تلگرام و اینستاگرام جایگزین طراحی سایت

ویژگیهای بد :

ویژگیهای بدی که سبب میشوند این شبکه ها نتوانند جایگزین طراحی وب شوند.
امکان عضویت در این شبکه ها بسیار آسان است به همین خاطر امکان سودجویی و کلاه برداری در این شبکه ها بسیار راحت است.

  •  مدیریت محتوا :در سایت میتوان مطالب را به راحتی مدیریت و دسته بندی کرد اما در تلگرام و اینستاگرام  این امکان وجود ندارد این دغدغه را کسی متوجه میشود که مطالب و محتوای بسیار زیادی دارد.
  • عدم اعتماد و اطمینان : این شبکه ها به هرکسی تنها با داشتن یک شماره امکان عضویت میدهد و به همین خاطر اعتماد کردن به اشخاص و یا فروشگاه ها در این شبکه ها بسیار سخت است.
  • محدودیت های جدی : شبکه های اینستاگرام و تلگرام محدودیت هایی فراتر از این حرف ها از طراحی سایت دارند مثل محدودیت در طراحی و  تغییر طراحی صفحه متناسب با کسب و کار .نداشتن فرم ثبت نام . درگاه اینترنتی برای خرید کالا ، آمارگیری و سنجش کاربران.