تکنیک هیرو هِدِر در طراحی سایت
29/05/2019
طراحی سایت
آشنایی با ساختار طراحی سایت
30/05/2019
نمایش همه

تمرکز بیشتر بر نسل Z در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تمرکز بیشتر بر نسل Z در طراحی سایت نسل بزرگ جوانان zگام بزرگی بعدی در بازاریابی طراحی سایت  است نسل zبا نسل های قبلی متفاوت است زیرا آنها با اینترنت و تلفن های هوشمند و طراحی سایت رشد یافته اند و تمرکز بیشتری بر سرعت خرید محصولات و خدمات دهی به محصولات دارند مطالعات نشان می دهد نسل zبرای طراحی سایت لازم و ضروری است . سئو مبتدی در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

به طور کلی نسل zنو آورانه و غرق در تلفن هوشمند و طراحی سایت  هستند و آنها مشتاق هستند تا تجربه های درست و معتبر را دریافت کنند آنها به محیط اطراف خود آگاه هستند و تصاویر را بیشتر از متن انتخاب می کنند .بنابراین در سال ۲۰۱۸ نسل zبه عنوان مخاطب بسیار مهم شبکه های اجتماعی در نظر گرفته خواهد شد. برندها باید استراتژی ای شبکه اجتماعی خود را تغیر دهند وبروی مخاطبان نسلz تمرکز کنند و بروی پلتفرم های مورد علاقه نسل z در طراحی سایت سرمایه گذاری کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تجدید نظر توییتر در طراحی سایت

در طراحی سایت تویتر رشد فالورهای آن در سال ۲۰۱۷ به طور قابل توجهی کاهش یافت .در واقع لینکدین فیسبوک و اینستاگرام جذب فالورهای بیشتری نسبت به تویتر داشتند انتظار می رود که مدیران طراحی سایت تویتر نحوه استفاده ورهبری آن را تجدد نظر کنند .تغییرات احتمالی توییتر در طراحی سایت  که ممکن است انجام شود شامل فروش این شرکت به سرمایه گذاران خصوصی تغیر پلیتفرم شامل برخی از عناصر اشتراکی و یا تجدید نظر گزینه های تبلیغاتی تویتردر طراحی سایت می باشد که باعث عقب ماندن تویتر از دیگر پلیتفرم ها در طراحی سایت شده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پاتوق دیجیتال در طراحی سایت فعال تر می شوند

یک پلیتفرم در طراحی سایت پاتوق ویدئویی است که هروز بیش از یک میلیون نفر از آن استفاده می کنند این پلیتفرم به عنوان روشی برای برقراری ارتباط با دوستان به صورت دیجیتالی در طراحی سایت مورد استفاده قرار گرفت .این پلیتفرم بسیار موفق بوده است تا آنجا که فیسبوک خبر داد که روش هایی برای ایجاد عملکردی به صورت دیجیتالی مورد استفاده خواهد داد . این پلیتفرم در طراحی سایت  بسیار موفق بوده است تا آنجا که فیسبوک خبر داد که روش هایی برای ایجاد عملکردی مشابه در پلیتفرم خود را برسی می کند. اهمیت روز افزون ویدئو ها را درشبکه های اجتماعی مشاهده کردیم و پاتوق های گروهی  ویدئو زنده گام بعدی این گرایشات در طراحی سایت هستند.

گرایشات شبکه های اجتماعی در طراحی سایت هر ساله هیجانان انگیز تر می شود گرایشات جدید ادامه دارد و این یک مورد جدید برای بازار یابان جهت ایجاد و گسترش برندشان در طراحی سایت می باشد با این حال برخی روندها در طراحی سایت در سال جدید رشد بیشتری خواهند داشت و البته این گسترش و رشد در شبکه های اجتماعی معروف تر مانند فیسبوک و اینستاگرام بیشتر خواهد بود و این تغیرات باعث می شوند بیشترین ترافیک را برای این شبکه ها به ارمغان اورد.