طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت ریسپانسیو و مزایای آن
22/06/2019
اصطلاحات طراحی سایت
افزودن زبانه ها به طراحی سایت
23/06/2019
نمایش همه

توجه به برنامه های بهره وری جهت طراحی سایت

فرآیند طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

توجه به برنامه های بهره وری جهت طراحی سایت مدیران پروژه، فارغ التحصیلان و صاحبان کسب و کار کوچک به دنبال راه هایی برای تولید بیشتر در طراحی سایت هستند. آنها سعی می کنند فرآیند، تکنیک و ابزارهای مختلفی را برای کمک به آنها انجام دهند. آنها اغلب فرآیندهای خود را به صورت اتوماتیک میسازند و به دنبال راههایی برای ردیابی، نظارت و اندازه گیری فرآیندهای دیگر و نتایج آنها در طراحی سایت هستند. برخی از این فرآیندها یا ابزارهایی که استفاده می کنند که در طراحی سایت موفق هستند.

دیگران یا نه هستند و یا فقط تا حدی. شش برنامه کاربردی که در اینجا توضیح داده شده ابزار قدرتمند بهره وری در برنامه های کاربردی طراحی سایت، مدیریت پروژه طراحی سایت و وظیفه، مدیریت زمان و فروش است.علاوه بر این، شما می توانید انتخاب نکات مفید برای دادن یک ضربه به دست در تلاش خود را برای تبدیل سریع تر و مولد تر این نکات و تکنیک های عملی در طراحی سایت بسیار ساده است. طراحی سایت ریسپانسیو و مزایای آن که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کولاب فعال در طراحی سایت

یک ابزار مدیریت پروژه ساده اما قدرتمند است. لیست ویژگی های بزرگ آن برای همه از صاحبان کسب و کار و مدیران پروژه طراحی سایت، برای طراحی تیم و مشتریان است. شما همچنین می توانید تمام پروژه های طراحی سایت خود را به یک پلت فرم واحد با این ابزار همه در یکپارچه متمرکز کنید. این بدان معناست که شما دیگر نیازی به مبارزه با استفاده از برنامه های جداگانه برای ردیابی زمان، مدیریت وظیفه و صورتحساب در طراحی سایت ندارید.

همچنین همه اینها را شامل می شود، از جمله لیست ها، نمودارهای گانت، ستون کانبان و گزارش های پیشرفته در طراحی سایت است. کولاب فعال در ابر اجرا می شود، بنابراین همیشه از طریق مرورگر در طراحی سایت شما دسترسی پیدا می کند. هنگامی که ثبت نام می کنید، می توانید در عرض دقیقه آن را فعال کنید. یا اگر ترجیح می دهید می توانید آن ها را در یک سرور مجاز در طراحی سایت خود هزینه کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نقش برنامه ها در طراحی سایت

مفهوم پشت ویک ساده است این برنامه همکاری با طراحی سایت زیبا، آن را آسان می کند برای دیدن آنچه که همه در حال کار بر روی این به ابزار طراحی سایت شما ساخته شده است، بنابراین شما می توانید با استفاده از یک میانبر صفحه کلید دستی، بدون نیاز به ترک فتوشاپ ، اطلاعات را در طراحی سایت به اشتراک بگذارید. برنامه واکس مک یک اتصال مستقیم به واک را برای به اشتراک گذاری تصاویر، فتوشاپ در طراحی سایت فراهم می کند. با استفاده از برنامه ای او اس، می توانید.

برای رویدادهای پروژه طراحی سایت و وضعیت در حالی که در حال حرکت هستید، به روز باشید. برنامه سفارشی سفارشی برای تیم هایی که به دنبال تمام زنگ ها و سوت ها، حساب مهمان، فضاهای عمومی و خصوصی نامحدود کانال ها و خدمات یک مدیر حساب اختصاصی در طراحی سایت است، در دسترس است. قبل از انجام این کار، آن را به صورت رایگان روزه امتحان کنید. با این حال آنها اغلب توسط بسیاری از آنها در طراحی سایت نادیده گرفته می شوند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پروتو در طراحی سایت

اگر ابزارهایی برای ساخت یک نمونه اولیه عالی داشته باشید، ایجاد یک طراحی سایت به همان اندازه بسیار جذاب و یا برنامه تلفن همراه، بازی کودک است. شما به راحتی می توانید هر دو اتفاق می افتد با پروتو در طراحی سایت. نه تنها شما می توانید یک نمونه اولیه خیره کننده و تعاملی را به سرعت با آن ها در طراحی سایت بسازید، اما با انجام این کار، تمام فرآیند طراحی شما سریعتر خواهد شد. این بهره وری است! شما می توانید از اندروید و ای او اس سازگار با وضوح بالا استفاده کنید.

که با این بسته می توانید نمونه اولیه را در در پروتو را در طراحی سایت ایجاد کنید یا، شما به سادگی می توانید طرح های استاتیک فتوشاپ یا طرح خود را در طراحی سایت وارد کنید. پروتو اجازه می دهد تا شما را به ترکیب شیر، کش رفتن و دیگر عناصر لمس معمولا در طراحی سایت استفاده می شود به نمونه های خود را بدون استفاده از یک خط از کد شما می توانید نمونه اولیه خود را در یک مرورگر طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی روند مدیریت در طراحی سایت

اگر مدیریت وظیفه بیش از حد وقت خود را در دست بگیرد، آن را به میستر تسک در طراحی سایت نتقال دهید. با تشکر از طرح های انعطاف پذیر کانبان سبک خود، این برنامه بهره وری به راحتی با گردش کار شما در طراحی سایت سازگار است. به همان اندازه که بسیاری از پروژه های طراحی سایت را می خواهید، وظایف بسیاری از اعضای تیم را همانطور که می خواهید انجام می دهد. داشبورد آن به شما یک خلاصه فوری از چیزهایی را که شما نیاز دارید تمرکز می کند.

به شما می دهد و به شما می آموزد که اعضای تیم شما چگونه در طراحی سایت هستند. همچنین دارای یک برنامه رایگان و یک برنامه حرفه ای با ویژگی های مدیریت تیم اضافی در طراحی سایت است. یا یک دستگاه تلفن همراه با استفاده از برنامه پروتو برای ای او اس و اندروید در طراحی سایت پیش نمایش کنید به اشتراک گذاری نمونه اولیه خود با هرکسی تنها با یک کلیک انجام می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سیستم ردیابی در طراحی سایت

آیا شما از یک سیستم برای ردیابی زمان استفاده می کنید، یکی دیگر برای تهیه صورتحساب، یکی دیگر برای تهیه پیش بینی های پروژه طراحی سایت، و دیگری برای پذیرش پرداخت از مشتریان مینتراپ این را انجام می دهد؛ در یک پلت فرم کوچک فشرده. هر زمان قابل پرداخت و غیر قابل پرداخت را می پردازد، صورتحساب های سفارشی را در طراحی سایت تهیه می کند و تخمین می زند و مشتریان را قادر می سازد تا پرداخت ها را از طریق خط خطی یا پی پال انجام دهند.

امروز برای محاکمه روزه در طراحی سایت ثبت نام کنید. نقش فروشندگان در طراحی سایت سال اسمیت یکی دیگر از ابزار همه در یک است. این راه حل نرم افزاری کامل برای هر کسب و کار به دنبال مدیریت فروش، شتاب کسب و کار و برنامه اتوماسیون در طراحی سایت است که به راحتی به فرآیندهای تفکر بخش فروش بستگی دارد. سال اسمیت می تواند توسط هر بخش فروش، صرف نظر از اندازه در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ترفندهای بهره وری در طراحی سایت

عدم برنامه ریزی، برنامه ریزی برای شکست است. نکات و تکنیک های دیگر بهره وری ممکن است به شما در تبدیل شدن به یک کارگر سریع و کارآمد در طراحی سایت کمک کند اما اگر کار خود را پیش از زمان برنامه ریزی نکنید، ممکن است در طراحی سایت به کمبود برسند. شاید شما خودتان یک صدای چند کاره که، به هر حال، نشان داده شده است که نسبتا ناکارآمد است را در نظر بگیرید و در کار تحت فشار خوب باشید.

اگر به دلیل کمبود برنامه ریزی کار خود را در طراحی سایت از دست داده اید، برخی از وظایف شما انجام نمی شود و یا باید انجام شود و یا انجام نخواهند داد در پایان روز کاری خود را عادت دهید تا فعالیت های روز بعد را در طراحی سایت برنامه ریزی کنید. شناسایی وظایف مورد نیاز برای انجام، اولویت بندی آنها و برنامه ریزی آنها برنامه ریزی روزانه در یک روز، باید از مشکلات شما در طراحی سایت جلوگیری کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کلید های میانبر در طراحی سایت

چیزهای کوچک عادت به اضافه کردن دارند. میانبرهای صفحه کلید راه بسیار سریعتر برای راه اندازی بسیاری از فرایندهای در رایانه است تا از جستجوی و کلیک روی یک سری آیکون در طراحی سایت حتی زمانی که فقط یک یا دو مورد درگیر هستند. ثانیه های ذخیره شده اضافه شده است، به علاوه هنگامی که از میانبرهای صفحه کلید در طراحی سایت استفاده می کنید، لازم نیست انگشتان خود را از صفحه کلید خارج کنید تا با یک ماوس یا صفحه نمایش لمسی در طراحی سایت کار کنید.

آن را برای آزمایشی روزه رایگان بگیرید و تا زمانی که آماده باشید را در هیئت مدیره قرار دهید، قبلا این صفحات گسترده سی آر ام  را در طراحی سایت رها کرده اید. کنوانسیون نامگذاری در طراحی سایت این که آیا موضوع فایل ها، لایه ها یا هر عنصر دیگری است که شما ذخیره کرده اید، تنظیم یک قرارداد استاندارد برای نامگذاری آنها باعث صرفه جویی در وقت شما در طراحی سایت می شود که در غیر این صورت ممکن است در طراحی سایت به دنبال فایل های گم شده باشد

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ردیابی زمان در طراحی سایت

انجام این کار می تواند همکاری و توسعه دهندگان را به تنهایی همچنین مزایای ردیابی زمان در طراحی سایت برای برخی، ردیابی زمان مانند تماشای یک دوربین است که می تواند به شدت تنزل در طراحی سایت پیدا کند هرگز نباید هدف آن باشد ردیابی زمان، کمک بهره وری عالی است اگر تمایل به تعویق انداختن یا در حین اجرای یک کار دشوار باشد، ردیابی زمان می تواند نشانه ای از چگونگی خراب شدن زمان را در طراحی سایت نشان دهد. شما بیشتر درباره عادت های کاری خود، و نحوه و جایی که در آنها بهبود می یابید. ردیابی زمان می تواند برای افراد، تیم ها و کسب و کار در طراحی سایت کار کند.