تولید محتوای سایت

مطالب و محتوای کاربردی و به روز در یک سایت موجب افزایش وفاداری کاربران وب سایت شده و با در نظر گرفتن اصول و قواعد سئو شاهد افزایش آمار بازدید وب سایتتان خواهید بود .امروزه تولید محتوای منحصر به فرد یکی از مهم ترین و موثر ترین کارها برای موفقیت یک وب سایت می باشد.

سئو و بازاریابی محتوا

ایجاد بهترین محتوا


سعی کنید محتوایی ساده ، معتبر ، محسوس ، خارق العاده و روایتی تولید کنید . با رعایت این نکات محتوایی قوی خواهید داشت.

عنوان و سرتیتر های جذاب


شما زمان کمی برای جلب مخاطب دارید لذا باید به نگارش و انتخاب تیتر مناسب بسیار دقت کنید. عنوان مناسب باعث جذب مخاطب خواهد شد.

ایجاد محتوای قوی


برای داشتن کسب و کاری موفق باید مشکلات و اهداف مشتریان خود را بشناسید و محتوای خود را در این راستا تولید کنید.

ایجاد ساختاری منطقی


امروزه با ازدیاد مداوم اطلاعات در اینترنت رو به رو هستیم . سعی کنید در متون خود از جملات کوتاه ، فهرست بندی و پاراگراف های کوتاه استفاده کنید.

تکنیک های محتوا نویسی

تالیف


با داشتن علم کافی درباره ی موضوع مورد نظر و آموخته ها و تجربیات خود می توانید محتوا ایجاد کنید. با کمی دقت می توانید متن خود را ویزرایش کرده و در وب سایت قرار دهید.

ترجمه


مقالات ترجمه شده بسیار مهم اند زیرا موتور های جستجو قادر به پیدا کردن منبع مطلب نبوده و کپی تلقی نمی شوند لذا مقاله شما برای اولین بار در موتور های جستجو به نام شما ثبت می شود.

مصاحبه


برای مخاطبین مصاحبه با افراد مشهور و متخصص بسیار جذاب می باشد بنابراین اگر به چنین اشخاصی دسترسی دارید وقت را از دست نداده و با آن ها مصاحبه کنید.

جمع آوری


جمع آوری مطالب و اطلاعات یکی از جذاب ترین روش های تولید محتوا است. هم چنین می توانید یک فرم ساخته و از افراد گوناگون نظر سنجی کنید و از نتیجه آن مقالهای تهیه کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. 66514140 - 021

اشتباهات محتوا نویسی

عدم ویرایش نهایی


سعی کنید در انتهای مقاله نویسی زمانی را به ویرایش متن نوشته شده اختصاص دهید زیرا با ویرایش مقالهشما به متنی فوق العاده تبدیل خواهد شد.

عدم غلط گیری محتوا


بعد از ویرایش باید متن را غلط گیری کنید . هیچ گاه متن بدون غلط گیری را در منتشر نکنید بار ها و بار ها متن را غلط گیری کنید تا از درستی آن ممئن شوید.

ضمایر تعریف نشده در محتوا


استفاده از ضمایری مانند این ، آن ها ، اینها و ... ( بدون توضیحی درباره ای واژه ها ) در محتوا بی معنی است و باعث گمراهی مخاطب می شوند.