تولید محتوای سایت

مطالب و محتوای کاربردی و به روز در یک سایت موجب افزایش وفاداری کاربران وب سایت شده و با در نظر گرفتن اصول و قواعد سئو شاهد افزایش آمار بازدید وب سایتتان خواهید بود .امروزه تولید محتوای منحصر به فرد یکی از مهم ترین و موثر ترین کارها برای موفقیت یک وب سایت می باشد.

سئو و بازاریابی محتوا

ایجاد بهترین محتوا


سعی کنید محتوایی ساده ، معتبر ، محسوس ، خارق العاده و روایتی تولید کنید . با رعایت این نکات محتوایی قوی خواهید داشت.

عنوان و سرتیتر های جذاب


شما زمان کمی برای جلب مخاطب دارید لذا باید به نگارش و انتخاب تیتر مناسب بسیار دقت کنید. عنوان مناسب باعث جذب مخاطب خواهد شد.

ایجاد محتوای قوی


برای داشتن کسب و کاری موفق باید مشکلات و اهداف مشتریان خود را بشناسید و محتوای خود را در این راستا تولید کنید.

ایجاد ساختاری منطقی


امروزه با ازدیاد مداوم اطلاعات در اینترنت رو به رو هستیم . سعی کنید در متون خود از جملات کوتاه ، فهرست بندی و پاراگراف های کوتاه استفاده کنید.

تکنیک های محتوا نویسی

تالیف


با داشتن علم کافی درباره ی موضوع مورد نظر و آموخته ها و تجربیات خود می توانید محتوا ایجاد کنید. با کمی دقت می توانید متن خود را ویزرایش کرده و در وب سایت قرار دهید.

ترجمه


مقالات ترجمه شده بسیار مهم اند زیرا موتور های جستجو قادر به پیدا کردن منبع مطلب نبوده و کپی تلقی نمی شوند لذا مقاله شما برای اولین بار در موتور های جستجو به نام شما ثبت می شود.

مصاحبه


برای مخاطبین مصاحبه با افراد مشهور و متخصص بسیار جذاب می باشد بنابراین اگر به چنین اشخاصی دسترسی دارید وقت را از دست نداده و با آن ها مصاحبه کنید.

جمع آوری


جمع آوری مطالب و اطلاعات یکی از جذاب ترین روش های تولید محتوا است. هم چنین می توانید یک فرم ساخته و از افراد گوناگون نظر سنجی کنید و از نتیجه آن مقالهای تهیه کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. 66514140 - 021

اشتباهات محتوا نویسی