نموه کد طراحی سایت
قابلیت گوگل پلاس جهت بهینه سازی طراحی سایت
08/05/2019
طراحی سایت
متا تگ های مهم در طراحی سایت
11/05/2019
نمایش همه

تگ عنوان در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تگ عنوان در طراحی سایت زمانی که از یک صفحه اینترنتی درر طراحی سایت بازدید می کنیم اگر در عنوان پنجره مرورگر آموزش سئو درج شده باشد .باید دقت کنید از عبارت کلیدی اصلی خود حتما در این تگ استفاده کنید البته قانونی وجود ندارد که تگ h2حتما با تگ عنوان ما در طراحی سایت یکسان باشد وانتخاب عنوان صفحه باید با منظر کلی نگری باشد .به عنوان مثال اگر صفحه اتی ازطراحی سایت از طریق عبارت کلیدی آموزش فتوشاپ حرفه ای بسیار مورد بازدید قرار می گیرد با انتخاب عنوانی مشابه چگونگی آموزش فتوشاپ به صورت حرفه ای برای تازه کارها می توان ترافیک بیشتری جلب کرد.

زیرا هم شامل عباراتی مرتبط با کلمه کلیدی ماست و هم کاربردر طراحی سایت  را ترغیب به بازدید از صفحه ما می کند .همان طور که گفته شد این تگ در عنوان صفحه مرورگر نمایش داده می شود ودر لیست نتایج جستجو طراحی سایت در موتورهای جستجو عنوان صفحه انتخابی شما از همه مهم تر است وبه طراحی سایت شما لینک داده می شود که مشخصه با آبی پرنگ نمایش داده می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت کلمات کلیدی در طراحی سایت

علاوه بر اینکه باید از کلمات کلیدی خود استفاده کنیم باید عنوان را نیز طوری انتخاب نماییم که باعث جذب کاربر شود. البته موتورهای جستجو تنها تا ۱۲۰کارکتر را در لیست نتایج جستجو نمایش می دهند که البته برای گوگل این رقم ۷۰ کارکتر است .اگر طولانی شود مابقی عنوان با جایگزین خواهد شد. اگر شما در طراحی سایت از سیستم مدیریت محتوا cmsاستفاده می کنید حتما باید از افزونه هایی استفاده نمایید که علاوه بر انتخاب عنوان مطلب امکان انتخاب عنوان صفحه را نیزفراهم  می آورند.

 

تگ توضیحات در طراحی سایت

این تگ در طراحی سایت هم یکی از تاثیر گذارترین موارد در سئو است .شکل کلی این تگ به صورت زیر است که وظیفه اصلی آن ارائه توضیحات مختصر پیرامون صفحه است توضیحاتی که شما پیرامون صفحه طراحی سایت خود در این لیست نتایج جستجو نمایش می یابد هر چند اگر بیشتر باشد خطایی رخ نمی دهد اما توصیه می شود که این محدودیت را رعایت کنید . بهترین شرکت سئو که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تگ کلمات کلیدی در طراحی سایت

مطابق مستندات که شرکت گوگل ،بینگ ویاهو در وبلاگ خوددر طراحی سایت  منتشر کرده اند این تگ منقرض شده است  علت این انقراض هم سوء استفاده اشخاص ازاین تگ در طراحی سایت است که کلمات را درج می کرده اند که ربطی به صفحه نداشت به همین دلیل این شرکت ها تصمیم به نادیده گرفتن این تگ کرده اند استفاده از این تگ ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود در نتیجه شما با استفاده از این تگ ها تنها باعث ایجاد خطر سقوط در لیست نتایج جستجودر طراحی سایت  می شوید متاسفانه این تگ در cmsهای ایرانی استفاده می شود .