آغاز کسب وکار اینترنتی از طریق طراحی سایت
۱۷/۰۷/۱۳۹۷
طراحی سایت فروش صنایع دستی
۱۸/۰۷/۱۳۹۷
نمایش همه

ثبت طراحی سایت در گوگل

طراحی سایت

ثبت طراحی سایت در گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اگر به تازگی کار طراحی سایت را آموخته اید و قصد پیاده سازی آموخته های خود را در آن دارید توصیه می شود که تا زمان پایان این تمرینات از ثبت طراحی سایت در گوگل اجتناب کنید. زمانی که شما مدام محتوای صفحات خود را حذف کنید طراحی سایت شما از نظر گوگل غیر قابل اعتماد است. چرا که طراحی سایت در مرحله ی تست از امنیت چندانی برخوردار نمی باشد. معمولا افرادی که در طراحی سایت از نرم افزارهای متن باز استفاده می نمایند مسائل امنیتی را در آن در نظر نمی گیرند. بنابراین اگر طراحی سایت شما به صورت یک سایت متن باز بدون رعایت نکات امنیتی در نتایج گوگل جستجو گردد با اضافه کردن یک دستور Instal.php به انتهای آدرس سایت با مشکل روبرو خواهد شد.

 

آموزش ثبت طراحی سایت در گوگل

گوگل به خاطر پیشرفته بودن ممکن است طراحی سایت شما را تا زمانی که اعلام آمادگی نکرده اید در موتورهای جستجو به نمایش نگذارد. همچنین گوگل طراحی سایت هایی که با فعالیت بیشتر خود قصد گرفتن رتبه بالا دارند را شناسایی می کند و برای آن ها رتبه بالایی را در نظر می گیرد. ثبت طراحی سایت در گوگل به صورت رایگان انجام می گردد. بنابراین دلیلی برای عدم صرف چند دقیقه زمان برای ثبت طراحی سایت در گوگل وجود ندارد.

 

ثبت سریع طراحی سایت در گوگل

در این راستا ابتدا وارد اکانت خود در گوگل شوید و به سایت اصلی گوگل به آدرس Google.com وارد شوید. بعد از ورود به صفحه اصلی سایت گوگل عبارت google add url را بیابید. در ابتدا نتایج کادری برای درج سایت سریع و ساده می باشد. و تنها کار شما وارد کردن آدرس سایت و فشردن دکمه Submit می باشد. در نهایت با بهره گیری از این روش با صرف چند ثانیه طراحی سایت خود را در گوگل ثبت می نمایید.