طراحی سایت
قرارداد طراحی سایت
11/11/2018
انتخاب نام تجاری در طراحی سایت
11/11/2018
نمایش همه

جایزه بهترین طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

جایزه بهترین طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

یکی از ملاک های مشتریان طراحی سایت برای یافتن شرکت طراحی سایت مناسب ، جوایزی است که آن شرکت طراحی در زمینه طراحی سایت اخذ کرده است . در واقع شرکت های طراحی سایت باید همواره مسابقات مهم طراحی سایت را دنبال کرده و در همایش های آنها شرکت نمایند و تلاش خود را برای اخذ جایزه انجام دهند . برای این منظور می بایست جوایز مهم و زمان اهدای آنها را نیز بدانند.

 

طراحی سایت های تخصصی

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش در شهر تهران با سابقه ی بی نشیری که در حوزه ی طراحی سایت دارد و همچنین با دارا بودن بهترین و مجرب ترین طراحان و گرافیست ها به مشتری های خود این امکان را می دهد تا پروژه ی طراحی سایت خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه دریافت نمایند.

 

 

برخی از طراحی سایت ها و جوایز مرتبط با آنها به شرح زیر می باشند :

Awwwards.com

این طراحی سایت منبعی برای مطالب اینترنتی می باشد که عضویت در آن نیز ملزم به پرداخت مبلغی است و شما برترین طراحی های سایت شرکت را می توانید در این طراحی سایت قرار دهید و جایزه ی این سایت دو میلیون کاربر برای طراحی سایت شماست.

CSS Design Awards

شما با عضویت و پرداخت مبلغی در این سایت می توانید طرح خود را در طراحی سایت قرار دهید که جایزه ی طراحی سایت های روزانه جایزه ی متداول این طراحی سایت می باشد و به اکثر طراحی سایت های عضو شده در طراحی سایت دیزاین اوارد اهدا می شود ، اما علاوه بر این جایزه ، دو جایزه ی دیگر وجایزه های ماهانه طراحی سایت و جایزه های سالیانه طراحی سایت نیز اهدا می شود.

The Best Designs

عضویت و ارسال طرح در این سایت رایگان می باشد و شما می توانید طرح های بسیاری را در این طراحی سایت دیده و از آنها الهام بگیرید.

Webby Awards

این جایزه طی مراسم خاصی اهدا می شود و فرصت خوبی برای رشد و پیشرفت شرکت های طراحی سایت می باشد

CSS Winner

در این طراحی سایت شما هم امکان تماشای برندگان سال های پیش به همراه طرح هایشان را دارید و هم می توانید پس از طی مبلغی ناچیز طرح خود را در طراحی سایت قرار دهید و در صورتی که برنده ی جایزه نشوید مبلغ پرداختی شما به شما بازگردانده می شود.

The FWA

شما پس از پرداخت مبلغی در این طراحی سایت عضو می شوید و ذر معرض ددید مخاطبان بسیاری قرار می گیرید و دو تا از جوایز این طراحی سایت باشد.