طراحی سایت
بهترین نکات طراحی سایت ۲۰۱۸
22/07/2018
طراحی سایت
طراحی سایت و کاربرپسندی را چگونه تقویت کنیم؟
23/07/2018
نمایش همه

جدیدترین طرح های طراحی سایت

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت

جدیدترین طرح های طراحی سایت

 

 

 

طرح های فلت در طراحی سایت

 

طراحی وب سایتطراحی سایت تهران طراحی تخت بیشتر کاربر پسند است با سر و صدای کمتر، لرزش و زمان بارگذاری کمتری با یک سایت تمیز و دینامیک که درمان به چشم است و طراحی ساده، فضای تمیز بیشتری را برای استفاده ماهرانه مانند انیمیشن یا یک تصویر ساده برای زیبایی آن می دهد برای چشم ها استفاده از رنگ های متمایز و درخشان رنگی، عکس و تایپوگرافی با طراحی ساده و مینیمالیستی، بازنگری در سال ۲۰۱۸ است.

 

 

مردم در سال ۲۰۱۷ بازی می کنند، اما سال ۲۰۱۸ میلادی سالن استقبال از رنگ های پر جنب و جوش با طرح های زیبا است. با استفاده از جسورانه به نظر می رسد که شما را برای طراحی یک تخت مناسب نیست. به جای تصاویر با وضوح بالا، طراحی سایت که از تایپوگرافی یا تصاویر استفاده می کند، صحبت از رسانه در سال ۲۰۱۸ است.

 

 

فونت مناسب در طراحی سایت

 

 

تایپوگرافی استفاده از فونت به عنوان طرح در طراحی سایت است. ما ظهور بیشتری از تایپوگرافی را دیده ایم، و به عنوان افرادی که تایپوگرافی را متصل می کنند، شیک، ساده و ظریف است، طراحی های وب توسط طراحان وب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. تایپوگرافی به عنوان یک تعریف از طراحی نوآورانه دیده می شود. این باعث می شود تا کاربران تایپوگرافی با تصاویر را همراه با پیغام درست اجرا کنند. فونت های منحصر به فرد در بسیاری از سایت هایی مانند فیس بوک لوگو “F.” نقش مهمی ایفا کرده اند. این نوع ایده دینامنت باعث می شود که سایت شما به یاد ماندنی برای کاربران باشد، و از آنها دعوت می کند تا بیشتر به مطالب خود برسند و در آینده بازگردند. طرح های تخت به تصاویر Hi-Res یا مقادیر قابل توجهی از داده ها وابسته نیستند. از این رو، هنگامی که یک کاربر صفحه را باز کند، بارگیری داده های نامناسب لازم نیست. این می تواند با طراح و توسعه دهندگان با تجربه و باهوش طراحی شده باشد.

 

متحرک سازی در طراحی سایت

 

انیمیشن ها یک روند مهم مانند چند سال گذشته بوده اند، اما مانند بسیاری از چیزهای دیگر، افراد با انیمیشن های سنگین خسته شده اند که باعث می شود مرورگر یک عامل بارگیری کند و انیمیشن های روشنی پر جنب و جوش در وب سایت هایی که مردم را تحریک می کنند، کار می کنند. با این حال، برخی از منافع اخیر در نوآوری به نظر می رسد مردم را برای دیدن یک وب سایت ساده با چشم انداز از نوع انیمیشن. انیمیشن ها در مرورگر میتوانند برای بارگیری سبک تر باشند، و جذاب هستند و باعث می شود که آنها بر روی افراد دو برابر شود.

 

طراحی سایت

Animations triggered scroll کمی برای طراحی طراحی پیچیده است، اما با طراح با استعداد، چند لحظه برای تکمیل کار کافی است. این نوع انیمیشن ها صفحاتی است که حرکت می کنند (انتقال) همانطور که ما از طریق یک صفحه وب حرکت می کنیم. این ها علاقه کاربران را جذب می کنند و ایجاد خلاقیت بیشتر به سایت نمی تواند آسیب برساند. پیمایش اختلاف منظر مانند تصاویری است که در پس زمینه باقی می مانند به عنوان متن یا عناصر اصلی از بالا به پایین حرکت می کند. بسیاری از روشهای نوآورانه مرورگر دوستانه وجود دارد که تنها با چند دلار می تواند بهترین سایت خود را در سال ۲۰۱۸ اجرا کند. انیمیشن ها در سال ۲۰۱۸ روند پیشرفته طراحی سایت را خواهند داشت.

 

 

بهینه سازی صوتی و سئو فایل ویدیویی و صوتی در طراحی سایت

 

هوش مصنوعی رویا دور در دهه ۹۰ و اوایل سال ۲۰۰۰ بود، اما اکنون در هر زمینه امکان پذیر است. Chatbot و AI در همه جا از گوگل و فیس بوک به تقریبا بسیاری از وب سایت های مشهور آنلاین هستند. ما با یک روبات به صورت روزمره صحبت می کنیم همانطور که ما با ارائه دهنده خدمات یا هنگام استفاده از Ok Google یا Siri تماس می گیریم و آنها ابتکار عمل را در هر زمینه آغاز کرده اند و زندگی بدون آنها غیر ممکن است. این تکنولوژی ها اغلب برای ما کار می کند، و آنها همدم هیجان انگیز برای برخورد هستند. همانطور که افراد بیشتر به سوی AI و یادگیری ماشین گرانتر میشوند، سال ۲۰۱۸ یک سال است که شاهد افزایش این در طراحی سایت می باشد.

 

با یک رابط صاف که شامل طراحی مسطح، استفاده از Chatbots، فیلم های تعاملی ساده و جستجو های صوتی، تعامل بدون درز را یک پیروزی بزرگ برای طراحی سایت می کند. با افزایش تعداد کاربران اینترنت همراه، مردم می خواهند در همه چیز با نتیجه در حرکت باشند. از این رو OK گوگل و سیری مشهور هستند و دارای شهرت خوبی هستند و در سال ۲۰۱۸ بیشتر از تعامل صدا برای مرور بدون درز در وب سایت ها برای ایجاد تجربه کاربر به یاد ماندنی خواهد بود. استفاده از این تکنولوژی ها و طراحی تمیز و واضح، زیاد از قمار نیست، زیرا طراحان وب حرفه ای با استعداد تر هستند که این اتفاق می افتد.

 

طراحی وب

طراحی وب

ویدیوهای واقعیت مجازی روند دیگری برای انتظار در طراحی سایت در سال ۲۰۱۸ است. افزودن فیلم های تعاملی، طرح های ۳D، ۳۶۰ مدل سازی، ۳۶۰ فیلم، ویرایش با ۳۶۰ عکس، نقشه برداری ویدیو، برخی از نوآوری های غریب برای اشغال وب سایت ها در سال آینده می باشد. برای دسترسی به این موارد در وبسایت خود بدون جستجوی بیشتر، برنامه های زیادی وجود دارد.

 

ایده استفاده از انیمیشن ها، آرم انیمیشن، واقعیت مجازی، تصاویر، چت روم ها و تعامل صوتی، استفاده از سایت شما یک تجربه چند حسی است. این نوع تعاملات همیشه از طریق دیدگاه های قانع کننده توجه خود را جلب می کنند و در حافظه خود قرار می گیرند تا دوباره آنها را بازبینی کنند، که به عنوان نقطه تبدیل برای کسب و کار شما تبدیل می شود.

 

همچنین، این پیشرفت ها یک نقطه به علاوه برای به دست آوردن رتبه بندی در موتورهای جستجو در موتور جستجوگر است. تمرکز اصلی این است که برخی از این تکنولوژی های هیجان انگیز را همراه با برنامه نویسی و برنامه نویسی پیچیده اما سبک برای افزودن به سادگی مرور کنید که به استفاده از داده ها منجر می شود، باعث می شود که آن را به عنوان یک موفقیت غیر قابل قبول با کاربران و همچنین موتورهای جستجو مشاهده کنید.

 

 

 

سال آینده ۲۰۱۸ یک سال هیجان انگیز برای طراحی سایت خواهد بود؛ زیرا ما می توانیم انتظار پیشرفت های تکنولوژیکی را داشته باشیم، که تجربه کاربر را راحت، صاف، قانع کننده و متقابل بدون درز می کند. اگر شما یک طراح وب هستید، مطمئن شوید که با این گزینه ها در روند قرار بگیرید.