سبک سازی در طراحی سایت
طراحی سایت موفق برای کسب وکار
27/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت خیاطی
28/08/2018
نمایش همه

جستجوی گوگل در طراحی سایت چگونه کار می کند

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

جستجوی گوگل در طراحی سایت چگونه کار می کند

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران شاید برای بسیاری از مخاطبان سوال باشد که هنگامی که کاربر یک عبارت کلیدی را در موتور جستجوگر گوگل جستجو می کند گوگل چگونه این عبارت را جستجو می کند و نتایج این جستجو چگونه به مخاطبان ارائه می شود. در واقع در فرآیند هر جستجو سه اقدام صورت می گیرد.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سه فرآیند مهم و کلیدی در ارائه ی نتایج جستجو

 

 

خزیدن : سوالی که در این مورد ایجاد می شود این است که آیا گوگل سایت شما را می شناسد و درباره ی آن چیزی می داند تا در نهایت آن را به مخاطبین عرضه نماید.

ایندکس کردن : موضوع مهم در مورد فرآیند دوم این است که سایت گوگل باید بتواند سایت شما را ایندکس نماید.

ارائه کردن و خدمات رسانی : گوگل باید بررسی کند و مطمئن باشد که سایت مورد نظرش  محتوا و مطالب مناسب برای جستجوی کاربر را در اختیار دارد و یا خیر.

 

 

خزیدن گوگل در طراحی سایت ها

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

خزیدن یکی از فرآیند هایی است که در طی آن ربات های گوگل سایت ها و صفحات به روز رسانی شده را می یابند تا در نهایت آنها به فهرصت اندکس گوگل اضافه شوند. گوگل به وسیله ی مجموعه ای میلیارد ها کامپیوتر در سراسر وب می خزد و سایت های به روز رسانی شده را پیدا می کند. برنامه ای که می خزد و یا به عبارت دیگر سایت ها را واکشی می کند به ربات گوگل شهرت دارد. این ربات نیز به وسیله ی برنامه ها و الگوریتمی که برای آن تعریف شده است عملیات خزیدن و پیدا کردن سایت های به روز شده را انجام می دهد.

 

 

ایندکس کردن صفحات طراحی سایت

 

ربات گوگل تمامی صفحه هایی که در آنها خزیده است و واکشی را انجام داده است به یک مجموعه ی بزرگ از ایندکس ها تبدیل کرده و به هم ارتباط می دهد. ربات گوگل می تواند انواع مختلفی از محتوا را بررسی کند اما برخی از صفحات پویا و برخی از فایل های رسانه ای را نمی تواند واکشی کند و یا ایندکس نماید.

 

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

ارائه کردن نتایج طراحی سایت

 

برای اینکه سایت شما در نتایج جستجوهای موتورجستجوگر گول در رتبه ی خوبی قرار بگیرد بسیار مهم است که گوگل بتواند به خوبی در سایت شما بخزد و صفحات را ایندکس نماید. یکی از روش های جدید و بسیار خوب و ایده آل برای اینکه بتوانید رتبه سایت تان را ارتقا دهید کمک گرفتن از ابزار وبمستر گوگل می باشد که در این مسیر شما را راهنمایی خواهد کرد.