طراحی-سایت-تهران
رابط کاربری در طراحی سایت
12/03/2019
طراحی نرم افزار
ریچ اسنیپت در طراحی سایت چیست
12/03/2019
نمایش همه

خطرات خرید بک لینک در طراحی سایت

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

خطرات خرید بک لینک در طراحی سایت تهیه بک لینک تقریبا هزینه بردار است تقریبا موتورهای جستجو،ممکن است  سایت های که بک لینک را می خرند بدون هیچ هشداری از ایندکس گوگل حذف کند. در طراحی سایت لینک طبیعی نسبت به لینک خریداری شده دارای ارزش بیشتری هستند. ممکن است بک لینک های خریداری شده هیچ ارتباطی با زمینه شغلی شما نداشته باشند پس به اندازه یک لینک پر قدرت تاثیر گذار نیست. همانطور که گفتیم خرید لینک به روش اسپم در طراحی سایت و سئوروش شناخته شده و منفوری است.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

امکانات مهم در خرید بک لینک برای طراحی سایت عبارتند از:

  • گاهی وب مسترهای طراحی سایت از ساید بار یا پاورقی برای بک لینک استفاده می کنند که در این حالت یک لینک غیر طبیعی ایجاد می گردد.
  • این موضوع کاملا مشخصه که پیدا کردن لینک خریداری شده در طراحی سایت با یک الگوی طبیعی که با صفحه بیشترین ارتباط را داشته باشد سخت است ولی ناممکن نیست.
  • طراحی سایت های که لینک می فروشن هیچ تضمینی برای جریمه شدن شما از طریق گوگل ندارند.
  • ممکن است گیرنده متوجه این موضوع بشود که لینک های ارائه شده و خریداری شده در طراحی سایت ها لینک بیشتری را ارائه کنند که دراین صورت تاثیر بر عکس دارد.
  • وقت گذاشتن وهزینه کردن برای خرید لینک ها در طراحی سایت باعث کاهش فرصت برای ترافیک واقعی می شود.
  • طراحی سایت هایی که بک لینک راتهیه و خرید می کنند الگوی مشخصی را ارائه می کنند مثلا نمودار لینک غیر طبیعی ،عدم ارتباط موضوعی ،نبود ترافیک واقعی و همینطور افزایش عوامل خطر برای دریافت سایت ها البته مواردی هم وجود دارد که نوع موضوع سایت با بک لینک قابل تشخیص نیست.
  • افراد فعال در خدمات و طراحی سایت در لینک دهی از طریق بازاریابی ایمیل فعالیت خود را انجام می دهند برای لینک دادن و کسب و کار خود با یک پلیفرم این کار را انجام می دهند تا از طریق موتورهای جستجو حرکت کنند و به اعتقاد این کارگزاران طراحی سایت ها گسترده هستند وگوگل منابع محدودی برای نظارت بروی لینک ها دارد.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

نتیجه گیری

می توان گفت که شرکت ها برای سئو خود باید به دنبال ویژگی هایی که موتور جستجو گوگل به دنبال آن است و برای آن ارزش دارد باشند در دنیای مجازی و کسب وکار آنلاین باید وقت بیشتری را برای داشتن طراحی سایت موفق صرف کنید. درست است که سئو سایت برای طراحی سایت بسیار مهم است اما خرید لینک به خاطر خطرات جانبی که برای سایت می تواند داشته باشد و از طرف گوگل سایت شما را در معرض جریمه شدن قرار بدهد دوری کنید. بهترین کار به پیشنهاد ما این موضوع است که خودتان لینک ایجاد کنید و بک لینک بزنید و اگر فرصت این کار را ندارید به شرکت های متخصص مانند نونگار پردازش واگذار کنید. رابط کاربری در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.