طراحی سایت
طراحی سایت ساعت فروشی
16/09/2018
طراحی سایت
به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید
16/09/2018
نمایش همه

خلاقیت در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

خلاقیت در طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

 

 

اگر می خواهید به هر زمینه مرتبط با طراحی سایت مراجعه کنید، ضروری است که مبانی طراحی را درک کنید. این است که در آن طراحی سایت می آید؛ این یک مهارت است که شما قطعا می خواهید خلاقیت خود را در آن نشان دهید.

 

تصمیم گیری در مورد رنگ مناسب، همراه با عناصر حقوقی هنگام ایجاد طراحی سایت نقش مهمی ایفا می کند. با این حال، یک عنصر اشتباه ممکن است خطر از بین بردن مشتریان از طراحی سایت شما باشد. در طراحی سایت روند بسیاری وجود دارد، برخی از آنها قدیمی هستند، در حالی که دیگران در حال حاضر هستند. علاوه بر این، این نه تنها در مورد دانش است که شما بدست می آورید، بلکه میزان تمریناتی که انجام می دهید. اگر شما فقط خواندن و تحقیق؛ این کافی نیست. طراحی سایت نیز به طراحی سایت مرتبط است. به عنوان یک طراحی سایت شما می توانید به راحتی در رده توسعه جلویی قرار بگیرید. این بخاطر این است که؛ این به طور عمده با ظاهر طراحی سایت در ارتباط است.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

هداف طراحی سایت خود را تعیین نمایید

 

برای شروع، یک طراحی سایت ترکیبی از صفحات طراحی سایت است که به صورت آنلاین نمایش داده می شوند. آنها معمولا با استفاده از https یا http پروتکل بارگذاری می شوند. بعضی از طراحی سایت ها به WWW نیاز دارند، در حالی که برای دیگران میتوانید آن را رها کنید و همچنان کار خوبی خواهد کرد. میلیون ها طراحی سایت آنلاین وجود دارد، بنابراین لازم است سعی کنید خود را به عنوان منحصر به فرد که ممکن است. شما باید خلاق باشید، منحصر به فرد و حرفه ای باشید تا بتوانید ایستادگی کنید.

 

علاوه بر این، طراحی سایت، کار خلاقانه ایجاد صفحه طراحی سایت برای جذاب تر و حرفه ای تر است. طراحی سایت به طور عمده با موارد زیر مرتبط است. در طراحی سایت، باید توجه داشته باشید که رنگ نقش مهمی در نحوه ارزیابی طراحی سایت شما دارد. فونت مورد استفاده شما همچنین نقش مهمی را در بازدیدکنندگان شما پس از دیدن طراحی سایت شما نشان می دهد. فونت سخت تر برای خواندن اغلب خاموش است، در حالی که فونت که فاصله زیادی دارد، باعث می شود خوانندگان احساس کنند که اسکریپت هرگز پایان نمی یابد. بنابراین، شما نیاز به تعادل در میان است.

خلاقیت را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

برای شروع، شما در معرض دید بیشتر و خلاقانه تر خواهید بود. شما قادر به درک بهتر استفاده از آن خواهید بود و بهترین گزینه است. شما به راحتی می توانید با طراحی سایت کار کنید. شما می توانید در هر زمینه مرتبط با طراحی سایت پیشرفت آسان. دانستن طراحی سایت نیز مهم است، زیرا شما مهارت هایی مانند ایجاد انیمیشن، گیف، ویرایش تصاویر و فیلم ها را خواهید گرفت. اگر شما طراحی سایت خود را ایجاد می کنید، شما مجبور نیستید برای خدمات حرفه ای مشورت کنید، اما فقط برای اصلاح. در طراحی سایت، شما همچنین می توانید برخی از زبان های برنامه نویسی مانند PHP، جاوا اسکریپت و جی کوئری یاد بگیرند. با گذشت زمان، شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که با زبان برنامه نویسی پیشرفت کنید.آخرین ترفندهای طراحی سایت و نکات. هر طراحی سایت باید با تمام روند فعلی در این زمینه تاریخ باشد. این به شما کمک نخواهد کرد که در حالی که دیگران در این زمینه پیشرفت می کنند، پشت سر گذاشته نشوند.

طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اسلاید را در طراحی سایت برای جذابیت طراحی سایت خود ایجاد نمایید

 

نمایش اسلاید در گذشته محبوب بود، اما اضافه کاری، مردم برای استفاده از تصاویر و تصاویر متحرک حرکت می کردند. شما ممکن است تصمیم بگیرید که یک عکس داشته باشید، اما کلمات را که در آنجا نشان داده شده تغییر دهید. به عنوان مثال، کلمات می توانند در چرخه ظاهر شوند – این باعث می شود یک طراحی سایت زیبا نگاه کند. یکی دیگر از روند جدید، داشتن اجزای یک بار تصویر در زمان های مختلف، به عنوان مثال یک خانه با پس زمینه درختان و خورشید است. بنابراین، هنگامی که صفحه طراحی سایت بارگذاری خانه به نظر می رسد ابتدا، به دنبال درختان و در نهایت خورشید. به عنوان یک طراحی سایت، شما می توانید به راحتی چنین تصویری را تغییر دهید.

حجم طراحی سایت خود را کاهش دهید

 

فشرده سازی زمانی است که اندازه تصاویر، فیلم ها، فایل ها و محتویات خود را کاهش می دهید تا زمان بارگذاری طراحی سایت کاهش یابد. ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توان آنها را برای اندازه گیری و اندازه فشرده سازی انجام داد.با فشرده سازی تصاویر خود و کاهش زمان بارگذاری خود، طراحی سایت شما بازدیدکنندگان بیشتری را دریافت خواهد کرد. یک تحقیق که اخیرا انجام شده است اظهار داشت که یک بازدید کننده طراحی سایت معمولی معمولا به مدت ۸ ثانیه در یک صفحه طراحی سایت قرار می گیرد تا قبل از تحریک شدن و ترک آن. بنابراین، اگر طراحی سایت بارگذاری سریع تر، کسی به راحتی می تواند آنچه را که می خواهد انجام دهد و به طراحی سایت ادامه دهد.

 

طراحی سایت سازگار و موبایل فرندلی طراحی نمایید

 

به عنوان یک طراحی سایت، شما مسئول پاسخگویی به طراحی سایت هستید. شما باید اطمینان حاصل کنید که در همه دستگاه های تلفن همراه دوستانه است. به همین دلیل است که باید بدانید کدام کد برای پاسخگویی به طراحی سایت اطمینان دارد. با این حال، مردم به طور معمول فکر می کنند که این نقش طراحی سایت است، در حالی که در واقع نقش طراحی سایت است. با استفاده از تغییرات جهانی، شما از ترفندهای خاصی استفاده می کنید که تغییرات به یک صفحه کامل را ایجاد می کند، نه اینکه برای رفتن به هر بخش برای تغییر سبک خاصی. این مستلزم استفاده از ستاره به عنوان انتخاب کننده است و شما قادر به تغییر همه چیز در آن صفحه خواهید بود. با این حال، این نباید شما را به برنامه نویسی معمولی متوقف کند. کلاهبرداری خوب است، اما استفاده از آنها به ندرت ترفند بزرگتر است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فایل ویدیویی را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

همیشه یک طراحی سایت را دیدید و فوری دریافت کردید که «نمیتوان این ویدیو را بارگیری کرد»؟ خوب، این به این دلیل است که فیلم ها به طور معمول سنگین هستند و طول می کشد تا بارگیری شوند. این نیز برای YouTube اعمال می شود. اگر شما یک اتصال اینترنتی آهسته دارید، نمیتوانید ویدیو را به راحتی بارگذاری کنید و در حین تلاش برای بارگیری آن بافر را حفظ کنید. بنابراین، قبل از تعبیه یک ویدیو اطمینان حاصل کنید که شما آن را فشرده، بلکه حصول اطمینان از اینکه وضوح ویدیو را از دست نمی دهید.

محتوای طراحی سایت خود را بهینه سازی نمایید

 

مزیت اصلی این است که طراحی سایت سریعتر بارگذاری می شود و به موتورهای جستجو به راحتی قابل مشاهده است. در نتایج جستجو، صفحات طراحی سایت خود را در میان اولین آنها ظاهر می شود. بهینه سازی در همه جنبه ها بسیار مهم است. به عنوان یک طراحی سایت، این همیشه باید در ذهن شما باشد. طرح محتوا کثیف بصری مطلوب نیست. به همین دلیل است که برای اندازه گیری شخصیت ها، معمولا به جای کلمات استفاده می شود. برای یک طرح پاسخگو، اطمینان حاصل کنید که صفحه شما بیش از اندازه شلوغ و یا خیلی فاصله نباشد. تعداد کاراکترهایی را که می توانند در یک صفحه طراحی سایت قرار بگیرند، و سپس بقیه متن را به خط زیر منتقل کنید. این به صفحه طراحی سایت شما کمک می کند تا بصری جذاب تر باشد و به نوبه خود بازدیدکنندگان شما را افزایش دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر گرافیکی زیبا را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

فتوشاپ به طور معمول عکس های بزرگ را تولید می کند. ترفند واقعی در این است که آن را به عنوان یک PNG 8 بیتی صادر کنید. سعی کنید این کار را انجام دهید و جادو را خواهید دید. کیفیت باقی خواهد ماند، اما اندازه به درستی کاهش می یابد. این یک راه حل عالی است که به شما اجازه می دهد تا رزولوشن تصویر خود را بدون تغییر حفظ کنید، در حالی که به طور قابل توجهی کاهش اندازه تصویر است.

 

انتخاب رنگ در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

درست همانطور که می بینید، این جامعه ای از عاشقان رنگ است که به طور معمول ایده ها را در مورد آخرین روند و ترکیب رنگ ها مبادله می کنند. بنابراین، اگر شما با تلاش برای تصمیم گیری در مورد آخرین روند رنگ و یا کار با یک طرح انتخاب، مبارزه کنید، پس این محل مناسب برای الهام گرفتن و پیدا کردن افراد دیگر مانند افرادی است که می تواند به شما کمک کند.

 

به طور معمول طراحی سایت را قادر می سازد فونت را از فونت گوگل انتخاب و از آن استفاده کند. به این ترتیب، شما می دانید نوع فونت هایی که در یک مرورگر خاص قابل استفاده هستند و مواردی که قابل اجرا نیستند. همچنین یک سنجاب فانتزی وجود دارد که همچنین یک گزینه عالی است. علاوه بر این، به فونت ها، اطمینان حاصل کنید که از اندازه فونت های بزرگ برای کاربری آسان استفاده کنید. کلمات را که به صورت کج نوشته بنویسید را کاهش دهید با استفاده از پاراگراف بزرگ، می توان گفت که Italics سخت است.

 

فایل CSS در طراحی سایت

 

چطور همه چیز را در پوشه CSS ترتیب می دهی به معنای زیاد است. شما باید همه چیز را به سادگی نامگذاری کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به راحتی در فایل حرکت کنید. ستون های فرعی باید فقط در موارد خاص استفاده شود. قبل از آن، آنها معمولا برای ناوبری آسان در طراحی سایت استفاده می شوند. می توان به راحتی به یک صفحه دیگر حرکت کرد. میله های باریک طراحی سایت را بیش از حد شلوغ نگاه می کنند. بنابراین بهتر است از ستون های ستاره ای استفاده نکنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

فضای سفید در طراحی سایت

 

فضای سفید بین محتوای و تصاویر در طراحی سایت است. قبلا طراحی سایت ها بیش از حد شلوغ بودند تا اطلاعات بیشتری ارائه دهند، با ناوبری محدود. با این حال، امروز طراحی سایت های شلوغ جالب نیستند. اگر شما در صفحه طراحی سایت بیش از حد چیزهای زیادی جمع می کنید، بازدید کننده را تحریک می کند و هدف از ارسال آنها به طراحی سایت را از دست می دهید. این نیز می تواند خوانندگان را در راه عظیم منحرف کند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که یک مقدار سالم از فضای سفید را در طراحی سایت خود قرار دهید و همه چیز را در اطراف آن طراحی کنید. اگر شما یک طراحی سایت تازه وارد هستید یا مدت زیادی در زمینه بوده اید، این مقاله به شما اعمال می شود. طراحی سایتی یک کار است که باید با بالاترین سطح جدی گرفته شود.علاوه بر خلاقیت و منحصر به فرد بودن، در مسیر درست نیز برای همه اهمیت دارد. عضویت در انجمن ها، جستجو برای منابع، خواندن بیوگرافی طراحان طراحی سایت موفق و همیشه به روز با روند فعلی است