طراحی سایت شرکت خدماتی
۵راه برای بهبود ظاهر طراحی سایت
05/04/2018
طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای چه قابلیت هایی دارد؟
22/07/2018
نمایش همه

دامنه طراحی سایت به نام شما باشد

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

آینده کسب و کار را در طراحی سایت خود تعیین نمایید

 

طراحی سایت – با این حال، اگر شما برنامه ریزی یا امیدوار باشید سریعا کسب و کارتان را رشد دهید، قبل از انتخاب یک پلت فرم کم هزینه با هدف سایت های بسیار کوچک، به دقت فکر کنید. بستر های نرم افزاری مانند Wix و Squarespace می توانند برای شرکت هایی که قصد دارند نسبتا کوچک باشند و تنها از چند ویژگی استفاده می کنند، عالی عمل کنند. با توجه به Bracket، اگر شما تا به حال آنها را فراموش کرده اید، انتقال تمام محتوای سایت خود به یک میزبان جدید می تواند درد باشد.

طراحی وب

طراحی وب

طراحی سایت حرفه ای ایجاد نمایید

 

طراحی وب سایت اگر قصد دارید کسی را برای ایجاد اولین طراحی سایت کسب و کار خود استخدام کنید، شخصی را انتخاب کنید که فکر می کند متناسب با سبک کسب و کار شما باشد. یکی از بهترین راه های انجام این کار این است که به سایت هایی که شما را تحسین می کنند نگاه کنید و ببینید چه کسی مسئول طراحی است.

 

 

خدمات خود را در طراحی سایت معرفی نمایید

 

با این حال، حتی اگر برخی از سایت هایی را که دوست دارید پیدا کرده اید، ممکن است عناصر زیادی برای پروژه طراحی سایت خود ندارند. هنگامی که به دنبال مثال هستید، باید مقیاس پروژه را با عناصر طراحی واقعی در نظر بگیرید. شما نمی خواهید یک طراح بر اساس کار خود را با مارک های بزرگ که صدها صفحه طراحی سایت را انتخاب کنید اگر پروژه شما بسیار کوچک و اساسی است.

 

طراحی سایت

قالب آماده را در طراحی سایت خود امتحان نمایید

 

نه هر مالک تجاری جدید، لزوما منابع لازم برای استخدام یک تیم طراحی را ندارد. بسته به میزبانی وب که انتخاب کرده اید، بسیاری از طرح های پیش ساخته موجود برای خرید وجود دارد. بنابراین موضوعی را که با نام تجاری شما مطابقت دارد پیدا کنید و برای ویرایشهای کوچکی در جاده امکانپذیر است.

 

 

 

دامنه طراحی سایت به نام شما باشد

 

 

براکت همچنین توصیه می کند که تمام کسب و کارها یک نام دامنه واقعی را خریداری کنند. بعضی از ارائه دهندگان خدمات رایگان را ارائه می دهند که دارای پسوند هستند. اما yourbusiness.com به نظر می رسد حرفه ای تر و آسان تر از yourbusiness.wordpress.com به یاد داشته باشید.

 

 

انتخاب هاستینگ قوی برای طراحی سایت

 

همچنین تعداد زیادی از پلتفرم های مختلف میزبانی وجود دارد. براکت و تیم او توصیه می کنند و عمدتا با وردپرس کار می کنند، که او می گوید گزینه ای مقیاس پذیر و قابل تنظیم است. اما دیگران وجود دارند که می توانید براساس نیازهای طراحی سایت خاص خود تمرکز کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

از قالب های طراحی سایت رایگان بپرهیزید

 

 

با این حال، Bracket اخطارها را علیه شرکت ها می کند و تم های رایگان را برای سایت های خود انتخاب می کند، زیرا اغلب آنها به عنوان کسانی که شما را خریداری می کنند، امن نیستند. لازم نیست هزینه زیادی بپردازید، اما حتی سرمایه گذاری کوچک در یک موضوع خوب می تواند اولین طراحی سایت کسب و کار شما را امن نگه دارد.

 

تصاویری از اعضای شرکت در طراحی سایت

 

یکی از عناصر رایج بسیاری از طراحی سایت های کسب و کار کوچک محبوب، بر اساس Bracket، عکس بنیانگذار یا تیم است. او توضیح می دهد:

 

“بارها با کسب و کارهای جدید یا صاحبان وبسایت ها می خواهند تلاش کنند و کسب و کارشان را بزرگ کند. اما این همیشه مفید نیست. بسیاری از مشتریان می خواهند بدانند که شخصی واقعی است که با آنها کار می کند. بنابراین، از جمله عکس های خوب خود یا تیم شما، تقریبا همیشه یک ایده خوب است. ”

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

در درباره ما طراحی سایت  توضیحی از خود درج نماید

 

راه دیگری برای ایجاد احساسات بیشتری نسبت به کسب و کار شما از طریق طراحی سایت شما، این است که داستان خود را بگویید. براکت می گوید:

 

“این واقعا خوب است که یک داستان درباره خودتان و یا اینکه چرا کسب و کار را از ابتدا شروع کردید، تا زمانی که این دلیل چیزی بیش از فقط” برای کسب درآمد “باشد. اگر کسب و کار را شروع کردید تا به مردم کمک کنید یا اگر یک چیز خاصی که اتفاق افتاد که منجر به ایده کسب و کار شما شد، مردم داستان هایی را دوست دارند. ”

 

 

 

درج کامل تماس با ما در طراحی سایت

 

با استثنائات بسیار محدود، هر وبسایت کسب و کار، صرف نظر از نوع یا اندازه، باید شامل اطلاعات تماس باشد. این می تواند یک آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس، حساب های اجتماعی یا همه موارد فوق باشد. راههای بیشتری که افراد را برای برقراری ارتباط با شما به ارمغان می آورد، بیشتر احتمال دارد که احساس راحتی کنید.

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

فرم تماس با ما در طراحی سایت

 

Bracket می گوید هنگام تصمیم گیری درباره انواع اطلاعات تماس برای ارائه، باید فرم تماس همیشه باید باشد. گاهی اوقات مردم به دنبال برقراری ارتباط هستند اما دسترسی به برنامه ایمیل اصلی خود را ندارند و یا فقط می توانند بر روی لینک ایمیل خود به هر دلیلی کلیک نکنند. یک فرم تماس برای افراد آسان است برای ارسال پیام بدون توجه به جایی که آنها هستند و یا چه نوع دستگاه آنها استفاده می کنند.

 

 

عناصر طراحی  سایت را ساده نگه دارید

 

این که آیا شما با یک طراح کار می کنید یا فقط با انتخاب یک الگو، با عناصر طراحی های مختلف بیش از حد دیوانه نمی شوید. با یک رنگ یا بافت چند رنگ و چندین فونت مختلف یا اندازه های مختلف را اضافه نکنید.

 

متن طراحی سایت قابل خواندن باشد

 

از آنجا که متن سایت شما احتمالا بیشترین اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان شما را فراهم می کند، مهم این است که آنها واقعا می توانند آن را بخوانند. چاپگرهای اساسی، مانند آنچه طراح و یا موضوع شما احتمالا پیشنهاد می دهند، برای خوانایی بهتر است. بنابراین تمام فونت های خود را به شکل های فانتزی تغییر ندهید فقط به این دلیل که فکر می کنید به نظر می رسد جالب است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر باکیفیت در طراحی سایت

 

تصاویری مانند تصاویر همچنین می تواند راهی طولانی برای افزودن علاقه به طراحی سایت کسب و کار شما باشد. بعضی از ایده ها برای تصاویر مربوطه شامل عکس های تیم، نمونه هایی از کار شما و حتی تصاویر مربوط به سهام است.

 

از عکس های بی کفیت در طراحی سایت خود خودداری نمایید

 

با این حال، یک مقدار قریب به اتفاق از سهام عکاسی واقعا هیچ چیز را به طراحی سایت کسب و کار شما اضافه کنید. بنابراین اگر شما مایل به سرمایه گذاری کوچک در تصاویر خوب نیستید، بهتر است فقط آن را رها کنید. براکت می گوید:

 

“بعضی از مردم می بینند که طراحی سایت های دیگری که از عکس های بزرگ استفاده می کنند و فکر می کنند،” من واقعا نیاز به یک عکس در اینجا دارم “اما پس از آن آنها نمی خواهند چیزی برای عکاسی بپردازند، به طوری که آنها در نتیجه یک چیزی را نشان می دهد که هیچ چیز در مورد کسب و کار ، کیفیت پایین است و هزار بار دیده شده است. اگر در واقع چیزی برای صفحه شما اضافه نکند، ممکن است فقط با هیچ عکسی بهتر نباشد. ”

سئو سایت فوری

طراحی سایت

 

مشتریان شما در طراحی سایت

 

 

توصیفات مشتری می تواند یکی دیگر از عناصر مهم بسیاری از سایت های کسب و کار باشد. اگر کسب و کار شما با نام تجاری جدید است، برای اولین بار، برای گرفتن برخی از توصیفات کیفیت، به جای انتشار توصیه های عمومی و عمومی، به کار خود ادامه دهید. اما حتی چند بلوک متن از مشتریان می تواند به ایجاد اعتبار شما کمک کند.

 

استفاده از کمدی در طراحی سایت

 

 

از جمله تصاویر با این توصیفات می تواند شیوع خود را در سایت شما حتی بیشتر افزایش دهد. اما ممکن است مجبور شوید بهترین عکس ها را در اختیار داشته باشید. براکت توضیح می دهد:

 

“من متوجه شدم که برای مشتریانی که مایل به عکس گرفتن با چیزهایی مانند توصیفات هستند، اگر از مشتریان برای عکس ها درخواست می کنند، تمایل به فرستادن آنها کم است. اما اگر آنها فقط می پرسند آیا می توانند از صفحه LinkedIn خود از یک عکس استفاده کنند و یا در حالی که آنها در تماس فروش هستند، احتمال بیشتری برای انجام این کار دارند. شما باید آن را واقعا آسان برای آنها. ”

 

 

استفاده از ویدیو در طراحی سایت

 

شما همچنین می توانید توصیفات ویدیویی و یا انواع دیگر محتوای ویدئویی را در اولین طراحی سایت کسب و کار خود اضافه کنید اگر آن مربوط به پیام شما و کیفیت بالا است.

 

 

طراحی سایت سازگار بر موبایل و دیگر دستگاه ها

 

اما صرف نظر از نوع محتوایی که شما تصمیم می گیرید در طراحی سایت خود قرار دهید، مطمئن شوید که سایت خود پاسخگو یا دوستانه باشد. داشتن یک سایت که بهینه سازی نشده موبایل می تواند مشتریان را از بین ببرد، صدمه به SEO شما را نشان می دهد و غیر حرفه ای خواهید شد.

سئو سایت رزرو هتل

 

بهینه سازی و سئو طراحی سایت

 

SEO یک مفهوم است که باید در کل طراحی سایت خود در حال اجرا داشته باشید. طراح شما باید در ابتدا بتواند با اصول اولیه کمک کند. اما در طول زمان شما به احتمال زیاد می خواهید خودتان را درباره برخی از مفاهیم آموزش دهید تا افراد بتوانند به راحتی شما را آنلاین پیدا کنند.

 

اصول طراحی سایت حرفه ای

 

هنگامی که اولین طراحی سایت کسب و کار شما زنده است، فرآیند بسیار دور از دسترس است. شما اولین گام بزرگ را ساخته اید. اما یک طراحی سایت شرکت هیچ وقت کامل نیست. عناصر را اضافه کنید یا تغییر دهید به عنوان کسب و کار شما رشد و تغییر می کند. سازگاری با چیزهایی مانند SEO و طرح های موبایل. و همیشه به یاد داشته باشید که نیازهای مشتریان خود را حفظ می کند و وقتی که به اولین طراحی سایت کسب و کار شما می آید، به ذهن می رسد.