طراحی سایت
طراحی سایت آهنگری و سازه های فلزی
20/08/2018
طراحی سایت شرکت خدماتی
طراحی سایت مدرن ۲۰۱۹
20/08/2018
نمایش همه

دامنه طراحی سایت خود را حرفه ای انتخاب نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

دامنه طراحی سایت خود را حرفه ای انتخاب نمایید

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران با شروع یک دامنه طراحی سایت  بزرگ می توانید یک کار دیوانه کننده در هنگام شروع یک کسب و کار آنلاین جدید کسب کنید. اما برای موفقیت شما فوق العاده مهم است. URL شما (آدرس وب) همان چیزی است که بازدید کنندگان شما برای اولین بار در جستجوی یک شرکت مثل شما در اینترنت هستند. این اولین شانس شما برای ایجاد یک تصور خوب است. دامنه طراحی سایت  خوبی در ذهن مشتریان شما وجود دارد، و اگر آن را به خوبی فکر کند، رشد آینده شرکت شما را مختل نخواهد کرد.

 

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

تفاوت بین دامنه طراحی سایت ، یک URL و یک طراحی سایت چیست؟

 

دامنه طراحی سایت : دامنه طراحی سایت همان نام طراحی سایت است. این بخشی از URL است که پس از «http: // www.» می آید. اگر کسی می خواهد شما را آنلاین پیدا کند، به آنها دامنه طراحی سایت  خود را به آنها بگویید.

URL: URL یک آدرس کامل وب است که برای پیدا کردن یک صفحه وب خاص استفاده می شود. هر URL حاوی یک دامنه طراحی سایت  است. یک URL به هر صفحه وب در یک طراحی سایت منجر میشود. طراحی سایت: یک طراحی سایت مجموعه ای از صفحات طراحی سایت و سایر محتواهای گروه بندی شده تحت یک دامنه طراحی سایت  است.

 

خرید یک دامنه طراحی سایت  همانند داشتن یک طراحی سایت نیست. هر کسب و کار آنلاین باید مکانی برای نگه داشتن دامنه طراحی سایت  و مکان (میزبان) داشته باشد تا تمام فایل ها را در طراحی سایت خود نگه دارد. شما مجبور نیستید که دامنه طراحی سایت  و طراحی سایت خود را با هم در همان میزبان نگه دارید. در واقع، شما می توانید پیش بروید و یک دامنه طراحی سایت  را قبل از اینکه کاری را با طراحی سایت خود انجام دهید، خریداری کنید. این می تواند اولین (و احتمالا یکی از ارزانترین) مراحل شما باشد که می توانید کسب و کار خود را آنلاین انجام دهید. بخش سخت افزاری بدان معنی است که دامنه طراحی سایت  چیست؟ هنگامی که تصمیم می گیرید، دامنه طراحی سایت  را به راحتی خریداری کرده و آن را در لیست کارهای خود چک کنید.

 

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه دامنه طراحی سایت خود را انتخاب نمایید

 

من به یاد داشته باشید مجبور به انتخاب دامنه طراحی سایت  برای راه کسب و کار من در سال ۲۰۰۲ است. مربی کلاس فقط ۲۴ ساعت برای ما آمد. ما قصد خرید آنها را در روز بعد در کلاس. من در مورد دامنه طراحی سایت  خیلی وقت پیش نمی دانستم. به خاطر داشته باشید که به دنبال ایده های آنلاین هستید، کلمات را با صدای بلند، نوشتن دامنه طراحی سایت  بالقوه و سپس بازگشت به اینترنت به صورت آنلاین مشاهده کنید تا ببینید آیا ایده های من قبلا گرفته شده اند یا خیر. اما خوشبختانه در سال ۲۰۰۲، دامنه طراحی سایت  بیشتر از امروز وجود دارد.

 

اگر از دامنه طراحی سایت خود پشیمان شدید نام دیگری را انتخاب نمایید

 

خوشبختانه، هنوز هم با انتخاب من امروز خوشحالم. تنها پشیمانی من این است که من آرزو می کنم که دامنه طراحی سایت  را نیز همراه با دامنه طراحی سایت  من (نسخه های منحصر به فرد و چندگانه) خریداری کنم. من خودم را از طریق تلفن به این روز می رسانم. در موارد نادر، مردم به طراحی سایت اشتباه مراجعه کرده اند. با تشکر از خدا من هنوز هم رنگ قرمز را دوست دارم. اگر من تصمیم گرفته بود. بازدید کنندگان می توانند از طریق نسخه ی .com یا .net به طراحی سایت من دسترسی پیدا کنند. توصیه می کنم این کار را هم انجام دهید.

 

 

انتخاب حرفه ای دامنه طراحی سایت خود

طراحی سایت

طراحی سایت

همانطور که می بینید، هنگام انتخاب یک دامنه طراحی سایت  مهم است که فکر می کنید طولانی مدت است زیرا شما احتمالا از آن برای سال های زیادی استفاده می کنید. به دنبال یکی که ساده و بی انتها است. این باید منحصر به فرد، به یاد ماندنی و همچنین قابل انعطاف باشد برای هرگونه تغییراتی که ممکن است در آینده برای کسب و کارتان ایجاد کنید. ساده ترین راه این است که از نام شرکت خود استفاده کنید، اگر قبلا آن را داشته باشید. نام شرکت شما به مشتریان شما را از رقبای شما تشخیص می دهد، بنابراین حداقل باید سعی کنید آن را در دامنه طراحی سایت  خود وارد کنید (مگر اینکه طولانی و دشوار باشد).

 

 

اگر شما قبلا یک نام شرکت دارید یا یک ایده ی دامنه طراحی سایت  جذاب پیدا کرده اید، باید حدود ۱۰ دامنه طراحی سایت  مشابه را سرقت کنید و سپس آنها را در لیست قرار دهید. شما همچنین می توانید به صورت آنلاین و چک کردن دسترسی به دامنه طراحی سایت  در ثبت دامنه طراحی سایت شما می توانید این کار را در حال حاضر (ماه قبل از اینکه شما یک طراحی سایت را راه اندازی کرده اید). از دست دادن دامنه طراحی سایت  کامل خودداری کنید زیرا بیش از حد طولانی منتظرید.

 

چک کردن آزاد بودن دامنه طراحی سایت

 

جستجو برای دامنه طراحی سایت  برای جستجو برای یک دامنه طراحی سایت  موجود، همچنین می توانید به نام بروید تا ایده بهتر از استفاده از دامنه طراحی سایت  را بیابید. این نیز یک ایده خوب برای بررسی اینکه دامنه طراحی سایت  شما به عنوان نام کاربری در سایت های رسانه های اجتماعی نمایش داده نمی شود مانند فیس بوک یا توییتر هم هست

 

اگر به ثبت دامنه طراحی سایت  بروید، از شما خواسته خواهد شد که دامنه طراحی سایت  ای را که میخواهید در یک جعبه متن ثبت نام کنید وارد کنید. این سرویس نشان می دهد پسوند دامنه طراحی سایت  (TLD) شما می توانید انتخاب کنید. ابتدا “.com” را جستجو کنید. ممکن است ارزش خرید این افزونه را برای طراحی سایت شما نیز داشته باشیم، مانند من. اگر دامنه طراحی سایت شما گرفته شود، ثبت نام ایده های دیگر را توصیه می کند.

 

 

ثبت دامنه طراحی سایت

 

هنگامی که شما آماده خرید دامنه طراحی سایت  خود هستید، باید ثبت نام دامنه طراحی سایت را پیدا کنید. هنگام خرید و ثبت آن، باید بعضی از جزئیات مانند نام، شماره تلفن و آدرس خود را پر کنید. دامنه طراحی سایت  خود را برای یک سال … و یا شاید طولانی تر، بسته به طول خرید خود.