طراحی نرم افزار
انواع طراحی سایت
27/02/2019
محبوب ترین ژنراتورهای طراحی سایت استاتیک
28/02/2019
نمایش همه

در طراحی سایت شکست آغاز موفقیت است

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

در طراحی سایت شکست آغاز موفقیت است اگر شما مشغول به فعالیت بروی یک پروژه طراحی سایت هستید این امکان وجود دارد که شما در اجرا وطراحی سایت دچار مشکل شوید این یک امر طبیعی است مهم نیست که برای انجام یک پروژه چقدر تلاش می کنید . این موضوع در جریان زندگی بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که در انجام کاری با تمام تلاش به موفقیت نمی رسیم ممکن است شما در انتخاب رنگ یا طرح مورد نظر برای طراحی سایت دچار اشتباه شده باشید یا در ترکیب کل آن دچار اشتباه شوید این اتفاق ها کاملا طبیعی هستند ولی شکست  محسوب نمی گردد.

اگر شما به مشتری خود قول داده اید که پروژه اورا در ساعت ۸ صبح تحویل می دهید اما الان ساعت ۲ نیمه شب  است وشما هیچ ایده ای  برای طراحی سایت او ندارید این یک شکست است که اگر در این زمینه شما شکست بخورید برای همیشه در طراحی سایت شکست خورده اید .اما اگر راهی را برای مقابله با این شکست  پیدا کردید و اعتماد به نفس خود را بدست آوردید مطمئن باشید در انجام سایر پروژه ها نیز موفق خواهید بود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در طراحی سایت همیشه آماده شکست باشید

حتما این سناریو طراحی سایت را بارها شنیده اید که پیروزی اغاز شکست است  ولی با توجه به صحبت های بالا اگر شما ساعت ۲ نصف شب نگران پروژه ای هستید که قرار است فردا صبح ساعت ۸ تحویل دهید فکر نمی کنم تکرار این سناریو حال شما را بهتر کند بلکه کلید اصلی باور این جمله که شکست آغاز یک پیروزی است زمانی به وجود می آید که شما در نهایت سختی کار و در تنگنا قرار گرفته باشید و با تکرار این جمله به خودتان شوکی وارد کنید که به تلاشتان ادامه دهید. برای موفقیت خودتان را آماده کنید .در زمان انجام پروژه نیروی خودتان را حفظ کنید .حتما برنامه ریزی داشته باشید.

اگر مشغول به انجام پروژه شخصی طراحی سایت هستید نباید به این موضوع فکر کنید که چون پاسخ گو به خودتان نیستید پس اگر در طراحی سایت شکست بخورید هیچ مشکلی نیست، زمانی که شما صرف انجام پروژه می کنید، اگر به موفقیت برسید درک خواهید کرد که چه حس خوبیه که بعد از آن همه تلاش با موفقیت رو به رو شده اید پس اکنون می توان گفت که با درک جمله هر شکست آغاز یک پیروزی است می توانید ذهن خود را خلاق نگه دارید وهیچ گاه متوقف نشوید و هیچ گاه آماده شکست خوردن نباشید. شکست چیز شو ک آور و عجیبی برای شما نیست تنها به شما کمک می کند که  دوباره تلاش کنید و در طول مسیر چیزهای جدید  بیاموزید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر کتاب دره بینش در طراحی سایت

این کتاب نوشته تیم براوان مدیر عامل شرکت طراحی سایت IDEOاست که در آن تمرینی برای یاد گیری است در این کتاب براوان به کارمندان خود یک چارت به نام نمودار  خلق و خوی پروژه داد تا افراد در طول انجام پروژه احساس خود را پر کنند. سمت چپ این نمودار که کلمه امید نوشته شده بود و در ان یادآوراین موضوع بود که شما در طول انجام پروژه باید کاملا آرامش خود را حفظ کنید و متمرکز باشید و انجام این موارد باعث می شود شما به موقع پروژه طراحی سایت خود را تحویل مشتری بدهید.

سمت راست این نمودار برچسب اعتماد به نفس را داشت که نشان می داد طراحی سایت پروژه خود را به موقع انجام داده و رسیدن به این نمودار باعث ایجاد حس اعتماد به نفس در طراحان می گردید. برچسب سوم در این نمودار که طراحی سایت با آن مواجه می شدند برچسبی بود که نشان دهنده شکست ها و افسردگی هاو شب زنده داری هایی بوده که افراد در طول انجام پروژه با آن برخورد کرده اند. تا اعتماد به نفس کافی را به دست اورند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نتیجه گیری

همه افراد در زندگی دوره ای دارند که فکر می کنند در آن دوره هیچ کاری رابه درستی انجام نمی دهند مهم عبور از دره شکست و ناامیدی و رسیدن به اعتماد به نفس و انجام کار به صورت درست و حرفه ای است. انواع طراحی سایت را نیز برای افزایش اطلاعات عمومی خود می توانید مطالعه نمایید.