خرید بک لینک و طراحی سایت
بررسی تاثیر منفی خرید بک لینک در طراحی سایت لیموترش
11/12/2016
هدف از طراحی سایت
مقصود شما از طراحی سایت چه هدفی است
11/12/2016
نمایش همه

در طراحی سایت چه کنیم که بلوکه نشویم

 

سایت های بلوکه شده در واقع همان سایت هایی هستند که در لیست سیاه قرار می گیرند. بلوکه شدن از دو طریق اعمال می شود که یکی از طریق آی.پی آدرس سایت شما و دیگری نام دامنه سایت شماست. حال سوال این است که چگونه به لیست سیاه می زویم و برای جلوگیری از بلوکه شدن سایت که قطعاً زحمت و هزینه زیادی برای طراحی سایت صرف کرده ایم چه کاری باید انجام دهیم و یا انجام ندهیم.

استفاده از کلمات کلیدی غیر مرتبط در طراحی سایت

یکی از دلایلی که باعث پایین بودن رتبه سایت در موتورهای جستجو می شود استفاده کردن از کلمات کلیدی بی ربط به محتوای سایت است. استفاده کردن از محتواي صفحه وب بعنوان كلمات كليدي در طراحی سایت مي تواند باعث شود که سایت بلوكه شود بهترین شیوه این است که تعدادی کلمه به عنوان کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایت در قسمت کلمات کلیدی قرار بگیرد.

ثبت طراحی سایت به صورت خودکار

سایت های متفاوتی در فضای اینترنت وجود دارد که به شما پیشنهاد می دهند سایت شما را در تعداد زیادی از موتورهای جستجو ثبت کنند. پیشنهاد وسوسه کننده ای می باشد اما استفاده از این روش می تواند تأثیر منفی بر طراحی سایت و رنکینگ شما بگذارد و حتی در صورت تداوم ممکن است کل سایت در موتور جستجو بلوکه شود.

بلوکه شدن طراحی سایت

استفاده از صفحات ورودی در طراحی سایت

این صفحات حاوی محتوای خاصی برای کاربران سایت شما نیستند و صرفاً برای موتورهای جستجو بهینه سازی  شده اند. طراحی سایت این گونه صفحات به نحوی می باشد که به صورت دستی و یا خودکار کاربران را به صفحه بعدی سایت راهنمایی می کند. هر چند بعضی از کارشناسان و متخصصین طراحی سایت با استفاده از تکنیک هایی این صفحات را از دید کاربران پنهان می نمایند اما موتورهای جستجوگر و ربات ها را نمی توانند گول بزنند و درنتیجه برای کل سایت مشکل ساز می شود.