طراحی نرم افزار
آشنایی با سایت سازهای طراحی سایت
09/07/2019
طراحی وب
اصول جذابیت طراحی سایت
10/07/2019
نمایش همه

دسترسی به قالب های رایگان برای طراحی سایت

تفاوت وبلاگ و وب سایت

دسترسی به قالب های رایگان برای طراحی سایت ماه گذشته ما خودمان را به اسکچ معرفی کردیم، یاد بگیریم چگونه یک صفحه نمایش برنامه جزئیات کارت اعتباری را شکل دهیم و دارایی های لازم را در طراحی سایت صادر کنیم، که بعدها می تواند در ایکس کد در ساخت یک برنامه واقعی آی او اس استفاده شود. اگر آموزش نیافتید یا شما با اسکیچ در طراحی سایت آشنا نیستید، در اینجا یک خلاصه سریع است. اسکچ یک ابزار طراحی ساخته شده توسط بوهمیان است.

در حدود همان زمانی که کاربران فتوشاپ با یو آی پیچیده نا امید شدند، فایر ورک اعلام کرد که این کار قطع خواهد شد، بنابراین اگر شما یک طراح رابط کاربری و یک کاربر هستید متاسفم ویندوز به طراحی سایت کد بروید و یک محاکمه آزاد از اسکچ در طراحی سایت را دانلود کنید. همانطور که قبلا اشاره کردم مختص اسکچ برای ایجاد، سازماندهی و صادرات دارایی های بسیار مفید است، اما حتی زمانی که طراحی نهایی در طراحی سایت انتظار نداشته باشد.

 

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

در این آموزش، ما نشان خواهیم داد که چگونه یک کارت نمایه مدولار با استفاده از تنها شهود ساده ای از رابط برنامه اسکچ، و حتی اگر ما در استفاده از هر یک از دارایی ها در یک طراحی سایت واقعی استفاده نکنیم، ما اول تجربه خواهیم کرد و قبل از ایجاد واقعیت واقعی، با گسترش ایده های ما بر روی بوم دیجیتال، زمان صرفه جویی کنید. شما البته می توانید این طراحی سایت را با توجه به برنامه تلفن همراه مطابقت دهید. من بعدا به آن اشاره خواهم کرد.

در اینجا یک تصویر از آنچه ما می خواهیم ساخت. این بسیار پیچیده نیست، اما درسهایی که یاد خواهید گرفت، به شما در طراحی سایت نیاز دارند. که هرکدام را تولید کنیم، هنوز می توانیم اسکچ را برای ساختن مدل ها به عنوان پی او سی در طراحی سایت استفاده کنیم. برنامه آموزش در طراحی سایت در اینجا برخی از یادداشت های مقایسه ای در مورد اسچ در طراحی سایت وجود دارد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید.

 

بهترین راه جهت طراحی سایت

هر دو نمونه اولیه برای هر گردش کار طراحی فوق العاده مهم است و نه تنها ما می توانیم با دست به سرعت آن را تکرار کنیم، اما ما می توانیم بهترین ایده هایمان را در طراحی سایت به دست آورد و آنها را بر روی بوم دیجیتالی برای اعتبار سنجی بیشتر گسترش دهیم. هنگامی که یک قالببندی اعتبارسنجی میشود، توسعهدهنده به سادگی میتواند با کلیک راست و کپی کردن سبکها به عنوان سی اس اس را به کلیپ بورد در طراحی سایت خود متصل کند.

طرح کمک می کند تا یک پل بین طراحان و توسعه دهندگان در طراحی وب سایت ایجاد کند. قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! یک نسخه دست طراحی شده سریعتر است و به ما امکان می دهد تا سریعا جایگزین های مختلفی را دوباره تکرار کنیم. همچنین ما را قادر می سازد.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

آرت بورد در طراحی سایت

طراحی سایت را بر روی صفحه کلید فشار دهید و یک صفحه را بکشید. در نوار کناری سمت راست همچنین به عنوان بازرس شناخته می شود متوجه خواهید شد که تنظیمات موجود در طراحی سایت در دسترس هستند. وقتی روی یک لایه متمرکز میشوید، سبکهای آن لایه را میسازید، اما از آنجایی که ما روی یک مبحث تمرکز میکنیم، تنظیمات موجود کمی در طراحی سایت متفاوت هستند. پس زمینه رنگی برای اولین بار ارائه می شود و این در صادرات ظاهر نمی شود.

اما ما از آن برای کمک به ویجت ما بهتر استفاده خواهیم کرد، زیرا ویجت نسبتا در طراحی وب سایت سبک است و در زمینه سفید پیش فرض اسکچ ظاهر نمی شود. به خاطر ناراحتی من، اسکچ در حال حاضر راهی برای تغییر یک رابط کاربری تیره در طراحی سایت ندارد. بدون تمرکز بر تجربه کاربر بدون نگرانی در مورد سبک در طراحی سایت می باشد. با این حال، یک قالب دیجیتال یا نمونه اولیه ارزش زیباییشناسی را به ارمغان خواهد آورد.

 

لایه ماسک در طراحی سایت

علاوه بر این به آموزش، ما یک مسئله را هنگامی که یک تصویر کامل عرض را وارد می کنیم، روبرو می کنیم. ما تصویر پوشش را نیز باید یک شعاع بالای سمت چپ و بالا سمت راست در طراحی سایت داشته باشیم، اما از آنجا که هیچ راهی برای اضافه کردن شعاع به یک تصویر در برنامه اسکچ وجود ندارد، ما بیس باید به عنوان یک ماسک عمل کنیم. با استفاده از سی اس اس ما می توانیم این را با سرریز در طراحی سایت انجام دهیم آشنایی با سایت سازهای طراحی سایت در پروسه و روند طراحی سایت به شما کمک های بسیاری می کند.

پنهان یا حتی اضافه کردن مرز شعاع پی ایکس به تصویر، اما در اسکچ ما باید روی لایه پایه از نوار جانبی کلیک راست کرده و ماسک را در طراحی سایت انتخاب کنید. پس از آن، روی گروه از منوی بالا کلیک کنید و نام آن را به ویجت تغییر دهید. گروه بندی به برنامه اسکچ در طراحی سایت کمک می کند تا به لایه ها درست برسد و شما باید آن را اغلب انجام دهید. در اینجا چیزی است که باید تا کنون در طراحی سایت داشته باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طرح پلاگین در طراحی سایت

تا کنون چیزی هیجان انگیز نیست. با این حال، برای این مرحله بعد، من به شما نشان می دهم که چگونه از نوارابزار اسکچ برای قرار دادن تصاویر تصادفی در منوی صفحه در طراحی سایت استفاده کنید. متغیرهایی نباید آزار دهنده باشند؛ در عوض از پلاگین برای تولید تصاویری از عرض و ارتفاع مشخص استفاده می کنیم. ما این کار را دوبار، یکبار برای تصویر پوشش و دوباره برای ایجاد آواتار در طراحی سایت تهران  انجام خواهیم داد با نصب اسکچ می توانیم شروع کنیم.

پس از آن نصب شده، جستجو برای پخش روز و بر روی دکمه نصب در طراحی سایت کلیک کنید. ما می توانیم به پلاگین ها در نوار ابزار مک بپردازیم تا دسترسی به تنظیمات برای خدماتی که نصب کرده ایم، در طراحی سایت دسترسی پیدا کنیم. با اسکچ، ما می توانیم سبک های یک لایه به عنوان سی اس اس را به کلیپ بورد در طراحی سایت کپی کنیم طراحی سایت را فشار دهید تا متن را وارد کنید و منطقه محتوا را بیرون بکشید.

 

افزودن متن در طراحی سایت

ما قصد داریم نام و مکان کاربر را به زیست محیطی در طراحی سایت ترکیب کنیم. ما صرفه جویی در فضا در حالی که هنوز شامل اطلاعات مربوطه و طراحی تمرکز به عناصر تعاملی با قالب بندی متن به جای فاصله. اگر احساس نمی کنید که داده های خود را در اختیارتان در طراحی سایت قرار می دهید، می توانید از این متن ساختگی استفاده کنید بیل موری بازیگر آمریکایی برنده جایزه آمریکایی، کمدین و نویسنده از ایلینوی، ایالات متحده است.

جعبه متن را بکشید تا آن را به هر دو مرکز عمودی ویجت در حدود پیکسل زیر نماد در طارحی سایت متصل کند. برجسته نام کاربر، تغییر وزن به دمی پررنگ، و سپس بر روی گزینه کلیک کنید و تغییر دکوراسیون به خط دار است نه تنها نام بیشتر آشکار است، اما آن را نیز می گوید کاربر که آن را به اطلاعات بیشتر، در طراحی سایت لینک کنید. نکته اگر لایه ظاهر نشد، ممکن است که آن را مخفی کرده باشید اگر این اتفاق می افتد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای

از آنجا که متن زیستی در مرکز قرار گرفته است، دکمه دنباله ای که هم مرز محور است ممکن است در ابتدا با متن بدن در طراحی سایت اشتباه گرفته شود. نه تنها این، بلکه اقدامات منفی مانند عقب معمولا در سمت چپ قرار دارد. با انتخاب ارتباط با ویجت کاربر تلاش می کند که کاملا مخالف، حرکت به جلو هماهنگی راست با یک فلش رو به جلو در طراحی سایت نشان می دهد که یا آیکون دیگری که نشان دهنده پیروی است،

اگر ویجت در نظر گرفته نشده است تا کاربر خارج از طراحی سایت باشد نکته به یاد داشته باشید که این طراحی کارت می تواند بسیاری از کاربردهای مختلف داشته باشد. این می تواند یک ویجت قابل تعویض استفاده شده از خارج از طراحی سایت، یک صفحه نمایش در یک برنامه، یا فقط یک ماژول ساده در طراحی سایت باشد. شاید ما بخواهیم طراحی یکپارچه در سراسر سیستم عامل ایجاد کنیم! روی لایه متن در نوار کناری لایه ها کلیک راست کرده و گزینه ماسک را در طراحی سایت انتخاب کنید.

 

دکمه ها در طراحی سایت

حرکت به فایل جدید از الگو طراحی مواد در منوی باز شده تازه، برخی از آیکون های مفید زیر آیکون های سیستم را در طراحی سایت می بینید و شما می توانید این آیکون ها را به ماکت اسکچ کنید و از آنها آزادانه استفاده کنید، اما آیکون شما نیاز به عمیق در مورد مورد استفاده ماژول کارت . اگر می خواستم از این کارت به عنوان یک ویجت قابل تعویض استفاده کنم که به خارج از طراحی سایت هدایت می شود، ممکن است پیکان رو به جلو در طراحی سایت مناسب تر باشد اگر شما مخالف هستید، افکار خود را در کادر نظر زیر قرار دهید و بحث خواهیم کرد!