طراحی سایت
طراحی سایت پزشکی و رزرو آنلاین
18/12/2017
طراحی سایت
طراحی سایت آتلیه و عکاسی
19/12/2017
نمایش همه

دلایل شکست در سئو طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

دلایل شکست در سئو طراحی سایت

 

 

 

این موارد  از اشتباهات در سئو طراحی سایت، بسیار مهم و تاثیرگذار هستند، که باعث میشوند شما و یا تیم سئوی شما با انجام آن مانع از پیشرفت کار خواهید شد.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

 

محدودیت فعالیت در سئو طراحی سایت

 

 

تا چند سال پیش شما میتوانستید با ایجاد مجموع کلمات کلیدی مناسب و تولید لینک های زیاد و با کیفیت به بهینه سازی و سئو با کیفیتی برسید. اما امروزه نسبت به گذشته باید بسیار باهوش تر و فعال تر از گذشته عمل کنید. با اینکه لینک ها و کلمات کلیدی نقش مهمی راایفا میکنند اما کافی نیستند. امروزه کلمات کلیدی فقط بخش کوچکی از از دنای امروز سئو را شامل میشوند.

همچنین موارد دیگری نیز هستند مثل ساختار سایت، کارایی و سایر ویژگی های دیگر یک سایت خوب که باید مورد توجه قرار گیرند که در سئوی ما بسیار تاثیرگزار هستد. که برای موفقیت باید از همه جهات سایت خود را بهینه و آماده ساری کنیم.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

گسترش بیش از حد!

 

 

باتوجه به آنچه که در اولین بخش بیان کردیم ممکن است اینگونه برداشت کرده باشید که فعالیت های مربوط به بخش سئو را هم باید خودتان انجام داده و پشتیبانی کنید که البته درست برداشت کرده اید. اما مسئله ی مهم این است که این کار نیازمند زمان و بودجه ی بالایی است. زیرا شما همواره باید یک تیم را برای پیگیری سئو و بهینه سازی داشته باشید. و هرچه وظایف بیشتری را به آنها محول کنند مسلما باید پول بیشتری را پرداخت کنیم.

اگر بودجه ی کافی برای انجام این کار را دارید، بهتر است که این کار را انجام دهید. اما اگر از پس ان برنمیاید میتوانید این کار را به صورت متمرکز انجام دهید. یعنی بخش های کمتر را کامل و با دقت انجام دهید و تمرکز بیشتری را روی آنها بگذارید.

 

سئو طراحی سایت و عدم توجه به توصیه ها و درخواست های وبمستر ها

 

هماهنگ نبودن و توجه نکردن به مسئولین و کارمندان بخش سئو یکی از عواملی است که شما را به بیراهه میکشاند. و قتی کارشناسی را در این بخش استخدام کرده اید، باید به خواسته ها و توصیه هایشان توجه شود. برای اینکه بتوانید رشد و پیشرفت کنید و به جلو بروید، اگر آنها از شما درخواست هایی داشتند و یا از شما خواستند در بخش هایی تغییراتی را انجام دهید بهتر است بپذیرید.

 

 

سئو طراحی سایت با دست از تلاش بر ندارید!

 

معمولا این این نکته جزء آخرین نکات در نظر گرفته میشود. اما این بخشی است که شم مدام باید مورد بررسی قرار دهید. هیچ وقت فکر نکنید که که همه ی کارها را انجام داده اید و دیگر احتیاج نیست کاری را انجام دهید. بلکه سایت شما همیشه باید در جهت رشد و پیشرفت باشد و همیشه باید نقاط ضعف را برطرف کنید و یا به قوی تر کردن بخش های مختلف سایت خود بپردازید.

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

 

 

در سئو طراحی سایت عجول نباشید!

 

برای دیدن نتیجه کار عجول نباشید! شما با زیاد کار کردن و اعمال تغییرات جدید و یا تولید مطالب جدید اصلا نمیتوانید انتظار داشته باشید که یک شبه به صفحه اول گوگل برسید. حتی نباید این انتظار را داشته باشید که با بررسی سایت شما توسط گوگل به نتیجه ی دلخواهتان برسید! تنها چیزی که باید انتظار آن را دشته باشید اعمال این تغییرات در رتبه بندی است.

اصطلاحات طراحی سایت