طراحی سایت
بررسی بهترین آیکون های طراحی سایت
۲۶/۰۲/۱۳۹۸
طراحی سایت
نقش آیکون های رایگان در طراحی سایت
۲۸/۰۲/۱۳۹۸
نمایش همه

دلایل عدم استفاده توسعه دهندگان طراحی سایت از وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

دلایل عدم استفاده توسعه دهندگان طراحی سایت از وردپرس امنیت پایین ورد پرس میلیون ها طراحی سایت با ورد پرس طراحی شده اند اگر هکر بخواهد یک حمله گسترده برای باج خواهی را راه اندازی کند قطعا سیستمی را انتخاب می کند که بیشترین آسیب را وارد کند .ربات های زیادی در حال حاضر در سطح اینترنت وجود دارند که متخصص هک کردن طراحی سایت وردپرس  هستند .آنها فایل هایی مانند درج کامنت را هدف حملات خود قرار داده و سرور رابا افزایش بار مواجه می کنند که در اغلب موارد به معنی از کار افتادن طراحی سایت است.

ورد پرس یک ایراد بزرگ دارد وآن هم پیچیدگی عیب یابی آن است هزاران برنامه نویس در سرتاسر دنیا در حال برسی وتلاش برای رفع این مشکل طراحی سایت هستند ولی حتی  حرفه ای ترین کد نویسان ورد پرس معتقد هستند که این سیستم را به سختی می توان عیب یابی کرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بروز رسانی طراحی سایت ورد پرس

طراحی سایت ورد پرس یک سیستم متن باز است وشما با نصب ان می پذیرید که ممکن است در هنگام بروز رسانی با یک سری نواقصی در طراحی سایت روبه رو شوید. از جمله این نواقص بالا نیامدن طراحی سایت است اگر شما تم وپلاگین های اختصاصی برای طراحی سایت خود نوشته باشید احتمال آنکه بروز رسانی های ورد پرس با این تم و پلاگین ها هم خوانی نداشته باشند کم نیست بررسی بهترین آیکون های طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

پلاگین طراحی سایت ورد پرس

پلاگین نرم افزار شخصی پالپی هستند که بروی طراحی سایت شما نصب می شوند .همانطور که حتما مشکل امنیتی فیسبوک به دلیل استفاده از یکی از همین پلاگین های  شخص ثالث را شنیده اید پلاگین ها اجازه دارند در طراحی سایت شما صفحه ایجاد ایجاد کنند ودر بانک داده وارد واطلاعات خوانده شده را ویرایش کنند. حفظ امنیت اطلاعات با وجود  هزاران طراحی سایت مختلف که این پلاگین ها را می نویسد عملا غیر ممکن است .هر کدام از این پلاگین ها می تواند دارای یک حفره امنیتی باشد که به طراحی سایت شما صدمه بزند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت ورد پرس

پشتیبانی از خود ورد پرس وجود دارد اما مشکل زمانی است که شما تنها یک طراحی سایت نمی خواهید مثلا به دنبال طراحی سایت یک فروشگاه آنلاین یک آموزشگاه آنلاین و موارد این چنینی هستید ویا به سادگی می خواهید در گوگل رتبه خوبی داشته باشید آنوقت باید در طراحی سایت به سراغ پلاگین ها بروید پشتیبانی دائم از پلاگین وظیفه  شرکت تولید کننده آنها قلمداد نمی شود.

ابزار طراحی سایت ورد پرس یک هدر زیبا برای طراحی سایت خود می خواهید پلاگین آن رایگان نیست از نسخه کپی فارسی ان که رایگان است استفاده کنید وبه همین سادگی طراحی سایت خود را در معرض کند شدن و خطر هک شدن قرار خواهید داد.

//]]>