سرمایه گذاری آنلاین
چرا طراحی سایت نوعی سرمایه گذاری آنلاین محسوب می شود
24/12/2016
حفظ مشتری
بررسی ۳ ترفند طلایی برای حفظ مشتری در طراحی سایت لیموترش
24/12/2016
نمایش همه

دو مزیت مهم در کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین

 

دو مزیت مهم در کسب و کار آنلاین ، موضوع مورد بحث امروز در سری مقالات طراحی سایت لیموترش است . در مقاله گذشته ( چرا طراحی سایت نوعی سرمایه گذاری آنلاین محسوب می شود ) با علت سرمایه گذاری آنلاین تلقی شدن پروسه طراحی سایت به طور کامل آشنا شدیم حال در این مقاله قصد داریم با دو مورد از مهم ترین مزیت های طراحی سایت و شروع کسب و کار آنلاین آشنا شویم ، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید .

کسب و کار آنلاین و کاهش هزینه ها :

اگر طراحی سایت و کسب و کار آنلاین تان را به درستی راه اندازی کرده باشید ، در طول زمان نیازمند پرداخت هزینه های پایین تری خواهید شد . ممکن است فعالیت هایی هم چون تولید محتوای وب سایت ، رسانه های اجتماعی و سئو وب سایت برای موتور های جستجوگر نیازمند سرمایه و هزینه باشند اما می توان با اطمینان گفت هزینه های این چنینی بسیار کمتر از تبلیغات سنتی می باشند ، البته از کاهش هزینه ها می توان افزایش درآمد را نیز برداشت کرد . هم چنین در فضای مجازی روش های متعدد و گوناگونی برای کسب درآمد وجود دارد که روز به روز بر جذابیت انجام طراحی سایت و استفاده از فضای اینترنت می افزاید .

کسب و کار آنلاین

بازاریابی آنلاین :

یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کار آنلاین ، ” بازاریابی ” می باشد . امروزه بازاریابی آنلاین افراد بسیاری را مجذوب خود نموده است چراکه در بازاریابی اینترنتی میزان بازخور سرمایه گذاری شما به آسانی قابل مشاهده و اندازه گیری می باشد . به کمک ابزار های موجود به راحتی می توانید وضعیت فعلی کسب و کارتان را مشاهده نمایید و استراتژی های خود را متناسب با نیاز تان به سرعت تغییر دهید . یکی از ابراز های پرکاربر در این زمینه ابزار Google Analytics می باشد . روند فعالیت این ابزار به این صورت است که شما قادر خواهید بود به طور لحظه ای شاهد تغییرات وب سایت تان باشید . از این رو اگر یک استراتژی نتوانست شما را به نتیجه مد نظرتان برساند ، به سرعت می توانید آن را تغییر دهید و مجددا نتیجه را مشاهده نمایید . این نکته را به یاد داشته باشید در تبلیغات و بازاریابی حوزه های گوناگونی هم چون وبلاگ ها ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل های تبلیغاتی ، کتاب های آموزش ، ویدئو ها و … وجود دارند که می توانید بیشترین بازخورد را از طریق آن ها کسب نمایید .

کسب و کار آنلاین