طراحی سایت
تمرین های مناسب برای انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت
12/03/2019
نموه کد طراحی سایت
خطرات خرید بک لینک در طراحی سایت
12/03/2019
نمایش همه

رابط کاربری در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

رابط کاربری در طراحی سایت با وجودی که مفاهیم پارلکس برای طراحی سایت نسبتا جدید هستند، تفکر کلی در پشت آن نسبتا قدیمی است. اصطلاح اختلاف منظر از کار پارلواکسيون يوناني مي آيد، به معني دگرگوني. و این دقیقا همان چیزی است که شما با طراحی سایت اختلاف منظر دریافت می کنید و تغییر عناصر روی صفحه نمایش با یک کلیک یا پیمایش ماوس. اختلاف منظر برای چندین سال به طرق مختلف برای نمایش بسیاری از دیدگاه ها و تغییرات چشم انداز در طراحی سایت استفاده شده است. به عنوان مثال، در مورد دو عکس فکر کنید که یک هدف را از نقاط مختلف به نمایش می گذارند. این اثر همچنین در انواع مختلفی از روشهای آنلاین نیز استفاده شده است.

اغلب به عنوان یک مقایسه برای دو تصویر؛ قبل و بعد از عکس، استفاده مشترک از اختلاف منظر است. بازی های ویدئویی نمونه ای دیگر از رسانه هایی هستند که برای سال ها استفاده از پیمایش پاراگراف استفاده کرده اند. بسیاری از محبوب ترین بازی های روز اول بازی با استفاده از این مفهوم ساخته شده اند که به تصاویر دو بعدی اجازه می دهد تا اثرات سه بعدی داشته باشند. اما همانطور که فناوری تغییر تعریفی از اختلاف منظر در طراحی سایت رشد کرده است. اکنون وقتی “اختلاف منظر” می گویید، اکثر مردم فورا از اثرات پیمایش صفحات وب فکر می کنند.

 

طراحی سایت

چرا از پیمایش پاراگراف در طراحی سایت استفاده کنید؟

برخی از مزایای نسبتا متفاوتی برای استفاده از تکنیک های پیمایش پاراگراف در طراحی سایت وجود دارد. شایع ترین این است که “به نظر می رسد جالب” است. در حالی که این درست است، ایده خوبی است که دلایل بیشتری برای حمایت از پرونده شما برای استفاده از یک طرح طراحی سایت اختلاف منظر داشته باشیم. روش های مختلفی برای انجام روش های پیمایش اختلاف منظر در فرآیند طراحی سایت وجود دارد و لایه ها، افکت ها، دستکاری الگوها یا تصاویر شطرنجی و پس از آن، جادوی توسعه کمی با استفاده از ترکیبات برای تکمیل پروژه طراحی سایت طول می کشد.

 

طراحی سایت

مزایای استفاده از اختلاف منظر در طراحی سایت

ایجاد تعامل در طراحی سایت با استفاده از پیمایش، کاربران را به طراحی سایت هدایت کنید. همان طور که صفحات تغییر می کنند به ویژه اگر این اتفاق به طرز چشمگیری رخ دهد کاربران می خواهند همچنان با طراحی سایت ارتباط برقرار کنند تا ببینند چه اتفاقی می افتد. داستان را در طراحی سایت بگویید: گاهی اوقات بهترین راه برای گفتن داستان شما این است که بگویید داستان واقعی است. آن را با اختلاف منظر در طراحی سایت انجام دهید. به عنوان مثال، این کار متفاوت از یک ویدیو است، به عنوان مثال، زیرا کاربران می توانند این کار را با سرعت خود انجام دهند، هر دو به جلو و عقب حرکت می کنند.

نمایش یک محصول در طراحی سایت: گاهی اوقات یک تصویر صاف به اندازه کافی برای نشان دادن آنچه شما در حال فروش است در طراحی سایت کافی نیست. استفاده از اثرات پارالاکس برای نشان دادن محصولات مختلف و یا نمایش های متعدد از یک مورد واحد. بازدیدکنندگان را در طراحی سایت درگیر کنید: اگر کاربران بخواهند با طراحی سایت بازی کنند، دیگران را مجبور خواهند کرد.

 

طراحی سایت

رابط کاربری محتوا در طراحی سایت

رابط کاربری محتوا و کاربر را جالب و جذاب کنید، بنابراین کاربران می خواهند با آن بازی کنند. سه راه عالی برای انجام این کار از اثرات اختلاف منظر برای ایجاد علاقه و تشویق کنجکاوی در طراحی سایت استفاده کنید، از یک بازی یا فعالیت لذت ببرید یا بازدیدکنندگان را شگفت زده کنید با چیزی در اثر اسکرول درخواست برای اقدام استفاده از اثرات اختلاف منظر را به کاربران طراحی سایت چه چیزی را برای انجام بعدی از کلیک کردن بر روی یک دکمه یا لینک به خرید و یا وارد کردن اطلاعات تماس خود را استفاده کنید. به یاد داشته باشید ستون فقرات اختلاف منظر تجربه کاربر در طراحی سایت است. آن را جالب، منحصر به فرد و مربوط به مخاطبان خود کنید. ابتدا اصول طراحي بزرگ را در ذهن داشته باشيد و اولين و مهمتر از همه، اين اثر را به طرح طراحي سایت بپردازيد پس از ايجاد مفهومي جامد از رنگ به نوع چاپي تا محتوا است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نمونه های برجسته از ایجاد اختلاف منظر در طراحی سایت

در حال حاضر طراحی سایت های زیادی با استفاده از طرح اختلاف منظر وجود دارد. اکثر آنها در سال گذشته یا بیشتر ظاهر شده اند، با روند روبه رو شده اند. علاوه بر مثال هایی که در بالا ذکر شد، در اینجا ۱۰ طراحی سایت وجود دارد که فوق العاده خوب عمل می کنندبهار تابستان باگییا فعالسازی سالیوان پخت آژانس اردوگاه آبجو تخته سفید تاثیر بکارگیری انیمیشن ها در طراحی سایت به ما مقدار زیادی از ویژگی های جدید داده اند. روند طراحی سایت مسطح و می تواند دست به دست باشد. امروزه تعداد زیادی از ارائه های تعاملی، برنامه های کاربردی مبتنی بر وب و طراحی سایت های راه اندازی که از جدید استفاده می کنند، وجود دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بازتاب در روند طراحی سایت در سال ۲۰۱۳

بیایید سعی کنیم تا بر روند امروز تاکید کنیم و کمی پیش برویم. امروزه طراحی سایت در حال توسعه با سرعت و باریک است و تغییرات در سبک ها تقریبا روزانه اتفاق می افتد. تاثیر عظیمی روی طراحی سایت از هیئت مدیره الهام گرفته شده است. هنگامی که در سال های گذشته طراح هنرمند خود را به مادربزرگش نشان داد، سرش را تکان داد و طراح راضی بود و سپس، جریان فکر متوقف شد. در حال حاضر، تعداد زیادی از هیئت مدیره الهام بخش کیفیت، به ویژه در طراحی سایت هایی مانند و وجود دارد، جایی که هر کسی می تواند کار خود را آپلود کند و ستایش یا انتقاد از جامعه را به دست آورد. هنگام کلیک کردن از این طراحی سایت ها، می توانید.

ببینید که چگونه زمان و روند در طراحی سایت تغییر می کند. طراحان کار یکدیگر را مشاهده می کنند، نظرات و نظرها را مرور می کنند و نتیجه گیری می کنند. اگر پیش از این روند توسط غول های صنعتی به ما یادآوری شود، اکنون افرادی که از هر کجا کار می کنند می توانند یک روند را تنظیم کنند و جامعه آن را به مقیاس جهانی در طراحی سایت توسعه دهد. ما در زمان های خوب، بچه ها زندگی می کنیم. بنابراین، بگذارید درباره آنچه که احتمالا در سال ۲۰۱۳ شاهدش هستیم بیشتر فکر کنیم.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

ضرورت استفاده از سبک تخت در طراحی سایت

این در زمان ما کاملا محکم است. بسیاری از طراحی سایت ها اصول طراحی تخت را نشان می دهند و رابط کاربری آنها را ساده می کنند. چرا اپل این کار را برای اولین بار انجام نداد همانطور که می دانیم، آنها طرفداران مینیمالیسم و ​​ارگونومی هستند. سبک مترو مدرن گوگل و بسیاری از شرکت های دیگر در حال تبدیل شدن به ساده تر و راحت تر در هنگام طراحی سایت هستند. اما این به این معنی نیست که استفاده از شیب ها، سایه های درونی و سایه های رها برای همیشه رفته است. همه ما می دانیم مد مداوم است و این اثرات به عنوان یک روند جدید در طراحی سایت در آینده بروز خواهد شد.

اما در حال حاضر، این یک چیز بزرگ و بدون واریانس زیادی است. طراحی سایت تخت در حال سیاره است. تمرکز بر رنگ، فرم و تایپوگرافی. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان است.

 

طراحی سایت

نقش آیکن ها و تصاویر در طراحی سایت

گاهی اوقات روند در کوچک ترین بخش طرح کلی طراحی سایت نیز نشان داده می شود. آیکون ها و تصاویر نیز نشان دهنده آنچه در حال وقوع است، در مورد آخرین روند. آیکون های بیشتر و بیشتر در حال نمایش سبک های طراحی سایت مسطح و حتی طرح های رنگی یکپارچه و یکی دیگر از روند در حال ظهور است. علاوه بر این، ما شروع به دیدن روند بیشتر در نوع آیکون های ایجاد شده است. اشکال دایره ای به خصوص در حال حاضر محبوب است، جایگزین بسیاری از مستطیل های سخت لبه که یک بار عادی بود. همچنین تمرکز بیشتری روی ایجاد آیکون هایی که نشان دهنده پاسخگویی در طراحی سایت هستند، برای نشان دادن قابلیت های کامل طراحی سایت به صورت بصری است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نگاهی به روند رنگ در طراحی سایت

قدیمی است دوباره جدید است. به طوری که اکثر روند به نظر می رسد به کار به هر حال. پالت های رنگی یکپارچه نمونه خوبی از چگونگی ظهور قدیمی طراحی سایت می باشد. سبک های سبک یکپارچه سازی با استفاده از انواع مختلفی در طراحی سایت ظاهر می شوند، اما معمولا ما شاهد رنگ های مد، تخت، سبک هنری دکو است که در پروژه های طراحی سایت استفاده می شود. از رنگ نارنجی به رنگ زرد و قهوه ای تا سفید تا بلوز، رنگ یکپارچه سازی عریض، قطعا در طراحی سایت بازنگری دارد تاثیر سئو در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید