موفقیت وب سایت
نکات کلیدی در راستای موفقیت وب سایت
25/12/2016
طراحی سایت ux
آنچه در طراحی سایت UX باید بدانید
26/12/2016
نمایش همه

راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر

 

راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر : در مقاله امروز طراحی سایت لیموترش تصمیم گرفته ایم به بررسی راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر به طور کامل بپردازیم ، پس با ما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

آیا می دانید هنگامی که وب سایت طراحی شده مورد پسند کاربر نباشد چه باید کرد ؟ در این مواقع معمولا اگر موفق به حفظ قرار داد نشوید می بایست مقداری از مبلغ قرار داد را به کارفرما پرداخت نمایید . اگر در صفحه مربوط به خدمات طراحی سایت تان جمله ای همانند ” در صورت عدم رضایت نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد ” را ذکر نمایید دسته ای از مشتریان که خواهان نوعی رضایت از سوی وب سایت می باشند را راضی خواهید نمود و با استفاده از چنین جملاتی در طراحی سایت تان نوعی اطمینان میان شما و مشتریان به وجود خواهد آمد . معمولا بسیاری از رقبا در دنیای طراحی سایت تن به انجام چنین عملی نمی دهند اما شما برای پیشی گرفتن از آن ها در این مسیر می بایست از این فرصت نهایت استفاده را کنید .

راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر

ارائه خدمات و پشتیبانی در صفحات خدمات :

پس از تحویل پروژه به کارفرما ، مشتری را رها نکنید و خدماتی برای وب در نظر بگیرید و با ارائه خدمات گوناگون سعی کنید مشتری را از دست ندهید . از جمله ی این خدمات عبارت اند از بهینه سازی سایت ، سئو وب سایت ، وبلاگ ، خبرنامه و …

در صفحه خدمات طراحی سایت تان می توانید این موارد را نیز ذکر نمایید اما نکته ی مهم در این زمینه این است که امکاناتی که ارائه می دهید را به طور کامل بیان نکنید . با انجام این کار حس کنجکاوی مخاطبین را بر می انگیزید و آن ها را مجبور به تماس با سایت تان می نمایید . به بیان دیگر توضیحات صفحه خدمات خود را به شکلی تهیه کنید که در بازدید کنندگان احساس نیاز به خدمات به وجود آید .