طراحی سایت
تاثیر استفاده از آیکون های بزرگ بر طراحی سایت
26/03/2019
طراحی نرم افزار
استفاده از فضای منفی طراحی سایت
26/03/2019
نمایش همه

راهنمای بازبینی طراحی سایت

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

راهنمای بازبینی طراحی سایت بررسی بزرگ می تواند شگفتی برای هر طراحی سایت انجام دهد. با نگاه کردن به کل طراحی شما می توانید یاد بگیرید که چه چیزی کار می کند، چه چیزی نیست، و شاید راه حل هایی پیدا کنید که UX را افزایش دهند و در نهایت درآمد را در طراحی سایت افزایش دهند. اما یادگیری نحوه انجام یک بررسی اولین گام برای حل مشکلات و ایجاد یک تجربه بهتر است. در این راهنمای من اصول اولیه بررسی را پوشش می دهم و چگونه می توانید در طراحی سایت شروع به کار خود کنید. این نیاز به برخی از پس زمینه در طراحی ، اما همچنین بر اصول اولیه ساخت طراحی سایت های بزرگ متکی است. اگر مایل به یادگیری و قرار دادن برخی از روغن آرنج هستید، بررسی از طراحی سایت خودتان می تواند یک فرصت عالی برای رشد باشد.

 

انجام بررسی در طراحی سایت

هدف از بررسی این است که بر کل یک طراحی سایت شانه و پیدا کردن نقاط برای بهبود. این نقاط ممکن است واضح باشد و یا می تواند کوچک باشد، اما شما باید به هدف بهبود کامل طراحی سایت بپردازید. همیشه باید تلاش کنید که روندهای عینی را مطالعه کنید و آمارهایی را پیدا کنید که ایده های خود را پشت سر بگذارند. طراحان همیشه از افراد با محوری ترین گرا نیستند، اما در یک بررسی خوب ضروری است. سعی کنید از عقیده های مبهم و یا چگونگی احساسات شخصی به شما در طراحی سایت جلوگیری کنید. در عوض، بازخورد کاربر را جمع آوری و روند ترافیک را جمع آوری کنید تا ایده ها را جمع آوری کنید تا مشکلی ایجاد شود و تکنیک های لازم جهت بررسی در طراحی سایت بازخورد کاربر مستقیم ضبط صفح اهداف تحلیلی به همین دلیل در طراحی سایت اتفاق می افتد.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

جریان های حساب کاربری تجزیه و تحلیل در طراحی سایت

هر روش یک دیدگاه متفاوت برای مطالعه یک طراحی سایت را ارائه می دهد. بررسی می تواند سعی کند همه چیز را بهبود بخشد یا تمرکز بر روی یک کار خاص مانند میزان بازده بالا، نرخ ثبت نام یا زمان در صفحه. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان اگر شما بر روی یک پروژه طراحی سایت شخصی کار می کنید، می توانید معیارهای خود را تنظیم کنید. اما پروژه های مشتری نیاز به همکاری دارند زیرا شما باید بدانید که شرکت چه چیزی را بهبود می بخشد.

چگونه این بررسی را انجام می دهید و اطلاعاتی که جمع آوری می کنید بر اساس مشتری در طراحی سایت متفاوت است. کسب و کارهای بزرگتر می توانند به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشند که در آن شما نیاز به جمع آوری اهداف هر یک را به یک استراتژی بزرگ. مرحله اولیه بررسی در مورد جمع آوری اطلاعات بیشتر از هر چیز دیگری است. هنگامی که داده های کافی به اندازه کافی داده اید، الگوهای ابتدایی را در طراحی سایت خواهید دید و این الگوها می توانند بینش هایی را برای حل وظایفی که با آن روبرو هستند، منجر شود.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

برنامه ریزی اهداف مشخص در طراحی سایت

آسان است که از خودتان سؤال کنید و هرگز به نتیجه دقیق نرسید. اما با اهداف خاص شما مجبور خواهید شد معیارهای خاصی را در طراحی سایت مطالعه کنید و سعی کنید نتایج بسیار خاصی را حل کنید. به اهداف مورد نیاز برای هدف و اهمیت آنها فکر کنید. نرخ بازده بالا به این معنی است که افراد صفحه اولشان را وارد می کنند. اما آیا آنها در آن صفحه برای مدتی هستند اگر آنها احتمالا اطلاعاتی را که نیاز دارند در طراحی سایت پیدا می کنند و می روند. اما اگر یک صفحه اصلی باشد چه سپس مردم می روند چون آنها علاقه مند نیستند. اما چرا شاید آنها فقط دکمه را برای ثبت نام نمی بینند، یا شاید آنها نمیدانند چه صفحه ای برای آن در طراحی سایت است.  مرحله برنامه ریزی فراتر از تنظیم هدف در طراحی سایت است. شما باید به چند نکته نگاه کنید مشکل یا مشکلات چیست چرا این مشکلات وجود دارد علت چیست نتیجه نهایی شما به دنبال چیست

چگونه می توان از وضعیت فعلی به کسی که این مشکلات را حل می کند در طراحی سایت حرکت می کند. با تکرار این مراحل بیش از هر زمان دیگری مشکلات جدیدی پیدا می کنید، به دنبال راه حل های جدید می گردید و زمینه های زیادی برای آزمایش می گذارید. هرگز پروژه طراحی سایت کامل به پایان نرسیده است بنابراین همیشه برای بهینه سازی بیشتر وجود دارد. گام دیگری ایجاد افراد قابل اعتماد است که می تواند به مخاطبان مورد نظر شما متصل شود. اینها مانند بخشهای بازاریابی هستند که ممکن است طراحی سایت شما را ببینند و به دنبال یک تجربه خاص باشند.

 

طراحی سایت

نگاه Ux در طراحی سایت

هنگامی که اهداف را مطالعه می کنید، به بازدید کننده ی معمولی در طراحی سایت کمک می کند. با توجه به شخصیت، ساده تر شدن این دیدگاه نظری و نگاه کردن به طراحی سایت از نقطه نظر آنها آسان تر است. اما شخصا می تواند به مراتب بیش از حد مبهم باشد که ارزش واقعی را ارائه دهد. سعی کنید از آنها به ندرت استفاده کنید و شرایطی را پیدا کنید که مفید باشند. و مطمئن باشید که ایده ها را با دیگر طراحان یا رهبران پروژه طراحی سایت به اشتراک می گذارید تا بازخورد را جمع آوری کنید. اهداف باید مطابق با باشند تا نتایج بررسی شما بتواند معیارهای مناسب را بهبود بخشد. این آمار جمعیتی می تواند اهداف بسیار دیگری را که شما باید از آنها حمایت کنید، داشته باشد. طراحان تا کنون به دنبال یافتن عکس های سفارشی برای افراد هستند زیرا می توانند در طراحی سایت تفاوت ایجاد کنند.

 

مسائل دقیق در طراحی سایت

این شاید جالب ترین و جالب ترین مرحله خسته کننده از بررسی طراحی سایت است. هنگامی که شما می دانید که اهداف شما می خواهید از طریق طراحی سایت شیرجه رفتن و به دنبال مسائل است. شما می توانید یک محاکمه سریع را از طریق هر صفحه انجام دهید یا به خودتان اهداف بازی بدهید مانند یک کاربر معمولی همانطور که مسائل را مشخص می کنید آنها را به یک صفحه گسترده یا هر سیستم دیگری ترجیح می دهید. به این ترتیب شما می توانید مسائل را با شدت مرتب کنید و اول از همه جدی ترین مسائل را در طراحی سایت حل کنید. من توصیه های را توصیه می کنم، زیرا آنها تقریبا یک عضو اصلی در جوامع هستند. این مقیاس شامل رتبه بندی از هیچ مشکلی تا مشکلی قابل استفاده بودن نیست.

من موافق نیستم که این یک مشکل کاربرد پذیری است مشکل زیبایی لازم نیست ثابت شود مگر اینکه زمان اضافی در طراحی سایت وجود داشته باشد مشکل جزئی؛ باید ثابت شود اما کمترین اولویت اجباری است مشکل عمده؛ مهم است که در اسرع وقت برطرف شود فاجعه این باید دیروز ثابت شود هر مشکلاتی را که با این مقیاس پیدا می کنید را ارزیابی کنید و همچنین سطح دشواری را رتبه بندی کنید. اگر راه حل واضح است و فقط دقیقه از برنامه نویسی طول می کشد، آن را یک تعمیر سریع است. اگر به طراحان طراحی سایت دیگر احتیاج داشته باشید و چند روز آینده یک راه حل پیدا کنید.

 

طراحی سایت

مشکلات پیچیده طراحی سایت

این یک مشکل بسیار پیچیده است. همیشه برای رفع سریع و اصلاح این نگاه کنید. این ها می توانند روحیه را افزایش دهند و به شما کمک کنند احساس کنید که واقعا در جایی زندگی می کنید. همه مشکلات هیچ راه حل آشکار ندارند و بسیاری از مشکلات نیاز به مقدار زیادی از توانایی های مغزی را برای حل این مشکل در طراحی سایت دارند. اما سعی نکنید همه چیز را یک بار حل کنی سازماندهی تمام مشکلات ابتدا می تواند آنها را حل کند بسیار آسان تر است.

 

یافتن راه حل های مناسب در طراحی سایت

سخت ترین بخش بررسی هر یافتن بهترین راه حل برای هر مشکل طراحی سایت است. اما این اساسا کل نقطه نظر است. اغلب بهترین راه حل ها از عقل سلیم است. شما می توانید طراحی سایت های دیگر را مطالعه کنید تا ببینند که چگونه مشکلات خود را حل کرده یا به صورت آنلاین مطالعه می کنند. اگر به یک مسئله رایج مانند افزایش زمان در صفحه نگاه می کنید، بهتر است باور داشته باشید که دیگران هم هستند و بسیاری از راه حل های خود را در طراحی سایت آنلاین ارائه می کنند. من همچنین آزمایش تست کاربر را توصیه می کنم اگر بتوانید یک تست ساده را با ایجاد یک ارزیابی اکتشافی به دست آورید تا بیشترین اطلاعات را دریافت کنید.

شما چشم ها را بر روی طراحی سایت خواهید دید، زیرا این چشم ها چشم انداز جدیدی را ارائه می دهند که ممکن است با ایده های تازه مطرح شود. تست، چیزی را اجرا کنید، نتایج را محاسبه کنید و دوباره آزمایش کنید. از بسیاری جهات علمی است، اما این نیز تکراری است و تنها راه شناختن اینکه آیا چیزی در طراحی سایت کار می کند این است که آن را امتحان کنید. شما در این فرآیند کاملا سوالی دارید. حتی متخصصان نیز در زمان های مختلف از آن در طراحی سایت رنج می برند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت بازبینی UX

اگر به تنهایی کار کنید و تیمی نداشته باشید، ممکن است در دریا احساس گرسنگی کنید. اما به یاد داشته باشید اینترنت یک مکان عظیم است با تعداد زیادی جوامع که مایل به اشتراک مشاوره در طراحی سایت هستند. شما می توانید بسیاری از طراحی سایت های بزرگ را پیدا کنید، اما این علاقه من برای پرسیدن سوالات و آنها همه آزاد هستند! اگر شما برای بررسی جدید هستید، شروع به کوچک شدن کنید و در مراحل کار کنید. تحقیق آنلاین زمانی که سوالی دارید و اطمینان حاصل کنید که همیشه به دنبال یک هدف هستید.

طراحان حرفه ای صرف سالها انجام بررسی می کنند و می توانند مانند طبیعت دوم تبدیل شوند. اما آنها همیشه نیاز به تفکر انتقادی و راه حل هایی در طراحی سایت دارند که مسائل دنیای واقعی را حل می کنند. من امیدوارم که این راهنمای بتواند در این مسیر شروع به کار کند و امیدوارم این راهنمای بتواند هر طراح را تشویق کند تا ارزش یک بررسی بزرگ را بررسی کند. با عناصر اساسی طراحی سایت آشنا شوید و طالاعت خود را در این زمینه تکمیل نمایید.