اصطلاحات طراحی سایت
معیار های ارزیابی طراحی سایت
03/03/2019
نکات مهم و ضروری درباره سئو طراحی سایت
03/03/2019
نمایش همه

راهکار ساخت نام تجاری برای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

راهکار ساخت نام تجاری برای طراحی سایت شروع کارها در همه جا ظاهر می شود با تاکید بر آزادی مردم برای تجسم ایده های خود و اجازه دادن به جهان آن را در طراحی سایت ببینید. با این حال، بسیاری از تازه کاران، بنیانگذاران طراحی را نداشته و طراحان بی تجربه را در راهپیمایی ها پیوند می دهند، امیدوار هستند تا آن را بزرگ کنند. من به عنوان یک طراح، اشتباهات زیادی انجام داده ام و سایر طراحان جوان هم همین کار را در طراحی سایت کرده اند. بر اساس تجربه من برای طراحی سایت برای راه اندازی و شرکت در مراحل راه اندازی و و مشاهده روند خلاق، من برخی از نکات را برای گرفتن از طریق راه اندازی. بیایید به روش نگاه کنیم که شما می توانید طرح های خود را در یک شروع یا جابجایی در آینده برای ساختن نام تجاری قوی تر، بازدید کننده بیشتر درایور، نرخ تبدیل بهتر و به طور کلی در طراحی سایت موفق شوید.

بسیاری از طراحی سایت های راه اندازی با گرافیک، گزینه ها و گزینه های بارگذاری می شوند. ساده سازی رابط کاربر طراحی سایت خود، خلاص شدن از عناصر غیر ضروری و ترک چیزهایی که بیشتر مهم است. کمتر است یک قانون عالی برای پیروی است. طراحی سایت خود را آسان برای حرکت، استفاده از کپی ساده برای ناوبری، شامل جستجو، آرم قابل کلیک، همه چیز را که بازدید کنندگان مورد استفاده قرار گیرد. به دنبال برخی از قراردادهای وب ممکن است یک ایده خوب نیز باشد.

 

طراحی سایت تهران

عناصر اصلی و کاربردی در طراحی سایت

سلسله مراتب بصری اطمینان حاصل کنید که سلسله مراتب بصری قوی در طراحی سایت داشته باشید به این معنی که سرفصل های اصلی بیشتر از کلمات زیر و متن بدن هستند، دکمه های اصلی بزرگتر هستند و بیشتر قابل توجه در رنگ هستند. تضاد. زمان صرف وقت با کنتراست طراحی سایت کار کنید، رنگ هایی را انتخاب کنید که با هم کار کنند و مطمئن شوید برخی چیزها را بیشتر از دیگران برجسته کرده باشید، به طوری که افراد به راحتی می توانند عناصر را تشخیص دهند و اقدام کنند. جریان. خلاص شدن از مراحل بیش از حد مانند اطلاعات شخصی جمع آوری در روند ثبت نام، در طراحی سایت سعی کنید به ساده سفر و کاهش نیاز به تعامل با کاربر. کاهش کلیک، انتخاب و اطلاعات مورد نیاز برای کاربر برای تکمیل یک سناریو مانند ثبت نام، خرید و یا دعوت از یک دوست است.

از یک ساختار صفحه ساده در طراحی سایت استفاده می کند. شات محصول، پیام قوی و تماس آشکار به دکمه های عمل، با تاکید بیشتر بر روی دکمه سعی کنید آن را به صورت رایگان با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان است.

 

طراحی سایت

طراحی وب سایت

کاهش رنگ ها در طراحی سایت

رنگ ها در ایجاد یک نام تجاری به یاد ماندنی و موفقیت آمیز اهمیت می دهند، اما طراحان بسیاری از رنگ ها در رنگ های پالت رنگ طراحی سایت راه اندازی استفاده می کنند. فکر می کنید کوکا کولا، استارباکس، فیس بوک، توییتر؛ همه این مارک ها را می توان با یک رنگ اصلی به راحتی شناسایی کرد. هدف شما این است که از یک یا دو رنگ و رنگ های خنثی برای کپی و دیگر عناصر گرافیکی مانند جعبه ها، خطوط، آیکون ها و غیره در طراحی سایت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت راهنمای طراحی سایت و انتخاب رنگ های اولیه، ثانویه و سوم برای طراحی سایت های خود، سایبان یک نمونه عالی از یک طراحی سایت راه اندازی است که تمرکز قوی بر یک رنگ واحد است که برای آرم، دکمه ها و دیگر عناصر طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

طراحی سایت

استفاده از دو فونت در طراحی سایت

تایپوگرافی یک ابزار بسیار مهم ارتباطی برای بسیاری از طراحی سایت است. یکی از رایج ترین اشتباهات که طراحان بی تجربه تمایل به استفاده از آن را دارند، بسیاری از قلم ها هستند که می تواند منجر به ظاهر و احساس آشفتگی و بی نظمی شود. یک شکل یا ترکیبی از دو را در طراحی سایت انتخاب کنید و به آن بچسبید. طرح های شما تمیز و قابل اطمینان تر خواهد بود. فروتن به طور موثر از یک فونت واحد برای عنوان اصلی، زیر متن، دکمه ها و ناوبری بالا استفاده می کند.

بهبود خوانایی در طراحی سایت نود و پنج درصد طراحی سایت، تایپوگرافی است. تایپوگرافی چیزی است که مردم برای خواندن، یادگیری و دریافت پیام در سراسر آن استفاده می کنند. لازم است کپی درست را دریافت کنید. چیزهایی که باید توجه داشته باشید: تضاد. اطمینان حاصل کنید که کپی شما تیره تر از پس زمینه و یا راه دیگری است. ارتفاع خط. ارتفاع خط را از تنظیم کنید تا مطمئن شوید که خطوط دارای فضای کافی برای نفس کشیدن هستند و به عنوان یک طرح تمیز در طراحی سایت شناخته شده اند. سلسله مراتب کپی خود را سیستم بندی کنید، اکثر افراد در حال حاضر آنلاین را اسکن می کنند و با استفاده از سرفصل های قابل توجه، زیر عنوان ها، نقاط گلوله ای برای آن ها آسان تر می شوند. نمونه ای کامل از نحوه درست کردن تایپوگرافی شماست. این قابل خواندن است با وجود این که پس زمینه کاملا منحرف شده است، سلسله مراتب و تاکید ظریف در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

استفاده از تلفن همراه در طراحی سایت

طبق گفته ، تعداد افرادی که از دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت استفاده می کنند، در سال بر روی رایانه های دسکتاپ پیشی گرفته اند. طراحی سایت های پاسخ دهنده استاندارد جدیدی هستند. اول از همه فکر کنید موبایل، مهمترین اطلاعات موجود در نسخه موبایل را شامل می شود و مطمئن شوید که با استفاده از فرم ساده و بزرگ آسان برای ضربه زدن تماس با دکمه های عمل اقدام به بازدیدکنندگان می شود، بنابراین مردم نمی توانند از دست بدهند. برای نسخه های دسکتاپ، فکر می کنم اضافه کردن بیشتر به تجربه کلی، تصاویر خیره کننده، فضای خالی و اعتبار بیشتری پس از همه، خلاق باشید، فضای بیشتری برای خلاقیت در دسکتاپ در طراحی سایت دارید. صفحه فرود متحرک طراحی شده است تمام عناصر اصلی، عنوان، زیر عنوان و تماس آشکار به دکمه عمل است.

تست در طراحی سایت اجرا کنید راه اندازی ناب همه چیز در مورد ساخت، آزمایش، اندازه گیری و تکرار در طراحی سایت است. هرگز خود را به یکی از نسخه های صفحه اصلی یا رابط داشبورد خود محدود نکنید، دو یا سه نسخه را آزمایش کنید و با کاربران واقعی آزمایش کنید. پس از اینکه یک برنده طراحی سایت پیدا کردید، سعی کنید بخشی از آن را تکرار کنید تا نرخ تبدیل را در طراحی سایت افزایش دهید. عناصر اصلی برای آزمون در طراحی سایت کپی پیام اصلی به دکمه های عمل تماس بگیرید تشکیل می دهد تصاویر در اینجا چند ابزار وجود دارد که به شما کمک می کند تا آزمون های را اجرا کنید باز کردن اجازه می دهد تا به راحتی طرح های خود را در طراحی سایت تست کنید و اثربخشی را اندازه گیری کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

از تصاویر خیره کننده در طراحی سایت استفاده کنید

یک تصویر هزاران کلمه ارزش دارد، پس کلمات خود را ذخیره کنید و از تصاویر خیره کننده برای گرفتن توجه در طراحی سایت استفاده کنید. افتخار بزرگی برای طراحان، استفاده از عکاسی است که تنها نوعی متناسب با این ایده است و آن را درست در طراحی سایت اجرا می کند. اطمینان حاصل کنید که مخاطبان مورد نظر خود را می شناسید، جلوی تصاویری که بعد از آن قرار می گیرید، ایجاد کنید و سپس وقت بیشتری را صرف تحقیق در مورد عکس های سهامی که احساس عاطفی می کنند، در طراحی سایت صرف کنید. میدان استفاده از یک ترکیب تمیز از محصول در استفاده می شود. این تصویر محیط خوشایند را ایجاد می کند و حالت مثبت را در طراحی سایت تنظیم می کند.  اماکن برای یافتن بهترین عکس های رایگان را بررسی کنید.

از کاربر نهایی در طراحی سایت بپرسید گذشت زمان برای شناختن کاربر نهایی خود، تعریف مخاطبان مورد نظر خود و ایجاد نمایه کاربر معمولی یا شخصیت کاربر. طراحی سایت برای کاربر نهایی و تمرکز آوردن ارزش برای مشتری شما. همیشه به یاد داشته باشید که شما برای مشتری خود طراحی می کنید نه خودتان. مزایای استفاده از ویژگی ها یک هک ساده که کمک خواهد کرد نشان دادن مزایای مشتری و نشان دادن ارزش به جای نشان دادن ویژگی های راه اندازی و چقدر شرکت شما در طراحی سایت است. مردم چیزی را که انجام می دهید خرید نمی کنند آنها خرید می کنند چرا شما آن را انجام می دهید. به تماشای سیمون سینک در چگونه رهبران عالی الهام بخش اقدام” را تماشا کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد هدف و دیدگاه شرکت شما در طراحی سایت کسب کنید. پروژه به جای گفتن پلت فرم دوستیابی، از مزایای دیدار با مردم سود می برد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد دعوت به عمل در طراحی سایت

بسیاری از راه اندازی ها بر اساس روش شناسی مبتنی در طراحی سایت هستند، تبدیل ها عامل بسیار مهمی هستند و بهینه سازی برای نرخ تبدیل بالاتر باید هدف شما باشد. کپی خود را برای تماس به عمل تست کنید آیا آن را برای ثبت نام برای خبرنامه و یا آزمایش محصول، باید آشکار است. با شروع از کپی، اطمینان حاصل کنید که پیام دقیقا همان چیزی است که کاربران می خواهند در طراحی سایت انجام دهد. اجتناب از عامیانه برای ایجاد چیزهایی که قابل درک بودن به عنوان مثال ورود به سیستم به جای گفتن ثبت نام نیست ممکن است صدای خنک باشد، اما ممکن است مردم آن را گیج كنند.

آشکار می کند که چه کاری باید انجام دهد. توجه داشته باشید که دکمه به علت کنتراست بالا و یک حروف بزرگ با حروف بزرگ در طراحی سایت ظاهر می شود. بزرگش کن دکمه های باید به اندازه ای بزرگ و رنگی باشند تا جذب چشم شوند. آن را منحصر به فرد کنید به جای درخواست یک آدرس ایمیل، دعوت نامه به عمل را به عنوان یک هدیه رایگان در طراحی سایت پاداش دهید امکانات اولیه برای فراگیری طراحی سایت را بیاموزید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بعضی از سرگرم کننده ها را به طراحی سایت اضافه کنید

ساختن طراحی سایت احساسی شما. افرادی که با محصول شما ارتباط برقرار می کنند، باید خوشحال باشند. من آموخته ام که مردم آنچه را که گفته اید فراموش خواهند کرد، مردم فراموش می کنند که شما چه کار کردید، اما مردم هرگز فراموش نخواهند کرد که چطور احساسات خود را در طراحی سایت ساخته اید. مایا نقل قول بالا ثابت می کند که مردم نیاز به افراد دیگر و احساسات دارند؛ همان مربوط به محصولات و راه اندازی است. طنز چیزی است که می تواند روز کاربر را بهتر کند. با اشاره به نکته قبلی، می دانید که با چه کسی صحبت می کنید.

زبان مشتری را تعریف کنید، تعجب کنید و لذت ببرید، آنها را درک کنید و آنچه را که می خواهید مشاهده کنید در طراحی سایت نشان می دهند. با کاربران به بحث و گفتگو بپردازید تا آنچه را که دوست دارید پیدا کنید، جایی که آنها بیشتر وقت خود را صرف می کنند و آنچه را که علاقه مند به دیدن آن هستند، می توانید با هدف طراحی سایت کنید. شروع کارهای تبلیغاتی بیشتر می شود اما فقط کسانی که سخت کار می کنند و بخش طراحی را به درستی می برند موفق خواهند شد. هیچ علمی راکتی وجود ندارد، فقط عقل سلیم، تحقیق و بهترین شیوه ها. امیدوارم نکات بالا به روند طراحی سایت راه اندازی شما کمک کند.