نقش بوت استرپ در طراحی سایت
نقش بوت استرپ در پروسه طراحی سایت
18/12/2016
تاثیر مولتی مدیا در کاهش حجم طراحی سایت
18/12/2016
نمایش همه

راهکار هایی برای کاهش حجم طراحی وب سایت

 

ارائه راه کار هایی برای کاهش حجم طراحی وب سایت ، هدف طراحی سایت لیموترش در این مقاله می باشد که قصد داریم انواع این راه کار ها را بررسی کنیم . امروزه افرادی که خواهان طراحی وب سایت می باشد ممکن است به حجم وب سایت توجه کمتری داشته باشند.

ترفند های کد نویسی

اکثریت مدیران وب سایت ها خواهان وب سایت های گرافیکی و زیبا می باشند و تفکر آن ها به این صورت است که هر چقدر ظاهر وب سایت زیبا تر باشد ، کاربران بیشتری را جذب خواهد نمود و در نهایت با افزایش درآمد رو به رو خواهند بود . این تفکر به طور کل اشتباه می باشد و همان طور که در مقالات گذشته ذکر شده است ، زیبایی ظاهری وب سایت تنها موجب جلب توجه اولیه مخاطب خواهد شد .

ترفند های کد نویسی

اگر بخواهیم بطور کلی به این مسئله نگاهی داشته باشیم در دست داشتن محتوای مفید و کاربر پسند موجب ماندگاری مخاطب در وب سایت شما خواهد شد . یکی از مهم ترین راه کار ها برای کاهش حجم طراحی وب سایت ، ” ترفند های کدنویسی ” می باشد که در این مقاله به بررسی کلی این روش می پردازیم .

ترفند های کد نویسی

ترفند های کد نویسی :

بر خلاف باور های اشتباه برخی افراد ، روش برنامه نویسی وب سایت در میزان حجم طراحی سایت تاثیرگذار می باشد . به طور مثال در بیش از ۹۰% قالب وب سایت های امروزی برای زیبایی بصری طراحی سایت و افزودن بخش های جانبی از Java و CSS استفاده می شود . برای پایین نگه داشتن حجم وب سایت می بایست استاندارد های گوناگونی را رعایت نمایید که یکی از این استاندارد ها ترکیب فایل های CSS و تبدیل آن ها به یک فایل می باشد . با انجام این امر هنگامی که یک بازدید کننده وارد سایت تان می شود برای خواندن فایل CSS تنها یک مرتبه به هاست تان درخواست فرستاده می شود لذا سرعت سایت تان افزایش خواهد یافت . به بیان ساده تر ممکن است در وب سایت شما چندین فایل CSS وجود داشته باشد ، در این صورت زمانی که وب سایت تان بخواهد در مرورگر بازدیدکننده باز شود ، نیازمند ارسال درخواست جداگانه برای هر فایل به هاست می باشد . انجام این کار موجب تاخیر چند ثانیه ای در باز شدن طراحی وب سایت تان خواهد شد .