طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت مدرسه
29/05/2017
طراحی سایت
طراحی سایت انتشارات
30/05/2017
نمایش همه

راهکار های ایجاد محبوبیت در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

راهکار های ایجاد محبوبیت در طراحی سایت

 

راهکار های ایجاد محبوبیت در طراحی سایت : اگر می خواهید در تجارت الکترونیک نرخ فروش و موقعیت کسب و کار بهتری داشته باشید نیازمند ایجاد محبوبیت در طراحی وب سایت تان می باشید . در واقع با انجام این امر شاهد رشد میزان بازدید از وب سایت تان خواهید بود . ایجاد مطالب منحصر به فرد تا حدودی مشکل می باشد لذا می بایست درباره ی چگونگی افزایش محبوبیت در طراحی سایت تان اطلاعات بیشتری را کسب نمایید . در این مقاله راهکار هایی را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم تا با استفاده از آن ها بتوانید در این مسیر به بهترین شکل پیش روی داشته باشید بر همین اساس تا انتهای این مبحث ما را دنبال کنید .

 

 

 

طراحی سایت و داشتن یک میزبانی قوی

 

اگر قصد راه اندازی و طراحی سایت دارید می بایست در انتخاب هاستیگ یا میزبانی وب سایت تان نکاتی را مد نظر داشته باشید . یکی از مهم ترین کاراکتر ها در این مورد سرعت و کیفیت صفحات وب سایت می باشد . اگر در وب سایت تان از هاست های اشتراکی ارزان قیمت استفاده کرده باشید با چندین وب سایت دیگر بر روی یک سرور قرار خواهید گرفت . در این وضعیت با افزایش تعداد وب سایت ها منابع سرور نیز رو به کاهش خواهند رفت و هنگامی که کاربران وب سایت تان افزایش یابند با مشکلاتی اساسی رو به رو خواهید شد . بر اساس موارد ذکر شده بهتر است برای جلوگیری از کاهش سرعت سایت و حفظ کاربران از هاستیگ معتبر و اختصاصی استفاده نمایید .

 

طراحی سایت و اهمیت سئو

 

سئو یا بهینه سازی سایت جزء مهم ترین عوامل در افزایش محبوبیت وب سایت به حساب می آیند ، چراکه وب سایت مورد نظر هم در موتور های جستجو گر و هم در دید بازدیدکنندگان و کاربران فضای مجازی محبوب خواهد شد . با رعایت قوانینی که از سوی موتور های جستجو گر ارائه شده است می توانید وب سایت تان را سئو یا بهینه سازی کنید و در نتایج جستجو از جایگاه مناسب تر و بالاتری برخوردار شوید .